Gelinlik Ayakkabısı nişan ayakkabılarımm

GiMUm

♥ ♥ ♥
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2013
2.708
3.702
bunlarda benim nişan ayakkabılarımm :KK16: daha sade pudra ya da somon rengi istiyordum ama bulamadım.en rahat olanı buydu kesinlikle ayağımdan çıkcak gibi gelmiyor sırf o yüzden aldım :KK16::KK16:
Eki Görüntüle 1046253

renk bana biraz garip geldi.
niye dicek olursan. evlendiginde pek öyle giyemicen bi renk
ama model güzel. moralini bozmaz umarım yazdıklarım:nazar:
şimdiden tebrikler:nazar:

renk bana biraz garip geldi.
niye dicek olursan. evlendiginde pek öyle giyemicen bi renk
ama model güzel. moralini bozmaz umarım yazdıklarım:nazar:
şimdiden tebrikler:nazar:

yok yok canım benim bende senin gibi düşündüm ama bulamadım rahatlığından dolayı mecburen bunu almak kaldım..sonra provaya gittiğimde nişanlığımın altında da güzel durdu.evlendikten sonra uzun abiye giyersem onun altına giyerim diye düşündüm:KK1:

yok yok canım benim bende senin gibi düşündüm ama bulamadım rahatlığından dolayı mecburen bunu almak kaldım..sonra provaya gittiğimde nişanlığımın altında da güzel durdu.evlendikten sonra uzun abiye giyersem onun altına giyerim diye düşündüm:KK1:

nişanlıgın hangi renk...

bulamamak en berbat şey. bende nişanımda öyleydim ama. sonrası kısmettenmidir nedir.
2cift ayakkabım olmuştu. biri nude. ön kısmı acık. gönderim sana :nazar:
diğeride lacivertti. kapalı. tabi laciverti giydim :KK53:

sağol canım:KK16: çok güzel vallahi her hafta alışveriş yapıyoruz:KK1::KK1: düğün tarihiniz belli oldu mu canım :)

hala değil :KK70: istediğim yerin o tarihte uygun olup olmadığına bağlı ona göre ileri ya da geri çekilecek :KK70:

nişanlıgın hangi renk...

Bulamamak en berbat şey. Bende nişanımda öyleydim ama. Sonrası kısmettenmidir nedir.
2cift ayakkabım olmuştu. Biri nude. ön kısmı acık. Gönderim sana :nazar:
Diğeride lacivertti. Kapalı. Tabi laciverti giydim :KK53:

ben olduğum şehirde ayakkabı bulamadım başka ile gidip orda aradım Taradım öyle buldum :KK9::KK9:

Son düzenleme:

nişanlıgın hangi renk...

bulamamak en berbat şey. bende nişanımda öyleydim ama. sonrası kısmettenmidir nedir.
2cift ayakkabım olmuştu. biri nude. ön kısmı acık. gönderim sana :nazar:
diğeride lacivertti. kapalı. tabi laciverti giydim :KK53:

somon rengi canım hafiften pudraya kaçıyor rengi..
açık burunlu denedim canım ama maşallah benim ayaklar 39 numara olduğu için parmaklar çıkıyor hemen ordan:KK1::KK1:

normalde benim tarzım bi ayakkabı olmamasına rağmen bana çok sevimli geldi ayakkabılarınız:KK16: mutluluklar diliyorum:KK34:

bunlarda benim nişan ayakkabılarımm :KK16: daha sade pudra ya da somon rengi istiyordum ama bulamadım.en rahat olanı buydu kesinlikle ayağımdan çıkcak gibi gelmiyor sırf o yüzden aldım :KK16::KK16:Eki Görüntüle 1046253
çok güzel güle güle mutlulukla giy inşallah. benim ayakkabımda buna benziyo bende nikahta giymeyi düşünüyorum. benim ayakkabımın bundan farkı fiyonk yok ve topuk kısmı krem rengi :nazar:

X