Nişan Attım 1 ay oldu arkadaşlar nişan atıp barışan varmı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yelizkurt58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
35
-1
25
Ailesi sürekli bana baskı yapıyordu onu çok seviyor ve aşıktım 3 yıldır birlikteydik . Ama artık bana yaptıklarına dayanamayıp nişan attım sonra sessiz kaldım bir anlık sinirle git babana de dedim gitmiş hemen söylemiş sonra artık bitti filan yaptı 1 ay olcak hemen gece eşyaları almaya geldiler sabaha karşı Tekrar barışan varmı

Ailesi sürekli bana baskı yapıyordu onu çok seviyor ve aşıktım 3 yıldır birlikteydik . Ama artık bana yaptıklarına dayanamayıp nişan attım sonra sessiz kaldım bir anlık sinirle git babana de dedim gitmiş hemen söylemiş sonra artık bitti filan yaptı 1 ay olcak hemen gece eşyaları almaya geldiler sabaha karşı Tekrar barışan varmı
ve kendisi bana evlilik teklif etti aramızdada sorunlar vardı ben güvenemiyordum ama evet dedim nişanlandık . eşyalar alındıktan sonra iletişime hiç geçmedim . Tüm ailesi beni sildi oda benim kendi ailemi sildi hemen 1. gün sessiz kaldım

1 aydır hiç iletişim yok mu

Kesinlikle barismayi düsünme bile. Bizim burda bir kiz nisan atmisti erkek ailesi her ota b** karistigi icin. Kizin esya kavgasi icin nisan attigini anlattilar herkese. Ayrildigi adam bir sene sonra baska bir kizla evlendi. Su an o adamin ailesi hayati o kizin burnundan getiriyorlar. Bazi seylerin olmamasi daha hayirli. Evlenmeden böyle olmussa sükret ki dügün felan olmamis

Kesinlikle barismayi düsünme bile. Bizim burda bir kiz nisan atmisti erkek ailesi her ota b** karistigi icin. Kizin esya kavgasi icin nisan attigini anlattilar herkese. Ayrildigi adam bir sene sonra baska bir kizla evlendi. Su an o adamin ailesi hayati o kizin burnundan getiriyorlar. Bazi seylerin olmamasi daha hayirli. Evlenmeden böyle olmussa sükret ki dügün felan olmamis
bana neler yaptılar neler ben hep sustum nişanlıma kaç kez dedim uyar uyar dedi sen önyargılısın birbirimizi çok seviyorduk ben öyle sanıyordum en azından

kendisi adım atmazsa ben olsam barışmam
ben hiç aramam sormam

bana neler yaptılar neler ben hep sustum nişanlıma kaç kez dedim uyar uyar dedi sen önyargılısın birbirimizi çok seviyorduk ben öyle sanıyordum en azından
Bak Allah sinyal verir , korur insanı. Ama insanoğlu inat eder sonra da daha beteri ile karşılaşır. Evlensen de bu işin sonu boşanmak

Nişanı atarken blöf mü yapıyordunuz aslında? Barışıp napacaksınız ne değişecek ki?

Yani ortak bir arkadaş yok mu? Sosyal medyasına bakıyor musunuz? Biriyle görüşme ihtimali var mı? Bir de engelledi mi sizi?
bakmıyorum beni engelledi bir veda bile etmedi ben ailesinden özür bile diledim emekleri için o ise tüm ailemi sildi ortak arkadaşlar var ben hiç yazmadım etmedim yazmam

bakmıyorum beni engelledi bir veda bile etmedi ben ailesinden özür bile diledim emekleri için o ise tüm ailemi sildi ortak arkadaşlar var ben hiç yazmadım etmedim yazmam
Gururlu olmanız çok güzel. Yani belki barışırsınız ama işte laçka bir ilişki olmuş bu

Nişanı atarken blöf mü yapıyordunuz aslında? Barışıp napacaksınız ne değişecek ki?
blöf yapmıyordum ailesi çok fena ve baskı halindeydim dedim uyar uyar uyardım hala böyleler dedim sen pasifsin bir ton laf ettim attım çıktım geldim evime bana hizmetçi muamelesi yapıyorlardı kültürlerimiz farklıydı benim her şeyime karışıyorlardı onu giyme bunu yapma hep baskı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X