Nişan Nişan Makyajı ve Saçı

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

Caglisko

Just married 👰🏼
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
428
968
Merhaba,

Bu ay sonunda evde nişan törenimiz olacak :KK24: Ben de makyajım ve saçımı yaptıracağım tabii ama bir sorum var bu konuda. Makyajımı M.A.C'te yaptırmayı düşünmüştüm, randevu ile çalışıldığı için düşündüğümden daha erken bir saat için boşluk var şu anda. Sizce önce makyaj sonra saç yaptırmaya gitmek ne kadar sağlıklı olur? Zaman içinde T bölgem biraz yağlanıp parlama yapabiliyor, o nedenle açıkçası ben biraz daha geç bir zamanda yapılır makyajım diye düşünmüştüm ama hem sabahtan akşama kadar kalması hem de saç, manikür vs. işlemleri öncesi yapılması sizce ne kadar sağlıklı olur? Genelde makyajımı kendim halleden bir insan olarak mezuniyet hariç şimdiye kadar hiç dışarda makyaj yaptırmadım o nedenle de kalıcılığı vs. konusunda biraz endişelerim var, bilgim yok daha doğrusu. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim :emir_bebek:

Porselen yaptiririsan bise olmaz ama gerçekten porselen yapabilecek birine yaptır zira ben düğünüm de porselen diye gittim hiç beğenmedim

Transparan pudra alın bi tane kendinize tören başlamadan önce hafifçe sürün parlama kalmaz . Saçtan sonra da yapılsa yine parlar T bölgesi .

Mua'ya bu çekincenizi söylerseniz ona göre suya dayanıklı ürünler seçip sabitliyor. Makyaj ücreti kadar ürün alabiliyorsunuz zaten makyaj uygulamasında, onda da transparan pudra alırsınız (gerçi ben onun yerine kullanılan ruju almanızı tavsiye ederim çünkü tazelemek gerekebiliyor).

Merhaba,

Bu ay sonunda evde nişan törenimiz olacak :KK24: Ben de makyajım ve saçımı yaptıracağım tabii ama bir sorum var bu konuda. Makyajımı M.A.C'te yaptırmayı düşünmüştüm, randevu ile çalışıldığı için düşündüğümden daha erken bir saat için boşluk var şu anda. Sizce önce makyaj sonra saç yaptırmaya gitmek ne kadar sağlıklı olur? Zaman içinde T bölgem biraz yağlanıp parlama yapabiliyor, o nedenle açıkçası ben biraz daha geç bir zamanda yapılır makyajım diye düşünmüştüm ama hem sabahtan akşama kadar kalması hem de saç, manikür vs. işlemleri öncesi yapılması sizce ne kadar sağlıklı olur? Genelde makyajımı kendim halleden bir insan olarak mezuniyet hariç şimdiye kadar hiç dışarda makyaj yaptırmadım o nedenle de kalıcılığı vs. konusunda biraz endişelerim var, bilgim yok daha doğrusu. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim :emir_bebek:
Kuafor salonlarıda once makyaj sonra sac yapıyor ben nısanda da düğünde de once sacımı fonleyıp makyaja başladılar. sabah yapılmıstı ama bır sıkıntı yaşamadım zaten m.a.c. deki calışanlara solersenız ona gore makyaj yaparlar size oradakilerde profosyoneller.

Merhaba,

Ben porselen yaptırmadım, cildim hassastı, ağır olsun istemedim. Ama sağlam bir makyaj olsun dedim. Gün sonuna kadar da sabitti, çekimi de hallettim, gece 11'e kadar da kaldı.

Ben porselen yaptırmadım, cildim hassastı, ağır olsun istemedim. Ama sağlam bir makyaj olsun dedim. Gün sonuna kadar da sabitti, çekimi de hallettim, gece 11'e kadar da kaldı.
Ben de porselen tercih etmem, hayatımda hiç yaptırmadım ancak ağır makyajdan hoşlanan bir insan değilim sırf o nedenle hatta özellikle gelin makyajı seçeneğini de değil, 1 saatlik normal makyajı seçtim seçeneklerden.

X