Nişan bohçası

cicekokulukadin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2017
97
40
Her yerin adeti farklıdır canım mesela benim zaten epilasyon aletim vardı o yüzden aldırmadım. Ama alanlar var hatta saç düzleştiricisi bile aldıran var :KK33:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1235 gün geçti.

Aysngrsl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
120
42
Ya bencede çok saçma ama erkek tarafi konulur diyo bnde bi araştırim dedim..

triskadan nagmeler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2014
8.567
12.740
Ya bencede çok saçma ama erkek tarafi konulur diyo bnde bi araştırim dedim..
Sana mi yapilicak bohca?

Kusura bakmayin ama boyca artik sadece adetten gosteris olsun diye yapilan bisey
Evinize kpiniz gelse sutyeninizi gorse utanirsiniz ama sutyeni donu onlara aldirtiyosunuz birde epilasyin mu cikti ? Yarin otururken sorsalar nasil iyi mi cikti acitiyo mu deseler necevap vericeksiniz

Aysngrsl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
120
42
Sana mi yapilicak bohca?

Kusura bakmayin ama boyca artik sadece adetten gosteris olsun diye yapilan bisey
Evinize kpiniz gelse sutyeninizi gorse utanirsiniz ama sutyeni donu onlara aldirtiyosunuz birde epilasyin mu cikti ? Yarin otururken sorsalar nasil iyi mi cikti acitiyo mu deseler necevap vericeksiniz
Valla adet yerini bulsun maksat

nirra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
2.145
4.243
Sana mi yapilicak bohca?

Aynen katılıyorum yorumunuza.

Lazer aleti daha havalı olmazmı. ?
Bence onu isteyin.

Ne saçma salak adetler çıkartıyor ya ...

Birakitamolsa

Popüler Üye
Pro Üye
27 Kasım 2014
4.027
5.013
29
Sana mi yapilicak bohca?

Ben olsam iyı çıktı acıtmıyor tavsiye ederim derm bunda ayıp olan neki

ince bilek

ankaram❤️
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.501
46.522
Her yerin adeti farklıdır canım mesela benim zaten epilasyon aletim vardı o yüzden aldırmadım. Ama alanlar var hatta saç düzleştiricisi bile aldıran var :KK33:
gerçekten mi ya? insanlar adet geleneğinin arkasına sığınıp bu kadar düşüyor mu ?

triskadan nagmeler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2014
8.567
12.740
Aynen katılıyorum yorumunuza.

Lazer aleti daha havalı olmazmı. ?
Bence onu isteyin.

Ne saçma salak adetler çıkartıyor ya ...

Adet degil icat cikartiyolar :)

Bi elbise bi ayna takimi hadi bide nevresim koy adet yerini bulsun gonuller hos olsun .

Eskiden 7-8 parca gecelik takimi mi varmis bu bohca 100 yil once yapildiginda ?

Elektrik yokmus elektrik epilasyin aleti koyuyolar sacma salak bi sektorde gelisti bu sayede bohca suslemeciler var .