Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk gün akşam 9.30 dan ertesi gün saat 2 ye kadar sancı çektim çok şiddetli ama şimdi iyim çok şükür rabbim kimseye yaşatmasın hem fiziksel hem ruhsal olarak çok zor Bi dönem
Bardağın dolu yönünden bakmaya çalış kurtajsiz daha büyük travmasiz atlattın tabiki kolay olmamıştır ama beterin beteri var.

3
İnş kuzum inş geçer tez zamanda rabbim kimseye de göstermesin ya zor bi durum valla hakket 3 hafta sonra geçermi ya
3 Aydan sonra düşük riski kayboluyor diye biliyorum ancak duruma göre değişebiliyor elbette. Ben iyi yanından düşündüm 😁 ins öle de olur Allah'ın izniyle 🤲🤲

Bilen birileri beni aydınlatabilir mi acaba ? Benim adetim biteli 2. Gün bugün ama afedersiniz şeffaf yapışkan bi akıntım oldu gün içinde yumurtlama olabilir mi? Kasığım şiş sanki adet olacakmışım gibi. Bu şekilde erken yumurtlama belirtisi görenler var mı?

3

3 Aydan sonra düşük riski kayboluyor diye biliyorum ancak duruma göre değişebiliyor elbette. Ben iyi yanından düşündüm 😁 ins öle de olur Allah'ın izniyle 🤲🤲
İnş canım dediğin gibi güzel düşünelim güzel olsun rabbim zorluklarımızı kolay eylesin inş

X