Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan ayakkabıları konusunda yardım lütfen

Fundaozdemir

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
20
1
Kızlar merhaba, resimdeki elbiseye cok benzer bi elbise aldım evde nişanım için, orjinalinin resmini çekemedim:KK43: Eki Görüntüle 1056769 Eki Görüntüle 1056770

Esmerim bana cok yakıstı boyle sade ama asil bişi istiyodum. bu elbisenin altınada resimdeki gibi stiletto alacağım fakat stiletto dışında renk ve model öneriniz var mı? Elbisem mercan rengi. Şimdiden teşekkürler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

öncelikle mutluluklar dilerim ve seçimizden dolayıda tebrik ederim sizi.
bence başka model aramaya gerek yok.stiletto en uygunu bu elbise için.renk olarakta kesinlikle krem renk öneriyorum.bu sene fazla moda.
mesela şöyle bir renk ve model elbisenize gayet uygun.

27vy5v.jpg

Ayakkabı olarak bı modeli aldım ayakta çok dhaa hoş duruo hemde klasik stiletto almamış oldum. Sizce nasıl? Birde mayıs 17 de olacak nişanım elbisem ve ayakkabımı gördnüz sizde ten çorap giyilmelimi? $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397468125.375914.jpg

Ayakkabı olarak bı modeli aldım ayakta çok dhaa hoş duruo hemde klasik stiletto almamış oldum. Sizce nasıl? Birde mayıs 17 de olacak nişanım elbisem ve ayakkabımı gördnüz sizde ten çorap giyilmelimi?Eki Görüntüle 1068044

Bence giymelisin parlak ten çorap baya hoş duruyorr

Ayakkabı olarak bı modeli aldım ayakta çok dhaa hoş duruo hemde klasik stiletto almamış oldum. Sizce nasıl? Birde mayıs 17 de olacak nişanım elbisem ve ayakkabımı gördnüz sizde ten çorap giyilmelimi?Eki Görüntüle 1068044

ayakkabına bayıldımm güle güle giy:KK24:
ayrıca ten rengi çorap hoş durur..hem bacaktaki kusurları kapatıyor:KK76:

ayakkabı olarak bı modeli aldım ayakta çok dhaa hoş duruo hemde klasik stiletto almamış oldum. Sizce nasıl? Birde mayıs 17 de olacak nişanım elbisem ve ayakkabımı gördnüz sizde ten çorap giyilmelimi?Eki Görüntüle 1068044

iphone 'den kadınlar kulübü aracılığı ile gönderildi

kesinlikle çorap giyme fondoten sürdür kuaföre :KK45:

X