Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri nisan kiyafeti sorunu

kivimuz

Biz bize bize bizden fayda var...
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2012
299
36
Merhaba kizlar diger konularda ailem sevdigimle evlenmeme razi olmuyor diye konu acmistim sukur 1 aylik cabadan sonra zor guc kabul ettiler. Cumartesi nisan soz karisik olacak. Ta ki gelelim kiyafet sorununa . fotosunu attigim kiyafeti zor arayislar sonunda buldum. Kayinvalidem siz bakin begenin alalim dedi. Nese bu kiyafeti begendim erk arkadasima yolladim fotoyu bakmislar falan kendisi bise demedi ama ben begenmediler diye sezdim cunku kimse begenmek zorunda deil tek sen begen yeter gibi konustu . Ne bilimbende kararsiz kaldim sizinde bi fikrinizi alabilirim kizlar acil yardim

Eklentiler

• IMG_20140902_123404.jpg
    IMG_20140902_123404.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 382
  • IMG_20140902_123346.jpg
    IMG_20140902_123346.jpg
    977,3 KB · Görüntüleme: 359
Beğenmedim değil de çok sıradan buldum. Daha güzel şeyler olabilir...

burda tek kıyafet var canım
bnce hos uzerındeyken cekılmıs resım varsa onu eklermisin

Bence bu özel bi gün ve salonun en güzel ve gösterişli kızı sen olmalısın :) Bence 1. si gayet hoş. Belki biraz açık falan diye öyle söylemiş olabilirler mi tabi ailesi nasıl düşünüyor bilmiyorum ama.

Böyle modeli anlaşılmıyor yalnız üstünüzde görmek lazım:KK66:

kızlar sadce uzerı dantellı elbıseyı gorebılıyorum ben 2. elbisemi var

Ben beğenmedim renklerinide tarzlarıda dantel taş hepsi bir arada kötü durmus hep demişimdir ne kadar az o kadar güzel...

Merhaba kizlar diger konularda ailem sevdigimle evlenmeme razi olmuyor diye konu acmistim sukur 1 aylik cabadan sonra zor guc kabul ettiler. Cumartesi nisan soz karisik olacak. Ta ki gelelim kiyafet sorununa . fotosunu attigim kiyafeti zor arayislar sonunda buldum. Kayinvalidem siz bakin begenin alalim dedi. Nese bu kiyafeti begendim erk arkadasima yolladim fotoyu bakmislar falan kendisi bise demedi ama ben begenmediler diye sezdim cunku kimse begenmek zorunda deil tek sen begen yeter gibi konustu . Ne bilimbende kararsiz kaldim sizinde bi fikrinizi alabilirim kizlar acil yardim
Güzel kotu degil ama siradan herkesin giydigi tarz biraz neden abiyede kabarik nisanlik degil

canim peki bu tarzlar neden dusunmuyosun tabi zevk senin yine:)

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 125
  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 306
kizlar bu tek elbise arkasi ve onunu cektim bilmiyorum baska kiyafetlerde var onlarida atayim

açık bulmuşlardı belki, ön kısmı taşlı kısın biraz daha orta yaş gibi duruyor ama ben pek anlamam

X