Nişan atilcak galiba:( yardim edin

Sana söyleyim kadın neden istedi nişanda takıla altınalar tekrar düğünde takılar kaynananın altın alma gücü yoktur sanırım evhanımı ama sen üstünde takılı düğüne gelirsen kaynana havasını atamaz olay bu

Dugunum olacakti ay sonunda. Tam 9 gun oldu nisanlimla tartistik. Cok ilgisizdi nisanlandigumizdan beri. Dogru düzgün arayip sormuyordu. Dugunle ilgili herseyi ailesi yapti. Kendi parmagini oynatmadi. Bu sorumsuzlugundan surekli sikayet ediyordum. Onun canini acitmak istedigimde nisani atalim diyordum. En sonunda 9 gun once evlenmek istiyor musun dedim. Evlenmek istiyorum ama kararsizim dedim. Dugune az kaldi neden kararsizsin dedim.bilmiyorum dedi. Oyleyse evlenmeyelim dedim. O da cok yoruldum.madem evlenmek istemiyorsun dedi. Ben degil sen istemiyorsun dedim. Aileme mevzuyu acicam dedim. Ve sonra olay koptu.aileler girdi devreye. Ailesi bizim oglan ne yaptiksak caydiramadik. Onu cekemem demis. Adresinizi yazin bohcalarinizi gonderelim dedilee. Ve ben nisanliligim 3 yillik iliski 9 ay da nisanlilik sureci bitmis oldu. Cok uzgunum.perisanim.

Eğer bunları gördüğün halde hala bu adamla evlenirsen üzgünüm ama her şeyi hak ediyosundur
Allah resmen sana en büyük ikazı göstermiş

Hakaretler havada uçuşmuş yüz göz olunmuş nisanlinda maskesini hop elinden dusuruvermis. Şimdi önüne şapkanı alıp düşünme vakti sende.

Yeni konuyu nasil ac

Yeni konuyu nasil acicaz bulamiyorum bir turlu
IMG_20170621_233207.JPG

Sağ üst köşede..

Nisanda takilan altinlar kiza aittir istemeyede haklari yok napcaklarmis alip dugunde gerimi takicaklarmis yaptigin tek hata konusma uslbun daha guzel bi sekilde neden istiyolarmis deseydin yada kendin arayip sorsaydin daha iyi olurdu bu sayede neyapmk istediklrini anlamis olurdun takma kafana belkide onlari tanimana sebep oldu bugunku yasananlar

Birde gösteriş meraklısı insanlar. Millet desin ki bak bak gelinine ne çok şey taktilar. Düğün bitip el ayak çekildiğinde de yok düğün borcu yok şu yok bu diye alırlar elinden. Bu kafadaki insanlar böyle yaparlar. İki seçenek var ya seni en az masrafla gelin almak amiyane tabirle beleşe getirmek bu sayede takilanlar hiçbir zaman senin olmayacak. İkinci seçenek bir şekilde bu işi bitirme derdindeler hem altınları geri almış olacaklar hemde nisanlin bir bahaneyle kavga çıkartıp seni suçlu gösterecek ve iş bitmiş olacak. Aramadi demişsin merak etme çok duramazlar altınlar için mutlaka iletişime geçerler seninle. Yoluna ayrı devam etmen mantiklisi. Yine de senin kararin
iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

X