Nişan Nişan bohçası

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Her yerin adeti farklıdır canım mesela benim zaten epilasyon aletim vardı o yüzden aldırmadım. Ama alanlar var hatta saç düzleştiricisi bile aldıran var :KK33:

Ya bencede çok saçma ama erkek tarafi konulur diyo bnde bi araştırim dedim..

Ya bencede çok saçma ama erkek tarafi konulur diyo bnde bi araştırim dedim..
Sana mi yapilicak bohca?

Kusura bakmayin ama boyca artik sadece adetten gosteris olsun diye yapilan bisey
Evinize kpiniz gelse sutyeninizi gorse utanirsiniz ama sutyeni donu onlara aldirtiyosunuz birde epilasyin mu cikti ? Yarin otururken sorsalar nasil iyi mi cikti acitiyo mu deseler necevap vericeksiniz

Sana mi yapilicak bohca?

Kusura bakmayin ama boyca artik sadece adetten gosteris olsun diye yapilan bisey
Evinize kpiniz gelse sutyeninizi gorse utanirsiniz ama sutyeni donu onlara aldirtiyosunuz birde epilasyin mu cikti ? Yarin otururken sorsalar nasil iyi mi cikti acitiyo mu deseler necevap vericeksiniz
Valla adet yerini bulsun maksat

Sana mi yapilicak bohca?

Aynen katılıyorum yorumunuza.

Lazer aleti daha havalı olmazmı. ?
Bence onu isteyin.

Ne saçma salak adetler çıkartıyor ya ...

Sana mi yapilicak bohca?

Ben olsam iyı çıktı acıtmıyor tavsiye ederim derm bunda ayıp olan neki

Aynen katılıyorum yorumunuza.

Lazer aleti daha havalı olmazmı. ?
Bence onu isteyin.

Ne saçma salak adetler çıkartıyor ya ...

Adet degil icat cikartiyolar :)

Bi elbise bi ayna takimi hadi bide nevresim koy adet yerini bulsun gonuller hos olsun .

Eskiden 7-8 parca gecelik takimi mi varmis bu bohca 100 yil once yapildiginda ?

Elektrik yokmus elektrik epilasyin aleti koyuyolar sacma salak bi sektorde gelisti bu sayede bohca suslemeciler var .

Ben hiç böyle şeyler yaptırmadım. Yaptıranı da anlamam.
Epilasyon yapmak istersem aletimi kendim alabilirim, kayınpederimin ya da kayınvalidemin model beğenip alıvermesine gerek yok. Kuaförde yaptırıyorum ben deyin de elinizden tutup oraya da götürüversinler bari.
Gerçi ben düğün öncesi kuaföre gidince bana "aaa sen niye yalnız geldin, düğün öncesi kayınvalideyle falan cümbür cemaat gelinir" demişti salondakiler. Demek ki kaynanasının elinden tutup bir yerlerindeki tüyleri almaya gidenler de var ve çoğunluktalar yani.
Nişanlıyken annemlerle bir iç çamaşırcının önünden geçerken babam daha damadımıza böyle şeylerden alıcaz demişti. Herhalde bu bohça işini kastediyordu. Hayır öyle bir şey olmayacak dedim net bir şekilde. Bir daha ağzını açamadı. Düşünmesi bile korkunç.

X