Nişan atilcak galiba:( yardim edin

İnşallah evlendikten sonra mutlu olursun. Çünkü çok zor evlilik.. Prens öküz çıkabiliyo :) Keşke düğünü biraz erteleyebilsen 15 gün çok az. Ve içinde şüpheler var hala çok belli. Hakkında hayırlısı..

Daha ne diyecegim diyorsan o kadar insan boşuna fikir yazmış... Ayrıca babanın degil senin affetmen önemli... Karşında seni bir üç kuruşluk şeyler için küfür eden insan var sen hala emek diyorsun.... Kusura bakmada o emek verdiğin insan seni okadar iyi tanımış ki üç kuruşluk şeye tenezzül etmiyeceğini düşünememiş ve sen hala ne diyecegim de...Gercekden sinirlendim....

Nişanlın dese ki canım nişandaki altınları geri takacagız haberin olsun dese sende problem yaratsan o zaman derim ki üç kuruşluk şeyler için nişan atma aranızı bozma derim sana kızarım ama burada durum nişanlının söyleyiş tarzıda isteyişide farklı, olay sonrasındaki tavrı da farklı.... Özür dilemezsen ceyizini almayız demiş resmen ya ve sen bu şekil davranan bir adama hala ne diyecegimi bilmiyorum diyorsan sana da bravo diyorum... Lütfen bana alınma kızma

Estafurullah alinmadim aciklama yazdim kisa bir ozetle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aklınızdaki bu soru işaretleriyle evlenmeyin. erteleyin ya da ayrılın. evlendikten sonra geri dönüşünüz daha zor olur. ha ben olsam ayrılırdım, çünkü kimse ama kimse benim babama hakaret edemez, ettirmem.

Arkadasim baristiysan da baristim de merakimi gider, isim gucum yokmus gidip gelip konuna bakiyorum gelismeleri yazdin mi diye.. Benzer seyleri yasayip asigim seviyorum evlenince duzelir deyip evlendigim ve bin beteriyle karsilasan biri olarak bu konu dikkatimi cekiyor ve son durumu merak ediyorum elimde degil..

Tesekkur ederim ilgine yazdim yorumumu.

Resmen kkyı yara bandı olarak kullanmış işler düzelince biricik nişan yüzüğü parmağında kalınca bütün her şeyi unutmuş yazık. Aslında söylenecek çok şey var ama benim de kızım var korkumdan susucam.sasdece çok ilginç diyorum Allah akıl fikir gurur azim versin

Ben unutmam canim. Yasadgm hicbir kotulugu unutmam. Yaradan ders almam icin unuttirmasin yasadklarimi

Bu altın , takı işleri nişanlılık döneminde çok sorunlar çıkartıyor.
Umarım aranızdaki sorun çözülür hemen.

Guclu bir insan oldugunu soyluyorsun ama cizdigin profil ve bu durumdaki tavrin hic de oyle demiyor.. Neyse, hakkinda hayirlisi olsun. Umarim mutlu olursun, ileride "keske o zaman geri adim atmasaymisim" demezsin. Hepimizin istegi o :KK14:

Canim mukemmel yazmissin. Tabi bunu mukemmel sonuctan dolayi yazabiliyosun. Sen birak unutmayi ayrilabilmissin bu bile basari bence

mükemmel sonuç diye bişey yokki, tamam okulu bırakmıştım devam ettim ve bitirdim, ama 29 yaşındayım, işsizim yalnızım, ama kafam rahat. eger onunla evlenmiş olsaydım hep pişman olacaktım, ve sen bile bile bu yolda yürüyorsun, üstelik ben çok seviyordum, ayrılırken bile seviyordum. ve sen sevmiyorum da diyorsun :KK50: nasıl olsa kararını vermişsin tabiki yargılamak bize düşmez ama keşke yol yakınken vazgeçsen, bi cesaret kurtarsan kendini, nasıl da güzel olurdu herşey :KK50:

hayatının üstüne koca bir bidon benzin doktun atese verdin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım nişanlın babanı ikna etmiş olabilir, muhtemelen baban gençtir, cahildir yapmış bir hata gözüyle bakıyordur. ama bu senin geleceğin. onunla ileride aynı evi paylaşacak olan sensin. iyi düşün, son kararını ver ve eğer içine sinmiyorsa bunu net bir dille ailene söyle

Sen hatayi topu babana atmakta yapmissin is evlilige dayaninca kolay kolay vazgecmez bazen buyukler icin almiyorsa gec degil olmaz de evlendikten sonra ailen bi sorun ciksa otur evinde diyecek gibi geliyor ya da belki kirginsin kuru bi ozur yetmiyor nisanlinla konus benim hala kirginim de icindeki neyse soyle ama boyle iyi de davransa batar sana bunu halletmen gerek eger evleniyorum diyorsan

şaşırdım barışmana
gerçi sesin çıkmayınca anlamıştım da
neyse hayırlısı diyeyim o halde...

babanızın affetmeside sizinki kadar cok şaşırtıcı
küfürün ya içerigini tam bilmiyor. yada küfür o kadarda kötü deigldir diye düşünüyordur
hayırlısı hakkınızda:KK34:

Mutluluklar dilerim.Kararını vermişsin,düğüne de az kalmış.Sadece bir heves evleniyorsun umarım pişman olmazsınız.Küfür bir alışkanliktir gene edecek gene, kalbini kıracak
Umarım anne babama küfür etti bana kapıyı gösterdi diye yazmazsin.
Umarım yanilirim ama kıymet bilecek bir tip değil

Ya ben cok kotu oldum. Hayatimda duymadigim seyleri duydum. Ya ben ve ailem altin pesinde degiliz. Bundan oncesindede daha esya almadinizmi diye laf ediyodu gittik tek bi altina dokunmadan esyalarimizi aldik tek bi altinlarina dokunmadan nisani en iyi yerde yapmistik zaten. Ve 3 kurusluk altin istenio benden hemde bu hakaretlerle kufurler assagilamalarla

Canim uzuldum bunsekilde hakaretler dinlemene ne altini istiyorlar dugun telasindan neden unutasin ki sende ..bence suclu psikolojisi senin nisanlinin tavri seninaramamasi da seni ezmek ve sucluluk duygusundan. Siyrilmak akli sira seni cezalandiriyor ben senin yerinde olsam nisani bozan ben olurum

Merhaba arkadaslar. Bugun cok kotu bisey oldu. Ya bana nisanda takilan takilar bende duruyodu dugunede az kaldi. Kaynanam haber yollamis nisanlimla,nisanda taktigimiz takilari getirsin dugun curcunasinda unutur gelin demis. Nisanlimda beni arayip bunu soyledi bana. Bende dedimki bikac haftadir bu altin meselesi dolasip duruyor merak etmeyin altinlari getircem dememle nisanlim bi delirdi biz altinami merakliyiz. 3 kurusluk altininmi meraklisi olcaz. Dur ben sorcam sana dedi annesinin evine gitti. Anne soyle bu altinlari niye istiosun simdi soyle dedi bagirarak annesine. Ben telefondan duyuyorum. Anneside oglum bi sakinles dedi. Soyle lan soyle sen neden altinlari istedin bu kizdan dedi. Anneside oglum dugun karmasasinda unutulur diye istedim dedi. Sonra benim nisanlim iyice delirdi. Duydunmu neden oldugunu lan diye bana ne hakaretler ne kufurler ne bagirmalar. Ben sok oldum agzimi acamadim telefon elimde dinliyorum oyle bi 5 dkka dinlemisimdir sonra arkadan gorumcemin de bagrisini duyunca bi anda kendime geldim. Allah belani versin dedim kapattim telefonu. Aramamis beni. Ben ne yapayim simdi kafayi yicem. 3 kurus altin icin gordugum muameleye bak. Hayir benim hakkim allah katindada yasal olarakta nisan altinlari. Ama ben 1 ceyrege bile dokunmadim. Ailemede dokundurtmadim. Bizim bu dedim benim aslinda ama ben benim demedim nisanlimla benim dedim. Sakladim dugunden oncede getircektim zaten. Bu altinlarin pesine dusme nedir.Ustune hayatimda gormedigim hakareti gormek ne. Ben ne yapacagim.

aynı şey benim de başıma geldi nişanda takılan çeyrekleri kaynanam ben alıyım dedi altın yaparım dedi tamam dedik düğüne yakın da düğün de biriken altınları biz alacaz dedi hayır dedim olmaz niye siz alıyorsunuz diyince tartışma çıktı o zaman dedik siz kendi biriken altınlarınızı biz kendi biriken altınlarımızı alırız dedik olur dediler. düğün oldu salon da takı merasimi yapıldı odaya gidilip boynumda ki takılar çıkartılıp kaynanama verildi. sonrada kaynanam sormaya başladı ne takıldı diye bilmiyorum dedim kardeşim de söyleyince ne kadar biriktiğini bu sefer eşim annen ğil birikenleri sana verseler di hani verecekti dedi niye versin siz verdiniz miki dedim borçlarını ödediler dedim. konu kapandı. sadece bileziklerim ben de şimdi sorun yok onlar istedi böyle olmasını

Merhaba arkadaslar. Bugun cok kotu bisey oldu. Ya bana nisanda takilan takilar bende duruyodu dugunede az kaldi. Kaynanam haber yollamis nisanlimla,nisanda taktigimiz takilari getirsin dugun curcunasinda unutur gelin demis. Nisanlimda beni arayip bunu soyledi bana. Bende dedimki bikac haftadir bu altin meselesi dolasip duruyor merak etmeyin altinlari getircem dememle nisanlim bi delirdi biz altinami merakliyiz. 3 kurusluk altininmi meraklisi olcaz. Dur ben sorcam sana dedi annesinin evine gitti. Anne soyle bu altinlari niye istiosun simdi soyle dedi bagirarak annesine. Ben telefondan duyuyorum. Anneside oglum bi sakinles dedi. Soyle lan soyle sen neden altinlari istedin bu kizdan dedi. Anneside oglum dugun karmasasinda unutulur diye istedim dedi. Sonra benim nisanlim iyice delirdi. Duydunmu neden oldugunu lan diye bana ne hakaretler ne kufurler ne bagirmalar. Ben sok oldum agzimi acamadim telefon elimde dinliyorum oyle bi 5 dkka dinlemisimdir sonra arkadan gorumcemin de bagrisini duyunca bi anda kendime geldim. Allah belani versin dedim kapattim telefonu. Aramamis beni. Ben ne yapayim simdi kafayi yicem. 3 kurus altin icin gordugum muameleye bak. Hayir benim hakkim allah katindada yasal olarakta nisan altinlari. Ama ben 1 ceyrege bile dokunmadim. Ailemede dokundurtmadim. Bizim bu dedim benim aslinda ama ben benim demedim nisanlimla benim dedim. Sakladim dugunden oncede getircektim zaten. Bu altinlarin pesine dusme nedir.Ustune hayatimda gormedigim hakareti gormek ne. Ben ne yapacagim.

neden istedi kaynanan çeyrekleri biliyor musun gelin alırda vermez diye korktular.

düğün yakınsa herkeste sinir stres vardır.aslında sizin ilk tepkinizde ağır olmuş onun üstünede büyümüş gibi geldi bana.düğün öncesi kimileri altınları ister düğünde tekrar takmak için.düşününce bu da tuhaf millete gösteriş gibi ama böyle gelmiş böyle gidecek belli ki.

X