Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Arkadaşlar 9 gün önceden yaptığım kaset testlerin siilik sonuç vermesi beni şaşırtıyordu gün geçtikçe silik çizgi belirginleşti 😊 Bugün BETA HCG 156.92 çıktı regle 2 gün varken. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah bana da dua edin sağlıklı ilerlemesi için daha önce bir kürtajım var 😢 sdaak sdaak

Arkadaşlar 9 gün önceden yaptığım kaset testlerin siilik sonuç vermesi beni şaşırtıyordu gün geçtikçe silik çizgi belirginleşti 😊 Bugün BETA HCG 156.92 çıktı regle 2 gün varken. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah bana da dua edin sağlıklı ilerlemesi için daha önce bir kürtajım var 😢 sdaak sdaak
Hiç kötü düşünme bir olan bir daha olacak degilye alacak nefesi olan herkes alır o yuzden gönlünü ferah tut rabbime sıkı sıkı sarıl inşallah kucagınıza almak nasip olsun 🤲🏻💌

Cok isterim dün gitmeyi düsündük ama misafirim geldiği için gidemedik bugunde eşim calısıyor yoksa simdiyr kadar ben asla durmazdım duramazdım ama bi sakınlikde var sacmaca anlayamadım 🥹
Benim de salı dedi doktor em son cuma verdim burda acil kan almıyor hafta sonu yoksa şimdiye deldırmıstım 🤣😁

Hemde nasıl ama bir yanımda kırık dökük ya yalansa testin hatasıyle süphesinide içimden atamıyorum 🥹😩
Canım seni de umutlandırmak istemiyoruz hiçbirimiz Ama emin ol ki hepimiz senin gibi çok mutlu oluyoruz testlerini görünce sonuçta en güzel belirti en önemlisi gecikme İnşallah ama inşallah seninledir bebeğib

Canım seni de umutlandırmak istemiyoruz hiçbirimiz Ama emin ol ki hepimiz senin gibi çok mutlu oluyoruz testlerini görünce sonuçta en güzel belirti en önemlisi gecikme İnşallah ama inşallah seninledir bebeğib
Umut bam başka birşey insanın içinden gelir burası bana tum sırlarıma gizli kalmasını istediğim herşeye kocaman bir aile oldu sonuc ister negatif ister pozitif olsun burası bana bir aile ❤️

Bende tüp bebek denedim 8 haftalikken düşük yaptım kendi kendime 3 yıldır deniyordum olmadı sonra mfk takviyeleri aldım blve 2. Ayında kimyasal gebelik yaşadım bu bile benim için umut oldu çünkü kendiliğinden olmuyordu. Bakalım takviyelere devam ediyorum
Hangi takviyeleri alıyorsun benim doktorum hiç birşey söylemedi tüp bebek dedi durdu. Bir de genetigr baktirdinmi. Ben de o da temiz çıktı

Yumurtlama günü vücut ısısı düşüyor canım.kaçıncı gündü senin düşen? Çatlayınca vücut ortamı soguk olmak zorunda . Yumurtlama bitince de ani ısı artısı olur. Hatta drlar vucut ısınızu yüksek görünce artık gebelık ıçin geçmiştir derler yumurtlama bitmiştir ısı yukselmeden önceki günler dogurgandır
O zaman doğru canım tahmini yumurtlama günü ve ertesi gün 36.3 çıkmış bu Perşembe ve Cuma yani. Hayırlısı bakalım işin kötüsü yumurtlama gününü değerlendiremedik. Nasip bakalım ya. Bu ay vücut ısımın düzenini öğrenmiş olurum en azından olmadıysa da.

A aysesngul canım benim de 3.gecikmesinin. Acaba bir daha mı test yapsam. Gecikmenin ilk günü Negatifti gerçi olsa o zaman çıkardı da. Niye adet olamıyorum anlamadım...

X