Nişan atma evresi uzun ama fikre ihtiyacım var lütfen okuyun

senem4545

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
306
-11
25
Yüzük attık en güncel 21. Sayfada

Merhaba arkadaşlar 5 yıllık sevgililik süreci sonrasi 6 aydır nişanlıyiz nerden baslasam bilmiyorum nişanlımı çok seviyorum ama ailesi ile başta kaynana olmak üzere bir türlü anlaşamadık baştan beri ilk zamanlar sevdiğim için sustum ama artık zamanla tahammülüm azaldı ve yüzük atma seviyesine geldik hatta yüzük almaya geldiler ben açtım agzimi yumdum gözümü başta nişanlım ile olmak üzere bir çok sorun var hepsini burda anlatamam ama biraz muhafazakar bir aileler birde ciddi manada sıkıntıları olan bir kv olduğunu düşünüyorum psikolojik olarak nişanlım kisaknc birisi giyim kuşamima çok karışır bende öyle göbeği açık gezen miniler giyen bir insan değilim ama gönlü kapanmamdan yana zorlamasa da öyle kv de öyle çok zorladı ama olmaz dedim içimden gelmedi lazım neyse bana sürekli kafan açık olsada tunik giy vs gibi baskılar kurdu sustum uzattigim tirnagimdan babamin bana bırakicagi mirastan dışarı cikmama evlenince komşu vs gezmemin doğru olmuycagna kadar söyledi sustum daha önce mesafe konusunu açmıştım 1 buçuk saatlik farklı bir şehire gelin gidicem ama servise binip tek gelemezmisim çok istersem kaynanam benimle gelirmiş bunu söylediler sustum nişanlım haklısın dedi yeri geldi kızdı yanımda annrsine sesini yükseltti ama artık oda napayım dedi annem böyle dedi daha aklıma gelmiyor kv olayları maddi yönden hiç bı sıkıntı yasatmadilar her istediğim alındı ben kötüsünü istesem de iyisini aldılar ama bir beğenmeme söz konusu beni hep kv tarafindan beni sürekli aradı hergun ve her aradığında bir konuda laf sokup kapatti ceyizimi begnemdi ailemin takcagi altıni bile sordu nişanlıma gelelim kendisini bir türlü sevgililikten çıkaramadı ailem olduğunun sorumluluklari olduğunun farkında olmadi 6 aydır nişanlıyiz hep zorla getirttim yanıma kavgalar ile maddi yönden her istediğim yapıldı evet oşte gelme gitme sorun oldu hep en son kv bunu söyledim gelsin gitsin nişanlıyiz diye oda sen hep ogluma gel diyosun oğlum sürekli sanami gelcek mecbur mu gibi cümle kurdu işte nişanlım da böyle bir ailede olduğu için oda elini hiç taşın altına koymadı sürekli mesajlasma sevgilikteki gibi çalışıyorum yorgunum diye bahaneler felan en son yüzük almaya geldiklerine bunların hepsini döktüm ortaya kaynanam ile birbirimize girdik sesler çok yükseldo ailme siz çok geniş bi ailesiniz dedi kv bitsin dedi bende böyle olursa sizi evime almam böyle siz bizde huzur birakmazsin senden bize hiç yarar gelmez dedim kneyse nişanlım çok pismandi kayın baba da öyle sonra bı şans daha istediler en son kv ile birbirmizden özür diledik elini öptüm gittiler aradan 4 gün geçti nişanlım artık degisicem dedi cabaliycam dedi bize geldi annesi evde konusmuyormus onunla bize gelddi gitti nişanlımı aradım arkada bağırma sesi ayaklarına kadar gittin diye kv nişanlıma bağırırken telefon kapandı bir baktım kv hem beni hem annemi engellemiş ertesi gün kayinbabami aradım sinirlı insan yapar dedi alttan al özür dile dedi tamam ben neyse ama annemi neden engeliyor çok yanlış değil mi bunlara rağmen gidicektim ailemden gizli ortam düzelsin diye sonra nişanlıma dedim ama evde herkes birbirine küsmüş beni götürmedi 15 gün kadar süre geçti nişanlımın izinli günü gel dedim işleri vardı gelemedi ertesi gün yeniden izinli günüydü bu kez de bostayim ama dolaba felan bakicam evde dedi sonra ben çıldırdım birbirimize girdik bana aslında gelcekmis ama fırsat birakmadigimi söyledi bende 2 gündür gel diye yolunu gözledim bı gelcem desen herşey cozulcek dedim yeniden gel dedim yok gelmiycem sen benimle tartistin dedi gitti eve yattı aileler bu durumdayken biz birbirimize destek olacağımız yere o gidip yatti ve birden bana benim kaygılarım var birgün gelmedim sorun cikardin evkenince seni ailene goturemezeem hep kavga mı edicez felan dedi bende kar var kış var seni ille yola düşürmem yada çok yorgun olur beni goturemezsin bindirirsim ailem alir ailemi görürüm geri giderim dedim oda ailesine ters geliyor ve beni ayda 1 kez getirmek istiyorlar ailemin yaşadığı şehre ve sadece 1 buçuk saat hatta araba ile 1 saat ailesi de böyle düşünüyor tabi hatta beni çok getirip götürür se cebimize zarar olurmuş birazda benim ailem mazot yakıp bana gelmeliymis bunları da duydum kvdeden neyse durum böyle olunca ben evlilikten iyice korktum yani beni aile getirip goturme şimdiden sorun nişanlım bile bunu yük olarak görüyor böyle deyincede gelip gitme sorun değil diyo madem öyle neden bunun konusunu aciyosun deyince haklısın diyo çok seviyorum çok fazla seviyorum ama böyle bir aile ile mutlu bir evliligim olcwgini düşünemiyorum artık çok korkuyorum hiç biseye hevesim kalmadı evlilikle ilgili şuanda nişanlım ile konusmuyoruz en son yüzük atalım dedim 2 gün önce onada yanaşmıyor seviyorum ben diyor ne yapicam bilmiyorum çok uzun oldu biliyorum ama bunlar sadece aklıma gelen kısmı ailem beni hiç biseye zorlamiyo ama bence onlar da yüzük atmami istiyor artik bide kv dun engellerimizi açmış ama zoruma gidiyor sanki gelin kız o onun gönlü oluyor engelliyor gönlü oluyor açıyor artık el öpmeye özür dilemeye felanda gitmek gelmiyor içimden arada olan nişanlıma oluyor onunda psikolojisi bozldu ama bende iyi değilim annem babam atamam satamam dedi bende kimseyi annesinden babasından ayırmam ama ben nereye kadar idare edicem nişanlımı idare et kaynana idare et kayınbaba idare et bunlar için mi evleniyorum ailemi bile silip bilmediğim şehire gidiyorum fedakarlığımin karşılığı bumu

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar 5 yıllık sevgililik süreci sonrasi 6 aydır nişanlıyiz nerden baslasam bilmiyorum nişanlımı çok seviyorum ama ailesi ile başta kaynana olmak üzere bir türlü anlaşamadık baştan beri ilk zamanlar sevdiğim için sustum ama artık zamanla tahammülüm azaldı ve yüzük atma seviyesine geldik hatta yüzük almaya geldiler ben açtım agzimi yumdum gözümü başta nişanlım ile olmak üzere bir çok sorun var hepsini burda anlatamam ama biraz muhafazakar bir aileler birde ciddi manada sıkıntıları olan bir kv olduğunu düşünüyorum psikolojik olarak nişanlım kisaknc birisi giyim kuşamima çok karışır bende öyle göbeği açık gezen miniler giyen bir insan değilim ama gönlü kapanmamdan yana zorlamasa da öyle kv de öyle çok zorladı ama olmaz dedim içimden gelmedi lazım neyse bana sürekli kafan açık olsada tunik giy vs gibi baskılar kurdu sustum uzattigim tirnagimdan babamin bana bırakicagi mirastan dışarı cikmama evlenince komşu vs gezmemin doğru olmuycagna kadar söyledi sustum daha önce mesafe konusunu açmıştım 1 buçuk saatlik farklı bir şehire gelin gidicem ama servise binip tek gelemezmisim çok istersem kaynanam benimle gelirmiş bunu söylediler sustum nişanlım haklısın dedi yeri geldi kızdı yanımda annrsine sesini yükseltti ama artık oda napayım dedi annem böyle dedi daha aklıma gelmiyor kv olayları maddi yönden hiç bı sıkıntı yasatmadilar her istediğim alındı ben kötüsünü istesem de iyisini aldılar ama bir beğenmeme söz konusu beni hep kv tarafindan beni sürekli aradı hergun ve her aradığında bir konuda laf sokup kapatti ceyizimi begnemdi ailemin takcagi altıni bile sordu nişanlıma gelelim kendisini bir türlü sevgililikten çıkaramadı ailem olduğunun sorumluluklari olduğunun farkında olmadi 6 aydır nişanlıyiz hep zorla getirttim yanıma kavgalar ile maddi yönden her istediğim yapıldı evet lazere yazdırdı mesela ama kv onunda lafını soktu tabi Baba'nın evindesin daha neden babana odetmedin lazer paranı gibisinden neyse işte gelme gitme sorun oldu hep en sık kv bunu söyledim gelsin gitsin nişanlıyiz diye oda sen hep ogluma gel diyosun oğlum sürekli sanami gelcek mecbur mu gibi cümle kurdu işte nişanlım da böyle bir ailede olduğu için oda elini hiç taşın altına koymadı sürekli mesajlasma sevgilikteki gibi çalışıyorum yorgunum diye bahaneler felan en son yüzük almaya geldiklerine bunların hepsini döktüm ortaya kaynanam ile birbirimize girdik sesler çok yükseldo ailme siz çok geniş bi ailesiniz dedi kv bitsin dedi bende böyle olursa sizi evime almam böyle bir bizde huzur birakmazsin senden bize hiç yarar gelmez dedim kneyse nişanlım çok pismandi kayın baba da öyle sonra bı şans daha istediler en son kv ile birbirmizden özür diledik elini öptüm gittiler aradan 4 gün geçti nişanlım artık degisicem dedi cabaliycam dedi bize geldi annesi evde konusmuyormus onunla bize gelddi gitti nişanlımı aradım arkada bağırma sesi ayaklarına kadar gittin diye kv nişanlıma bağırırken telefon kapandı bir baktım kv hem beni hem annemi engellemiş ertesi gün kayinbabami aradım sınırlı insan yapar dedi alttan al özür dile dedi tamam ben neyse ama annemi neden engeliyor çok yanlış değil mi bunlara rağmen gidicektim ailemden gizli ortam düzelsin diye sonra nişanlıma dedim ama evde herkes birbirine küsmüş beni götürmedi 15 gün kadar süre geçti nişanlımın izinli günü gel dedim işleri vardı gelemedi ertesi gün yeniden izinli günüydü bu kez de bostayim ama dolaba felan bakicam evde dedi sonra ben çıldırdım birbirimize girdik bana aslında gelcekmis ama fırsat birakmadigimi söyledi bende 2 gündür gel diye yolunu gözledim bı gelcem desen herşey cozulcek dedim yeniden gel dedim yok gelmiycem sen benimle tartistin dedi gitti eve yattı aileler bu durumdayken biz birbirimize destek olacağımız yere o gidip yatti ve birden bana benim kaygılarım var birgün gelmedim sorun cikardin evkenince seni ailene goturemezeem hep kavga mı edicez felan dedi bende kar var kış var seni ille yola düşürmem yada çok yorgun olur beni goturemezsin bindirirsim ailem alir ailemi görürüm geri giderim dedim oda ailesine ters geliyor ve beni ayda 1 kez getirmek istiyorlar ailemin yaşadığı şehre ve sadece 1 buçuk saat hatta araba ile 1 saat ailesi de böyle düşünüyor tabi hatta beni çok getirip götürür se cebimize zarar olurmuş birazda benim ailem mazot yakıp bana gelmeliymis bunları da duydum kvdeden neyse durum böyle olunca ben evlilikten iyice korktum yani beni aile getirip goturme şimdiden sorun nişanlım bile bunu yük olarak görüyor böyle deyincede gelip gitme sorun değil diyo madem öyle neden bunun konusunu aciyosun deyince haklısın diyo çok seviyorum çok fazla seviyorum ama böyle bir aile ile mutlu bir evliligim olcwgini düşünemiyorum artık çok korkuyorum hiç biseye hevesim kalmadı evlilikle ilgili şuanda nişanlım ile konusmuyoruz en son yüzük atalım dedim 2 gün önce onada yanaşmıyor seviyorum ben diyor ne yapicam bilmiyorum çok uzun oldu biliyorum ama bunlar sadece aklıma gelen kısmı ailem beni hiç biseye zorlamiyo ama bence onlar da yüzük atmami istiyor artik bide kv dun engellerimizi açmış ama zoruma gidiyor sanki gelin kız o onun gönlü oluyor engelliyor gönlü oluyor açıyor artık el öpmeye özür dilemeye felanda gitmek gelmiyor içimden arada olan nişanlıma oluyor onunda psikolojisi bozldu ama bende iyi değilim
Çok çok zorlanirsin şimdiden boylelerse evlenince daha kötü durumda olursun. Bence yüzüğü atmalısın kesinlikle tekrar şans falan verme

Bence ayrılın çünkü evlensen bile mutlu olamazsın nişanlıyken bu kadar şey yapanlar evlenince neler neler yapar. Normalde bazı zorluklara katlanmak gerektiğini düşünüyorum ama bu kadarina değil. Lütfen bu işi uzatmayın en basitinden lazeri bile annesine söyleyen birinden bir fayda gelmez

Çok çok zorlanirsin şimdiden boylelerse evlenince daha kötü durumda olursun. Bence yüzüğü atmalısın kesinlikle tekrar şans falan verme
Zaten sana isteyip kapımda köle olan da yok ayrılalım dedim tamam dedi ertesi gün yeniden sevitorum diye yazdı ama ben barissam da içime sinmiyor sinmiycek ailesinden artık nefret ediyorum öyle bir aileye gelin olmak tüm hevesimi kaçırdı 2 gündür konusmuyoruz ne yüzük almaya gelen var ne bitiren ne çabalayan

Bence ayrılın çünkü evlensen bile mutlu olamazsın nişanlıyken bu kadar şey yapanlar evlenince neler neler yapar. Normalde bazı zorluklara katlanmak gerektiğini düşünüyorum ama bu kadarina değil. Lütfen bu işi uzatmayın en basitinden lazeri bile annesine söyleyen birinden bir fayda gelmez
Lazeri ben söyledim annesine nişanlım her buraya geldiğinde naptınız nereye gittiniz ne yediniz gibi sorular sorar bende naptıgimizi anlqtirken bunuda dedim ama birgün yuzume vurulcagini hiç bilemedim nisanlimda neden soyledin dedi ama yemin ederim art niyetim yoktu saklanması gereken bişey gibi düşünmedim 1000 TL sonuçta nişanlım yazdirmjs beni bu bile sorun oldu

Merhaba arkadaşlar 5 yıllık sevgililik süreci sonrasi 6 aydır nişanlıyiz nerden baslasam bilmiyorum nişanlımı çok seviyorum ama ailesi ile başta kaynana olmak üzere bir türlü anlaşamadık baştan beri ilk zamanlar sevdiğim için sustum ama artık zamanla tahammülüm azaldı ve yüzük atma seviyesine geldik hatta yüzük almaya geldiler ben açtım agzimi yumdum gözümü başta nişanlım ile olmak üzere bir çok sorun var hepsini burda anlatamam ama biraz muhafazakar bir aileler birde ciddi manada sıkıntıları olan bir kv olduğunu düşünüyorum psikolojik olarak nişanlım kisaknc birisi giyim kuşamima çok karışır bende öyle göbeği açık gezen miniler giyen bir insan değilim ama gönlü kapanmamdan yana zorlamasa da öyle kv de öyle çok zorladı ama olmaz dedim içimden gelmedi lazım neyse bana sürekli kafan açık olsada tunik giy vs gibi baskılar kurdu sustum uzattigim tirnagimdan babamin bana bırakicagi mirastan dışarı cikmama evlenince komşu vs gezmemin doğru olmuycagna kadar söyledi sustum daha önce mesafe konusunu açmıştım 1 buçuk saatlik farklı bir şehire gelin gidicem ama servise binip tek gelemezmisim çok istersem kaynanam benimle gelirmiş bunu söylediler sustum nişanlım haklısın dedi yeri geldi kızdı yanımda annrsine sesini yükseltti ama artık oda napayım dedi annem böyle dedi daha aklıma gelmiyor kv olayları maddi yönden hiç bı sıkıntı yasatmadilar her istediğim alındı ben kötüsünü istesem de iyisini aldılar ama bir beğenmeme söz konusu beni hep kv tarafindan beni sürekli aradı hergun ve her aradığında bir konuda laf sokup kapatti ceyizimi begnemdi ailemin takcagi altıni bile sordu nişanlıma gelelim kendisini bir türlü sevgililikten çıkaramadı ailem olduğunun sorumluluklari olduğunun farkında olmadi 6 aydır nişanlıyiz hep zorla getirttim yanıma kavgalar ile maddi yönden her istediğim yapıldı evet lazere yazdırdı mesela ama kv onunda lafını soktu tabi Baba'nın evindesin daha neden babana odetmedin lazer paranı gibisinden neyse işte gelme gitme sorun oldu hep en sık kv bunu söyledim gelsin gitsin nişanlıyiz diye oda sen hep ogluma gel diyosun oğlum sürekli sanami gelcek mecbur mu gibi cümle kurdu işte nişanlım da böyle bir ailede olduğu için oda elini hiç taşın altına koymadı sürekli mesajlasma sevgilikteki gibi çalışıyorum yorgunum diye bahaneler felan en son yüzük almaya geldiklerine bunların hepsini döktüm ortaya kaynanam ile birbirimize girdik sesler çok yükseldo ailme siz çok geniş bi ailesiniz dedi kv bitsin dedi bende böyle olursa sizi evime almam böyle bir bizde huzur birakmazsin senden bize hiç yarar gelmez dedim kneyse nişanlım çok pismandi kayın baba da öyle sonra bı şans daha istediler en son kv ile birbirmizden özür diledik elini öptüm gittiler aradan 4 gün geçti nişanlım artık degisicem dedi cabaliycam dedi bize geldi annesi evde konusmuyormus onunla bize gelddi gitti nişanlımı aradım arkada bağırma sesi ayaklarına kadar gittin diye kv nişanlıma bağırırken telefon kapandı bir baktım kv hem beni hem annemi engellemiş ertesi gün kayinbabami aradım sınırlı insan yapar dedi alttan al özür dile dedi tamam ben neyse ama annemi neden engeliyor çok yanlış değil mi bunlara rağmen gidicektim ailemden gizli ortam düzelsin diye sonra nişanlıma dedim ama evde herkes birbirine küsmüş beni götürmedi 15 gün kadar süre geçti nişanlımın izinli günü gel dedim işleri vardı gelemedi ertesi gün yeniden izinli günüydü bu kez de bostayim ama dolaba felan bakicam evde dedi sonra ben çıldırdım birbirimize girdik bana aslında gelcekmis ama fırsat birakmadigimi söyledi bende 2 gündür gel diye yolunu gözledim bı gelcem desen herşey cozulcek dedim yeniden gel dedim yok gelmiycem sen benimle tartistin dedi gitti eve yattı aileler bu durumdayken biz birbirimize destek olacağımız yere o gidip yatti ve birden bana benim kaygılarım var birgün gelmedim sorun cikardin evkenince seni ailene goturemezeem hep kavga mı edicez felan dedi bende kar var kış var seni ille yola düşürmem yada çok yorgun olur beni goturemezsin bindirirsim ailem alir ailemi görürüm geri giderim dedim oda ailesine ters geliyor ve beni ayda 1 kez getirmek istiyorlar ailemin yaşadığı şehre ve sadece 1 buçuk saat hatta araba ile 1 saat ailesi de böyle düşünüyor tabi hatta beni çok getirip götürür se cebimize zarar olurmuş birazda benim ailem mazot yakıp bana gelmeliymis bunları da duydum kvdeden neyse durum böyle olunca ben evlilikten iyice korktum yani beni aile getirip goturme şimdiden sorun nişanlım bile bunu yük olarak görüyor böyle deyincede gelip gitme sorun değil diyo madem öyle neden bunun konusunu aciyosun deyince haklısın diyo çok seviyorum çok fazla seviyorum ama böyle bir aile ile mutlu bir evliligim olcwgini düşünemiyorum artık çok korkuyorum hiç biseye hevesim kalmadı evlilikle ilgili şuanda nişanlım ile konusmuyoruz en son yüzük atalım dedim 2 gün önce onada yanaşmıyor seviyorum ben diyor ne yapicam bilmiyorum çok uzun oldu biliyorum ama bunlar sadece aklıma gelen kısmı ailem beni hiç biseye zorlamiyo ama bence onlar da yüzük atmami istiyor artik bide kv dun engellerimizi açmış ama zoruma gidiyor sanki gelin kız o onun gönlü oluyor engelliyor gönlü oluyor açıyor artık el öpmeye özür dilemeye felanda gitmek gelmiyor içimden arada olan nişanlıma oluyor onunda psikolojisi bozldu ama bende iyi değilim annem babam atamam satamam dedi bende kimseyi annesinden babasından ayırmam ama ben nereye kadar idare edicem nişanlımı idare et kaynana idare et kayınbaba idare et bunlar için mi evleniyorum ailemi bile silip bilmediğim şehire gidiyorum fedakarlığımin karşılığı bumu
Ay atin yüzüğü yaa. Nisanlinızla kv ayni kafa aslinda. Ne demek aile evinize onlarin iznine gire gidip gelmek . Kimnoluyorlarki sizi buyuten ailenize gitmek icin pazarlik yapiyirlar. Siz iyi dayanmissiniz da yanliş yapiyorsunuz. Kovun kapidan gitsinler. Nisanlinız asirı pasif muhakkan annesinin dedigini yapaacak evlenince o kadar belliki

Merhaba arkadaşlar 5 yıllık sevgililik süreci sonrasi 6 aydır nişanlıyiz nerden baslasam bilmiyorum nişanlımı çok seviyorum ama ailesi ile başta kaynana olmak üzere bir türlü anlaşamadık baştan beri ilk zamanlar sevdiğim için sustum ama artık zamanla tahammülüm azaldı ve yüzük atma seviyesine geldik hatta yüzük almaya geldiler ben açtım agzimi yumdum gözümü başta nişanlım ile olmak üzere bir çok sorun var hepsini burda anlatamam ama biraz muhafazakar bir aileler birde ciddi manada sıkıntıları olan bir kv olduğunu düşünüyorum psikolojik olarak nişanlım kisaknc birisi giyim kuşamima çok karışır bende öyle göbeği açık gezen miniler giyen bir insan değilim ama gönlü kapanmamdan yana zorlamasa da öyle kv de öyle çok zorladı ama olmaz dedim içimden gelmedi lazım neyse bana sürekli kafan açık olsada tunik giy vs gibi baskılar kurdu sustum uzattigim tirnagimdan babamin bana bırakicagi mirastan dışarı cikmama evlenince komşu vs gezmemin doğru olmuycagna kadar söyledi sustum daha önce mesafe konusunu açmıştım 1 buçuk saatlik farklı bir şehire gelin gidicem ama servise binip tek gelemezmisim çok istersem kaynanam benimle gelirmiş bunu söylediler sustum nişanlım haklısın dedi yeri geldi kızdı yanımda annrsine sesini yükseltti ama artık oda napayım dedi annem böyle dedi daha aklıma gelmiyor kv olayları maddi yönden hiç bı sıkıntı yasatmadilar her istediğim alındı ben kötüsünü istesem de iyisini aldılar ama bir beğenmeme söz konusu beni hep kv tarafindan beni sürekli aradı hergun ve her aradığında bir konuda laf sokup kapatti ceyizimi begnemdi ailemin takcagi altıni bile sordu nişanlıma gelelim kendisini bir türlü sevgililikten çıkaramadı ailem olduğunun sorumluluklari olduğunun farkında olmadi 6 aydır nişanlıyiz hep zorla getirttim yanıma kavgalar ile maddi yönden her istediğim yapıldı evet lazere yazdırdı mesela ama kv onunda lafını soktu tabi Baba'nın evindesin daha neden babana odetmedin lazer paranı gibisinden neyse işte gelme gitme sorun oldu hep en sık kv bunu söyledim gelsin gitsin nişanlıyiz diye oda sen hep ogluma gel diyosun oğlum sürekli sanami gelcek mecbur mu gibi cümle kurdu işte nişanlım da böyle bir ailede olduğu için oda elini hiç taşın altına koymadı sürekli mesajlasma sevgilikteki gibi çalışıyorum yorgunum diye bahaneler felan en son yüzük almaya geldiklerine bunların hepsini döktüm ortaya kaynanam ile birbirimize girdik sesler çok yükseldo ailme siz çok geniş bi ailesiniz dedi kv bitsin dedi bende böyle olursa sizi evime almam böyle bir bizde huzur birakmazsin senden bize hiç yarar gelmez dedim kneyse nişanlım çok pismandi kayın baba da öyle sonra bı şans daha istediler en son kv ile birbirmizden özür diledik elini öptüm gittiler aradan 4 gün geçti nişanlım artık degisicem dedi cabaliycam dedi bize geldi annesi evde konusmuyormus onunla bize gelddi gitti nişanlımı aradım arkada bağırma sesi ayaklarına kadar gittin diye kv nişanlıma bağırırken telefon kapandı bir baktım kv hem beni hem annemi engellemiş ertesi gün kayinbabami aradım sınırlı insan yapar dedi alttan al özür dile dedi tamam ben neyse ama annemi neden engeliyor çok yanlış değil mi bunlara rağmen gidicektim ailemden gizli ortam düzelsin diye sonra nişanlıma dedim ama evde herkes birbirine küsmüş beni götürmedi 15 gün kadar süre geçti nişanlımın izinli günü gel dedim işleri vardı gelemedi ertesi gün yeniden izinli günüydü bu kez de bostayim ama dolaba felan bakicam evde dedi sonra ben çıldırdım birbirimize girdik bana aslında gelcekmis ama fırsat birakmadigimi söyledi bende 2 gündür gel diye yolunu gözledim bı gelcem desen herşey cozulcek dedim yeniden gel dedim yok gelmiycem sen benimle tartistin dedi gitti eve yattı aileler bu durumdayken biz birbirimize destek olacağımız yere o gidip yatti ve birden bana benim kaygılarım var birgün gelmedim sorun cikardin evkenince seni ailene goturemezeem hep kavga mı edicez felan dedi bende kar var kış var seni ille yola düşürmem yada çok yorgun olur beni goturemezsin bindirirsim ailem alir ailemi görürüm geri giderim dedim oda ailesine ters geliyor ve beni ayda 1 kez getirmek istiyorlar ailemin yaşadığı şehre ve sadece 1 buçuk saat hatta araba ile 1 saat ailesi de böyle düşünüyor tabi hatta beni çok getirip götürür se cebimize zarar olurmuş birazda benim ailem mazot yakıp bana gelmeliymis bunları da duydum kvdeden neyse durum böyle olunca ben evlilikten iyice korktum yani beni aile getirip goturme şimdiden sorun nişanlım bile bunu yük olarak görüyor böyle deyincede gelip gitme sorun değil diyo madem öyle neden bunun konusunu aciyosun deyince haklısın diyo çok seviyorum çok fazla seviyorum ama böyle bir aile ile mutlu bir evliligim olcwgini düşünemiyorum artık çok korkuyorum hiç biseye hevesim kalmadı evlilikle ilgili şuanda nişanlım ile konusmuyoruz en son yüzük atalım dedim 2 gün önce onada yanaşmıyor seviyorum ben diyor ne yapicam bilmiyorum çok uzun oldu biliyorum ama bunlar sadece aklıma gelen kısmı ailem beni hiç biseye zorlamiyo ama bence onlar da yüzük atmami istiyor artik bide kv dun engellerimizi açmış ama zoruma gidiyor sanki gelin kız o onun gönlü oluyor engelliyor gönlü oluyor açıyor artık el öpmeye özür dilemeye felanda gitmek gelmiyor içimden arada olan nişanlıma oluyor onunda psikolojisi bozldu ama bende iyi değilim annem babam atamam satamam dedi bende kimseyi annesinden babasından ayırmam ama ben nereye kadar idare edicem nişanlımı idare et kaynana idare et kayınbaba idare et bunlar için mi evleniyorum ailemi bile silip bilmediğim şehire gidiyorum fedakarlığımin karşılığı bumu
Kac yaşındasınız ve sizin bu hayattaki kimliginiz nedir?Devamli birilerinden bir sey istiyorsunuz,sanki benim 8 aylik bebek gibi ,o getirmiyor,bu götürmüyor, o lazer yazdırıyor, o boyle ,şu böyle, şaka gibi ya.Bir sonraki konunuzda şu olacak esim böyle değildi!Gayette perşembenin gelisi çarşambadan belli yani !

Bu evlilik yurumez. Bizde imzayi iki kisi atiyor ama aileler evleniyor, malesef. Umarim duzeltirim, zamanla duzelir diye o imzayi atmazsin, duzeleni gormedim.
Bende çok korkuyorum şuanda böyleyse evlenince onların icinne giricem şimdi uzaktan böyle huzur kalmadı evkenince nasil olcak diye düşünmekten kafayı yedim inanın ceyizime bir parça almak gelmiyor içimden sanki düğün değilde cenazeme hazırlanıyor gibu

Ay atin yüzüğü yaa. Nisanlinızla kv ayni kafa aslinda. Ne demek aile evinize onlarin iznine gire gidip gelmek . Kimnoluyorlarki sizi buyuten ailenize gitmek icin pazarlik yapiyirlar. Siz iyi dayanmissiniz da yanliş yapiyorsunuz. Kovun kapidan gitsinler. Nisanlinız asirı pasif muhakkan annesinin dedigini yapaacak evlenince o kadar belliki
Malesef etkilenmiyorum diyor ama onların at gözlüklerinden gördüğü herşeyi doğru sanıp bana yaptırmaya çalışıyor nisanlimda kv açık olmama rağmen tesettür nişanlık çıkarttırdi nişanlım hep kızdı ama sırf gönülleri olsun diye içime sinmeye sinmeye uzun kollu nişanlık giydim

Lazeri ben söyledim annesine nişanlım her buraya geldiğinde naptınız nereye gittiniz ne yediniz gibi sorular sorar bende naptıgimizi anlqtirken bunuda dedim ama birgün yuzume vurulcagini hiç bilemedim nisanlimda neden soyledin dedi ama yemin ederim art niyetim yoktu saklanması gereken bişey gibi düşünmedim 1000 TL sonuçta nişanlım yazdirmjs beni bu bile sorun oldu
Ayy keşke söylemeseydiniz. Ama zaten diğerleride bu işi yürütmemeniz gerektiğini gösteriyor. Umarım çok mutlu olursunuz.

Kac yaşındasınız ve sizin bu hayattaki kimliginiz nedir?Devamli birilerinden bir sey istiyorsunuz,sanki benim 8 aylik bebek gibi ,o getirmiyor,bu götürmüyor, o lazer yazdırıyor, o boyle ,şu böyle, şaka gibi ya.Bir sonraki konunuzda şu olacak esim böyle değildi!Gayette perşembenin gelisi çarşambadan belli yani !
Size göre yanlış olan ben miyim yani

Size göre yanlış olan ben miyim yani
Benim sorularıma cevap vermediniz yalnız?Bu tarz bir ilişkiyi ve bu hikayede yer almayı seçen siz degil misiniz?Lazer parasini sevgilisinden isteyen,bana her şeyi alıyorlar diyen,simdiden ailenizle görüşebilmek için pazarlık yapan siz değil misiniz?Siz kendinizi bir saksı yapmışsınız sonra da kvde bana su veriyor diye onu suçluyorsunuz, siz kimsiniz mesela?Ona gore yorum yapalım

Ayy keşke söylemeseydiniz. Ama zaten diğerleride bu işi yürütmemeniz gerektiğini gösteriyor. Umarım çok mutlu olursunuz.
Lažer konusu bizim sorunların içinde bit kadar bişey inanın aklıma gelmeyen birçok şey daha oldu sustuklarimi bir ben bir Allah bilir

Nisanlim beni lazer yazdırdı :işsiz: :KK48:

Şimdi ortada farklı tarzda insanlar var nişanlınızın annesinin tarzı ve sizin tarzınız çok farklı. Nişanlınız arayı ne kadar bulmaya çalışsa da yorulmuş artık napayım diyormuş. Evlenseniz bile siz kv şehrine gidiyorsunuz. Bir süre sonra zaten eşinizin de bu arayı bulma çabası bitecek ve ailevi tavırları iyice artacak. Mutsuz bir evlilik olacak. Kv yüzünden aşk varsa arada bitmeli mi hayır tabii ki. Ondan farklı bir şehirde yaşayabilirsiniz. Oğlu da annesinin davranışlarının farkına varıp artık bize karışma diye rest çekmeli. Aynı şehirde olursanız da eviniz uzakta olmalı ve yine oğlu anne benim evim ayrı senin evin ayrı artık karışma demeli yoksa mutsuz bir evlilik yaşarsınız.

Benim sorularıma cevap vermediniz yalnız?Bu tarz bir ilişkiyi ve bu hikayede yer almayı seçen siz degil misiniz?Lazer parasini sevgilisinden isteyen,bana her şeyi alıyorlar diyen,simdiden ailenizle görüşebilmek için pazarlık yapan siz değil misiniz?Siz kendinizi bir saksı yapmışsınız sonra da kvde bana su veriyor diye onu suçluyorsunuz, siz kimsiniz mesela?Ona gore yorum yapalım
Böyle şeyler yasiycagimi bilsem baştan bu yola hiç girmezdim sevdiğim için hep kendimden fedakarlık ettim ama artık annesinde benden fedakaleik bekliyor babasida hangi birine bolunucem bilmiyorum inanın bu durumda olmak hosuma gitse burda bu başlığı acmazdim

X