Nişan aticam yardim edin

Hem manevi hemde fiziksel anlamda bu kadar uzakken nasıl evlilik fikri alıp,nişanlanabildiniz?
Nasıl tanıştınız bilmiyorum ama bence yurtdışı için seni kullanıyor olabilir kaldı ki sende bundan şüpheleniyomuşsun zaten.
Öyle bile olmasa doğru düzgün görmediğin,iletişim bile kuramadığın biriyle nasıl evleneceksin ya?

Merhaba kizlar,
Fikirlerinize cok ihtiyacim var. Ben yurtdisinda yasiyan bir genc kizim ve nisanlim turkiyede.
Kendisi cok iyi ve sadik bi insan ama neredeyse hic konuşmuyoruz. Aramizda gunaydin ve iyi gecelerden başka hic bir sohbet yok. Her yolu denedim, konusmayi kızmayı . 4 yil oldu ve sadece yazlari gorusebildik.bu yuzden acikcasi onunla hic uzun sure yanyana gelemedim fakat beni sevdigini hissedebiliyorum. Son zamanlarda onla konusabilmek icin herseyi denedim, bir tek ayrılmayı denemedim inanin buna. sadakatinden suphem yok ama cok sessiz ve düz bir insan. Yillardir bunun uzaklığa dayali sebeplerden oldugunu dusunup bu dusuncemi bastirdim. Fakat evlilik tarihi yaklastikca kafamda soru isaretleri cogaldi. Bos zamaninda bile uyuyor, film izliyor, ama beni hic biseye dahil etmiyor. Herseyimiz ortak sadakatinden suphem yok fakat bu kadar rutine nasil dayanabilir bir erkek? Bazen dayanamayip baskalariyla konusma isteği olusuyor icimde. Ilgisizlikten ölüyorum ve Inanin romantiklik beklemiyorum tek istegim arkadas gibi konusabilmek ama yok faydasiz ... Her sordugumda cok yogunum yavrum diyo, aciklama getiriyor ... Mesajlasmayi sevmedigini söylüyor.. ama yanyanaykende pek sohbeti yuksek biri olmadi. sirf bu eksiklik yüzünden sadece negatif huylarini gormeye basladim ve acaba beni yurtdisi icin mi sevip katlaniyor diye bile dusunmeye basladim . Iliskiyi o zorla baslatti 4 sene önce... ugrasti, yalvardi yakardi .. bi sekilde ikna oldum diyelim ve sonradan sevdim guvendim. Ama evlilik yaklastikca ne paylaşıyoruz acaba diye sorgulamaya basladim . Bu iletişim eksikligi bi turlu geçmiyor ama iliskimi de bi anda kopartamiyorum. Siz olsaydiniz hangi yolu denerdiniz...
Bence kopartmadan önce konuş, düşünceni söyle ileride ""keşke konuşsaydım"" gibibir pişmanlık duymamak için olmuyorsa da zorlama derim ben . Hakkında hayırlısı inşallah. Bizler oğlumuza kız bulamıyoruz bulanlarda kıymet bilmiyorlar canım. Hayırlısı hakkında olur inşallah

yol yakınken dönerseniz hayatınız kurtulur. Bu evlilik meselelerinde hiçbir şey gözünüzde olmasın derim. Ne aileniz, ne çeyiziniz, ne karşı tarafın düşeceği durum, ne de çevreniz. Ben bu dış etkenlerden dolayı evlenip iç huzuru yakalayana rastlamadım.

Sizi bu kadar derin sorgulamalara iten bir insan, gerçekten sizin için Uygun eş değildir.

Üstelik iyi bir insan olması bu gerçeği değiştirmez.

Beklentilerinizi karşılamıyor.

Beraber gulebileceginiz, sohbet edebileceğiniz, ortak noktalarınızın fazla olduğu bir insan olmadığı sürece,
"-EVLENMEK DELİLİK-".

Bizimkide uzaktan ilişkiydi ama gün icinde bunaliyordum artık konuşmaktan ve ben sık sık trdeydim onu daha iyi tanimak icin 4-6 ay kalirdim. Caliştigim dönemlerdede senede 2-3 kez gelirdim. Tatile heryere giderdik onu tanimak icin hertürlü imkan yaratiyordum.

Yinede onu yeterince taniyamadigimi düşünüyorum yada evlenince büyü bozuldu.
Zaten cok kültür farki oluyor mesela benim ailem eşimin ailesiyle bi araya gelmek istemiyor. Yani pişmanmiyim? Evet, eşimi cok seviyorum ama keşke ona baglanmadan önce bu ilişkiyi bitirseydim diyorum.
Yani sen daha dogru düzgün konuşmuyorsun bile onunla 4 sene uzun bi zaman iyi düşün..

+18 bu tiplerle evlenen kadınların şikayetleriyle dolu. Libido testosteron seviyeleri sıfır evde koca mı var biblo mu var belli değil.
Sadakatinden şüphe duymamanız da bu açıdan bakılınca normal

Merhaba kizlar,
Fikirlerinize cok ihtiyacim var. Ben yurtdisinda yasiyan bir genc kizim ve nisanlim turkiyede.
Kendisi cok iyi ve sadik bi insan ama neredeyse hic konuşmuyoruz. Aramizda gunaydin ve iyi gecelerden başka hic bir sohbet yok. Her yolu denedim, konusmayi kızmayı . 4 yil oldu ve sadece yazlari gorusebildik.bu yuzden acikcasi onunla hic uzun sure yanyana gelemedim fakat beni sevdigini hissedebiliyorum. Son zamanlarda onla konusabilmek icin herseyi denedim, bir tek ayrılmayı denemedim inanin buna. sadakatinden suphem yok ama cok sessiz ve düz bir insan. Yillardir bunun uzaklığa dayali sebeplerden oldugunu dusunup bu dusuncemi bastirdim. Fakat evlilik tarihi yaklastikca kafamda soru isaretleri cogaldi. Bos zamaninda bile uyuyor, film izliyor, ama beni hic biseye dahil etmiyor. Herseyimiz ortak sadakatinden suphem yok fakat bu kadar rutine nasil dayanabilir bir erkek? Bazen dayanamayip baskalariyla konusma isteği olusuyor icimde. Ilgisizlikten ölüyorum ve Inanin romantiklik beklemiyorum tek istegim arkadas gibi konusabilmek ama yok faydasiz ... Her sordugumda cok yogunum yavrum diyo, aciklama getiriyor ... Mesajlasmayi sevmedigini söylüyor.. ama yanyanaykende pek sohbeti yuksek biri olmadi. sirf bu eksiklik yüzünden sadece negatif huylarini gormeye basladim ve acaba beni yurtdisi icin mi sevip katlaniyor diye bile dusunmeye basladim . Iliskiyi o zorla baslatti 4 sene önce... ugrasti, yalvardi yakardi .. bi sekilde ikna oldum diyelim ve sonradan sevdim guvendim. Ama evlilik yaklastikca ne paylaşıyoruz acaba diye sorgulamaya basladim . Bu iletişim eksikligi bi turlu geçmiyor ama iliskimi de bi anda kopartamiyorum. Siz olsaydiniz hangi yolu denerdiniz...
evlilik şaka değil bir ömür aynı evin içinde geçireceksiniz bu olay sizi çok zorlayabilir siz bilirsiniz yine de sadece sevgiyle bitmiyor bazı şeyler

Farklı ülkedeki birinin sadakatinden nasıl emin olabiliyorsunuz?zorla o bu iliskiyi baslatti dediniz, valla benim aklima yurtdisina cikmak icin sizi basamak olarak kullandığı geldi.zaten bu işin olmayacağı baştan belli.sadece yazları 1 _2 ay gördüğünüz birisini nasıl tanırsınız?yaşadığınız yerdeki erkeklere odaklanin

Görüştüğümde gözlerinden, sorguladigimda seni sevmekten vazgecmicem demesinden, gunde yinede 3 kez filan ariyor.. ama her konusma 50 saniyeyi geçmiyor... Is yogunlugumu diyorum ama ne kadar yogunda olsa insan tuvalete bile gitse mesaj atar. Çok kararsizim yazın dugunumuz var. Yeri bile tuttuk ...ama bu hayat boyle nasil gecer diyorum . Babamla ailemle bu konuyu paylastim. Onun gecmisine ver ailesiz büyümüş diyolar , buraya gelince yanina duzelir diyorlar. Ama ayrildigimiz noktalar birbir belirrginlesiyor mesela en basiti statü farkimiz var .. ben ondan daha yuksegim her konuda surekli sanki ben onu suruklucekmisim gibime geliyor
😅 bi sözle ikna olmak.sevmekten vazgeçmicem demiş bunun ne önemi var ki?
Laf kalabalığından başka bişey değil.
İnsanlar sevdiklerine yazarlar konulurkar ve vakitleri vardır film izlemesi vs gibi.
Yalnızca günaydın iyi geceler durumu son derece şüpheli.
Evlenmiş olmak için evleniyosunuz bu durumda.
Ben karşı tarafta sevgi göremedim.
Kendinize bahaneler oluşturmayın.

Sorun şu ki siz ilişkiniz süresince birbirinizle anı biriktirememişsiniz mesafeden dolayı. Yani kendi açımdan düşünüyorum 3 yıldır birlikteyiz ve 7/24 görüşüyoruz hala tanımaya devam ediyorum hala yeni konular üzerine tartıştığımiz oluyor ki gerçekten iletişimimiz çok derin, yani iliski cidden emek isteyen birşey. Gün gün gelişen birşey. Belli ki sakin bı insan birde üstüne . Evlendiginizde karşılaşacağınız krizleri yönetmeniz size psikolojik anlamda zor gelebilir. Tamamen sürpriz yani ne olacağı..

Merhaba kizlar,
geçirilen zaman yok, ortak paylaşımlar yok
gercekten çok sewse senle konuşmak mesajlaşmak için hertürlü zamanı yaratır emin ol, seni cebinde garanti gbi görmüş nasıl olsa bu elimin altında keyfime bakayım dio koşulsuz sorgusuz sualsiz onu kabulettiğinizi düşünüyor szn için bişeye gerek duymuo en azından şimdi çiftlerin en heyecanlı yılları.. şimdi daha ilgili olmalı.. şimdi böyleyse ilerde way haline.. zaten yok hükmünde.. ayrılmaman için hiçbi sebep yok.. hayatınızı mahvetmeyin

Merhaba kizlar,
Görmediğiniz, konuşmadığımız, size ilgi göstermeyen adamın sadakatinden nasıl bu kadar emin oluyorsunuz ??? Ve neden bunu sürekli tekrar etme ihtiyacı hissettiniz ?

X