Nişan atilcak galiba:( yardim edin

Dugunum olacakti ay sonunda. Tam 9 gun oldu nisanlimla tartistik. Cok ilgisizdi nisanlandigumizdan beri. Dogru düzgün arayip sormuyordu. Dugunle ilgili herseyi ailesi yapti. Kendi parmagini oynatmadi. Bu sorumsuzlugundan surekli sikayet ediyordum. Onun canini acitmak istedigimde nisani atalim diyordum. En sonunda 9 gun once evlenmek istiyor musun dedim. Evlenmek istiyorum ama kararsizim dedim. Dugune az kaldi neden kararsizsin dedim.bilmiyorum dedi. Oyleyse evlenmeyelim dedim. O da cok yoruldum.madem evlenmek istemiyorsun dedi. Ben degil sen istemiyorsun dedim. Aileme mevzuyu acicam dedim. Ve sonra olay koptu.aileler girdi devreye. Ailesi bizim oglan ne yaptiksak caydiramadik. Onu cekemem demis. Adresinizi yazin bohcalarinizi gonderelim dedilee. Ve ben nisanliligim 3 yillik iliski 9 ay da nisanlilik sureci bitmis oldu. Cok uzgunum.perisanim.

Canım annen seni kadir gecesi doğurmuş :)
Dünyanın tüm enerjileri bir araya sana yardım etmek için toplanmış sanki.
Kurtulmuşsun :)
Bak bi kaç aya başka biriyle nişan takar hooooop evlenir zaten.
Önüne bak.
Tek erkek o değil. Seni seven, değer veren senin de sevdiğin adam mutlaka çıkar karşına :)

H Haziranumut canım bak bu konu sahibinin konusu da sana örnek olsun, kızcağız nişanı atmamış evlenmiş yine mutsuz olmuş.
Nişanlın sana değer vermemiş , lütfen sana değer vermeyen biriyle hayatını birleştirme, İnan bu evlendikten sonra daha kötü olacak. Sen değerlisin bunu bilen ve seni hakeden biriyle evlen.

X