Nişan atma evresi uzun ama fikre ihtiyacım var lütfen okuyun

Böyle şeyler yasiycagimi bilsem baştan bu yola hiç girmezdim sevdiğim için hep kendimden fedakarlık ettim ama artık annesinde benden fedakaleik bekliyor babasida hangi birine bolunucem bilmiyorum inanın bu durumda olmak hosuma gitse burda bu başlığı acmazdim
Halen farklı frekanstayız,sonraki konu başlıklarınızı fal olarak yazabilirim size?

Şimdi ortada farklı tarzda insanlar var nişanlınızın annesinin tarzı ve sizin tarzınız çok farklı. Nişanlınız arayı ne kadar bulmaya çalışsa da yorulmuş artık napayım diyormuş. Evlenseniz bile siz kv şehrine gidiyorsunuz. Bir süre sonra zaten eşinizin de bu arayı bulma çabası bitecek ve ailevi tavırları iyice artacak. Mutsuz bir evlilik olacak. Kv yüzünden aşk varsa arada bitmeli mi hayır tabii ki. Ondan farklı bir şehirde yaşayabilirsiniz. Oğlu da annesinin davranışlarının farkına varıp artık bize karışma diye rest çekmeli. Aynı şehirde olursanız da eviniz uzakta olmalı ve yine oğlu anne benim evim ayrı senin evin ayrı artık karışma demeli yoksa mutsuz bir evlilik yaşarsınız.
Evet farklı bir şehirde yaşasak çok mutlu oluruz bunuda teklif ettim ama kabul etmediler kendi yasadigim şehirde suanki işinden ve maaşından kat kat daha iyi bir meslek var ev var ama tabiki ailesini bırakıp buraya gelmez ama ikimizinde aileden uzakta olcagi başka bir ortam yok. Son ddediginiz De gelince bana şimdiden senin ailene gidicez ama benimkiyle küs olup gitmiycez normal mi bu dedi kendisi gelip gitsin asla karismam ama benim ailem ona kötülük yapamadı ki engellemedi silmedi hakaret etmedi onların bizim gibi olmasını istemedi neden onun ailesi ile küsken bbende kendi ailemden uzak kalayim bide bu başka şehirde yaşama muahbbeti dönmüştü ailesine söylemiş kaynanam gelmden oğlumla aramimi açıcan sen oğlumu benden alacak bu kız diye ağlamaya basladi

Şimdi ortada farklı tarzda insanlar var nişanlınızın annesinin tarzı ve sizin tarzınız çok farklı. Nişanlınız arayı ne kadar bulmaya çalışsa da yorulmuş artık napayım diyormuş. Evlenseniz bile siz kv şehrine gidiyorsunuz. Bir süre sonra zaten eşinizin de bu arayı bulma çabası bitecek ve ailevi tavırları iyice artacak. Mutsuz bir evlilik olacak. Kv yüzünden aşk varsa arada bitmeli mi hayır tabii ki. Ondan farklı bir şehirde yaşayabilirsiniz. Oğlu da annesinin davranışlarının farkına varıp artık bize karışma diye rest çekmeli. Aynı şehirde olursanız da eviniz uzakta olmalı ve yine oğlu anne benim evim ayrı senin evin ayrı artık karışma demeli yoksa mutsuz bir evlilik yaşarsınız.
Yani nişanlım rest cekicek bir insan degil kv bir oğlunu kaybetmiş ama o oğlu da yaşarken eşi ve annesi arasında kalıp evini başka bir yere taşıyıp ailesi ile görüşmemis ama benim ki öyle bir insan değil annesi benimle iyi oldu diye evde üzülmüş yemek yememiş uyuymamis bunu dert yaptı kendine annem çok üzülüyor diye çok kırdın annemi diye

Yasadiginiz seyin saçmalığının farkinda misiniz? Atari karakteri gibi kumandaniz baskasinda. Goturuyorlar, getiriyorlar, sosyal hayatinizdan dini yukumluluklerinize kadar yonetmeye çalışıyorlar.
Farkındayım ama onlar bunun yanlış olduğunun bile farkında değil nişanlım sabredemjiyosun diyor sürekli sen boyle olsun istedin diyor ikimizde yazik ediceksin diyor beni vicdanen öldürüyor

Aileye laf etmişsiniz ama sizde sürekli gelinip, görülmesi, götürülmesi gereken konuma sokmuşsunuz kendinizi. Nişanlıniz lazere yazdırıyor sizi, siz annesine söylüyorsunuz falan.
Baştan her şeyinizi müdahale edip laf sormaları rağmen susuyorsunuz. Kendinize saygınız olsun biraz yahu. Tüm bunlara sessiz kalıp Seviyorum demek acizlikten başka bir şey değil.

Farkındayım ama onlar bunun yanlış olduğunun bile farkında değil nişanlım sabredemjiyosun diyor sürekli sen boyle olsun istedin diyor ikimizde yazik ediceksin diyor beni vicdanen öldürüyor
Nisanlinizin kafa yapisi ailesinden farkli degil. Onlarin oldugu yere tasininca kombo olarak ustunuze gelecekler

Sizi üzmek istemem ama tabi ki seni seviyorum diyecek. Seni sevmiyorum dese, böyle problemli bir aileyi kabul edip evlenir misiniz? Kendi de gayet farkında ki size teşvik edici şeyler söylemesi lazım. Kaçıp kurtulun derim ben.

Sizi bir noktada hatalı buldum ama. Nişanlı da olsanız evlenmeden karşı taraftan maddi beklentinin de bir sınırı olur. Yani lazer ücretini sevgiliniz öderse kvde de ağzının ayarını bilemez. O size ısrar etse bile ödetmemelisiniz. Çok çok evlenip gidersiniz. Eğer siz madd katkıda ipin ucunu kaçırırsanız karşı taraf size her şeyi söylemeyi hak görür. Çok afedersiniz ama “nasılsa parasını veriyoruz” deyip hor kullanılan bir eşya durumuna düşmüşsünüz. Yüz göz olmuşsunuz, alttan alıp durmanız da “e tabi gördü zengin aileyi idare ediyor” şeklinde yorumlanır. Çünkü haddinden fazla maddiyat beklemişsiniz. Ben de nişanlıyken lazere gittim aklımın ucundan geçmedi eşime ödetmek çünkü ne münasebet.

Aileyelaf etmişsiniz ama sizde sürekli gelinip, görülmesi, götürülmesi gereken konuma sokmuşsunuz kendinizi. Nişanlıniz lazere yazdırıyor sizi, siz annesine söylüyorsunuz falan.
Baştan her şeyinizi müdahale edip laf sormaları rağmen susuyorsunuz. Kendinize saygınız olsun biraz yahu. Tüm bunlara sessiz kalıp Seviyorum demek acizlikten başka bir şey değil.
Aklı başında bir kaynana oğlu gelinini lazere yazdırdı diye kendini ortaya atar mı birde lazer muhabbeti gerçekten hiç bişey bunca olanın içinde. Ben kendimi o konuma sokmadim bana böyle geldikleri için onlara öyle gitmek zorunda kaldım. Sustum ama artık susamiyorum sessiz kalamıyorum

Eş aileniz zaten problemli de. Maddi her şeyi ustlenmeleri de onlara size karışma hakkını vermis. Lazere kadar da odetmeyin bir zahmet. Evlenirseniz de hayir geleceğini sanmıyorum. Simdiden yuz goz olmuşsunuz.

Aklı başında bir kaynana oğlu gelinini lazere yazdırdı diye kendini ortaya atar mı birde lazer muhabbeti gerçekten hiç bişey bunca olanın içinde. Ben kendimi o konuma sokmadim bana böyle geldikleri için onlara öyle gitmek zorunda kaldım. Sustum ama artık susamiyorum sessiz kalamıyorum
Akli başında bir kadın lazer parasını nisanlisi verse bile bunu kayinvadesine söylemez. Ne alaka yani, ne lazere gittiğimi söylerim ne de kimin ödediğini. Siz bu kadına attığınız her adımı neden söylüyorsunuz?
Yaşınız mı küçük nişanlınizla, başta tepki görse, biraz yetişkin gibi görse ikinizi bu kadar burnunu sokamazdi.
Bu ilişkiden bir halt olmaz, evlenirsen yaşayacağınız sadece kabus olur. Ne Siz ve nişanlıniz evlenecek olgunluktasiniz ne de ailesi normal bir aile. Bırakın seviyorum laflarını hayatınızı karartmayın.

Okurken fena oldumhepsini okuyamadım sinirden.ayrıl hemen güzel kardeşim bunu niye yapıyorsun kendine.nişanlınla bir birinizi ne kadar sevseniz de bu kadın size rahat vermez.hayatı dar eder.en sonunda boşanırsın.değer mi?kaç yaşındasın?

Azıcık kendine saygın olsun o aldı bu aldı izin vermedi karıştı kim onlar sana böyle karışsın? bak canım sen şimdi normal giyiniyorsun sana tunik giy diyecek tunik giyeceksin başörtüsü başörtüsü takacaksın pantolon giyme ferace giyme aynen böyle devam edecek yazık değil mi? Kıskançlık iyi bir şey değil sevgiden değil kötü hislerden doğar güvensizlikten doğar. Gerçekten mutlu olacağını mı sanıyorsun bu evlilikte

Sizi üzmek istemem ama tabi ki seni seviyorum diyecek. Seni sevmiyorum dese, böyle problemli bir aileyi kabul edip evlenir misiniz? Kendi de gayet farkında ki size teşvik edici şeyler söylemesi lazım. Kaçıp kurtulun derim ben.

Sizi bir noktada hatalı buldum ama. Nişanlı da olsanız evlenmeden karşı taraftan maddi beklentinin de bir sınırı olur. Yani lazer ücretini sevgiliniz öderse kvde de ağzının ayarını bilemez. O size ısrar etse bile ödetmemelisiniz. Çok çok evlenip gidersiniz. Eğer siz madd katkıda ipin ucunu kaçırırsanız karşı taraf size her şeyi söylemeyi hak görür. Çok afedersiniz ama “nasılsa parasını veriyoruz” deyip hor kullanılan bir eşya durumuna düşmüşsünüz. Yüz göz olmuşsunuz, alttan alıp durmanız da “e tabi gördü zengin aileyi idare ediyor” şeklinde yorumlanır. Çünkü haddinden fazla maddiyat beklemişsiniz. Ben de nişanlıyken lazere gittim aklımın ucundan geçmedi eşime ödetmek çünkü ne münasebet.
Benim ailemin durumu nişanlım ailesinden çok daha iyi o yüzddrn zengin aile muhabbetlerine girmezler De ne olursa olsun bunlar çok saçma geliyo bana

Eş aileniz zaten problemli de. Maddi her şeyi ustlenmeleri de onlara size karışma hakkını vermis. Lazere kadar da odetmeyin bir zahmet. Evlenirseniz de hayir geleceğini sanmıyorum. Simdiden yuz goz olmuşsunuz.
Aynen lazerden dolayı bu hale geldik arkadaşlar lazer bu olayların içinde hiç bişey. Evet maddi yönde ustlenmeler oldu onlarda sıkıntı yok zaten ama manevi yönden asılmıyor hep biseyler eksik ve sıkıntı kimse memnun değil hiç bişeyden sorunlar bitmiyor zehirli ilişki gibi bıraksan ölçek gibidir hissediyorum birakmasam da cevremdki herkes ölecek su olaylar oldu olalı 58 kilodan 50 kiloya düştüm annem gözümün içine bakıyor ağlıyor eriyosun diye hayir gelmez diyolar annesinin babasının ağzına bakicsk bı yerde diyolar şimdi boyleyse evlenince daha da articak bunlar diyolar bilmiyorum gerçekten

Akli başında bir kadın lazer parasını nisanlisi verse bile bunu kayinvadesine söylemez. Ne alaka yani, ne lazere gittiğimi söylerim ne de kimin ödediğini. Siz bu kadına attığınız her adımı neden söylüyorsunuz?
Yaşınız mı küçük nişanlınizla, başta tepki görse, biraz yetişkin gibi görse ikinizi bu kadar burnunu sokamazdi.
Bu ilişkiden bir halt olmaz, evlenirsen yaşayacağınız sadece kabus olur. Ne Siz ve nişanlıniz evlenecek olgunluktasiniz ne de ailesi normal bir aile. Bırakın seviyorum laflarını hayatınızı karartmayın.
25 yasinda univeste mezunuyum ama herkese dedigim gibi sizede yeniden diyorum lazer muhabbetin yaşanan sorunlar içerisinde hiç bisey hiç yani

Okurken fena oldumhepsini okuyamadım sinirden.ayrıl hemen güzel kardeşim bunu niye yapıyorsun kendine.nişanlınla bir birinizi ne kadar sevseniz de bu kadın size rahat vermez.hayatı dar eder.en sonunda boşanırsın.değer mi?kaç yaşındasın?
Bende ondan korkuyorum o yüzden Nisan atmak çok mantıklı geliyor mantık da sıkıntı yoksa iş icraata gelince ne nişanlım ne ben adım atamiyoriz en son bitsin dedim vedalaştık ama ne yüzük almaya gelen var ne başka bişey cesaret edemiyor şöyle birşey de var sıkıntı sadece bende olsa diğer oğlu da eşini alıp anneye babaya sırtını dönmezdi o gelinindede gelinin ailesi gelip gittiği için kavga çıkarmış çok şık geliyolar diye oğlu en son evini taşımak zorunda kalmış annesine babasına güzel yemekler yapiyoda oğlumun parasıyla bize biseu yapmıyor diye 25 yaşındayım

X