Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Canimm yumurtlama zamanlarini birkac aydir degerlendiremedim o yuzden hamilelik ihtimalimde olmadi arada girip cikiyorum siteye kuzucum benim sen napiyosun.
Anladım canım eşin iş için yanında olamıyordu galiba. Bende iyiyim canım geçen ay yine kimyasal geçirdim bu ay hsg çektirdim bakalım bekliyorum

Kuzucum çok şaşırdım ya kesin vardır diyordum ben demek ki progesteron ve koyu ovu testi de yanıltabiliyormuş 🥺
Ama regle kadar umut var ben senden umudumu kesmiyorum inşallah güzel haberini alacağız 🙏🏻😍
Teşekkür ederim bebeğim ama benim hiç umudum yok güzel dileklerin için çok teşekkür ederim inşallah hepimiz için güzel olur 🙏💐

Kapanan topik yerine bunu açtım hala zumruduankaya erişim yok sanırım topikte mesaj gönderilemeze düşmüş birçok kişinin üyelik iptali yazıyor etiketleyebildiklerimi etiketliyorum herkes haberdar olabilsin diye buradan mı devam etsek @Zumruduanka96 cezası bitince yine devralır😏
ArasaNillGerek ArasaNillGerek
@bernaad
@kelebek_vadisi
@cans16
benaroz benaroz
Candy7777 Candy7777
@edahandro
@Basakbasak1
@tatluboncuk
@Umutvari

🪻İSİM🪻🩶 SAT 🩶🩵 BAT 🩷
@CerkesMaria🤰🏼🧿
@kelebek_vadisi🤰🏼🧿
@1begonya6 Şubat7 Mart
@eflatundunya12 Şubat9 Mart
@Umutvari15 Şubat13 Mart
@tcherss17 Şubat14 Mart
@brcubrcu010114 Şubat14 Mart
@bestemilka17 Mart20 Nisan
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 24 Mart20 Nisan
@zesamu9327 Şubat23 Mart
@bernaad26 Mart21 Nisan
@CinnamonQueen29 Şubat29 Mart
benaroz benaroz 5 Mart30 Mart
@ogretmennnhaniiimm125 Şubat31 Mart
@Orangegreysky3 Mart31 Mart
letitbee letitbee 2 Mart1 Nisan
@Imeraferaa7 Mart2 Nisan
@Basakbasak15 Mart5 Nisan
@blackkdahlia8 Mart5 Nisan
@Sipser8 Mart6 Nisan
@zeytinagaci18 Mart6 Nisan
@sevayd12 Mart8 Nisan
Candy7777 Candy7777 10 Mart8 Nisan
@kemik kadin2 Mart2 Nisan
@Hasretimm12318 Mart12 Nisan
@hayatsuaa5 Mart4 Nisan
@OLENA MIRA24 Şubat25 Mart
@beyazmanolya6623 Şubat22 Mart
@mervemavi318 Mart1Nisan
@ecutos19 Mart22 Nisan
@deryaderya221 Mart20 Nisan
E Erbdky 19 Şubat18 Mart
@Cukurova7812 Mart9 Nisan
M mervk06 11 Mart3 Nisan
@burcak2910 Mart5 Nisan
@balli9711 Mart5 Nisan
@knickerbockerbande1 Mart4 Nisan
@nurten19848 Mart1 Nisan
@cebellato4 Mart30 Mart
@Psrk4126 Mart25 Nisan
E elmeliseker 3 Mart2 Nisan
M Minikpatissss 24 Mart23 Nisan
@burrrr133115 Mart15 Nisan
@hayaletcizgi20 Mart19 Nisan
Mercan0652 Mercan0652 10 Mart5 Nisan
@nisan9718 Mart13 Nisan
Beni de ekler misin :) 8 mart sat, 3 nisan bat

Benim sanırım yanlış çıktı kuzum yanlış çıkmadıysa da aklımda kalmasın en azından İnşallah güzel sonuçlar olur amiiiin ❤️❤️ Salı günü haberini bekliyorum kuzum
Tabi tabi bidaha cekilsin uyuturlar rahatça halledersin bende senden haberlerini bekliyorum ❤❤bugün de kolonoskopi oldum. Salı günü film ben bu ay korunmalı mıyım sence iki kere narkoz almış olucam

Tabi tabi bidaha cekilsin uyuturlar rahatça halledersin bende senden haberlerini bekliyorum ❤❤bugün de kolonoskopi oldum. Salı günü film ben bu ay korunmalı mıyım sence iki kere narkoz almış olucam
Korunmanız gerekebilir ben hsg cekildigimde doktorum radyasyondan dolayı bir ay korunman iyi olur demıstı

sdaak sdaak Canım sat 29 Mart bat 23 Nisan güncelleyebilirsin, hayaller Nisan'a kaldı😊🌸

Kızlar hamile kalmak için ekstra yaptığınız önerebileceğiniz bişey var mı? Takviye olur beslenme vs.

Kızlar hamile kalmak için ekstra yaptığınız önerebileceğiniz bişey var mı? Takviye olur beslenme vs.
Canım hayıt tohumu içiyorum her gün yumurtlama görünce bırakıyorum inositol içeren bir takviye kullanabilirsin d vitamini rahim ve yumurta kalitesi için çok önemli, bir de koenzim q10 takviyesi. Ben bunları kullandığım ay hamile kaldım ama kimyasala döndü kanamam yeni bitti tekrar başladım bide belden aşağını sıcak tut hep. çörek otu bal tarçın kürü duydum bide ama hiç denemedim kimisi kist yapıyor demiş kimisi hamile kaldım demiş bilemedim onu o yüzden

Canım hayıt tohumu içiyorum her gün yumurtlama görünce bırakıyorum inositol içeren bir takviye kullanabilirsin d vitamini rahim ve yumurta kalitesi için çok önemli, bir de koenzim q10 takviyesi. Ben bunları kullandığım ay hamile kaldım ama kimyasala döndü kanamam yeni bitti tekrar başladım bide belden aşağını sıcak tut hep. çörek otu bal tarçın kürü duydum bide ama hiç denemedim kimisi kist yapıyor demiş kimisi hamile kaldım demiş bilemedim onu o yüzden
Bunu bende yapmıştım oğlum da diğer oğlum 14 yaşındaydı uzun zaman sonra tekrardan hamile kalamam diyordum kadın doğuma gittim bir sıkıntı yok dedi folik asit başlamıştım sonra İnternete araştırırken hayt tohumunu gördüm hemen aktardan tohum olanı aldım sabahları aç karnına hergün 1 tatlı kaşığı kadar hayt ezdim kaynattıpım bir bardak suya kattım onu içtim her sabah yumurtlama günüme kadar haşlanmış yumurta ve avokado yedim bilmem ondan mıdır yoksa bizim minik bizi bekletmek mi istemedi ikinci ay hamile kaldım 🌸şimdi 1 buçuk yaşında rabbim uygun görürse ikinciyi düşünüyoruz 🤍 kimseyi yavrusuz bırakmasın rabbim 🙏

Bunu bende yapmıştım oğlum da diğer oğlum 14 yaşındaydı uzun zaman sonra tekrardan hamile kalamam diyordum kadın doğuma gittim bir sıkıntı yok dedi folik asit başlamıştım sonra İnternete araştırırken hayt tohumunu gördüm hemen aktardan tohum olanı aldım sabahları aç karnına hergün 1 tatlı kaşığı kadar hayt ezdim kaynattıpım bir bardak suya kattım onu içtim her sabah yumurtlama günüme kadar haşlanmış yumurta ve avokado yedim bilmem ondan mıdır yoksa bizim minik bizi bekletmek mi istemedi ikinci ay hamile kaldım 🌸şimdi 1 buçuk yaşında rabbim uygun görürse ikinciyi düşünüyoruz 🤍 kimseyi yavrusuz bırakmasın rabbim 🙏
Amiin hepimizi inşallah 🥰 cidden çok etkili bir çay doğurganlığı arttırıyor bunu da hayıt tohumu içerken yazıyorumm 🤭

Yanliz bitki çayları bazen ters etki yaratabiliyor özellikle karaciğer enzimleri üzerinde eğer o konuda sıkıntısı olan varsa önce ona dikkat etmeli

Kızlar yumurtlamayi ve çatlamayi değerlendirdikten sonraki 1 haftada çocuk yerleşmek için yola çıkıyor ya o arada bi belirti oluyor mu yoksa o 1 haftadan sonra(yerleştikten sonra) mi belirtiler ortaya çıkıyor hamile olanlara soruyorum. 😊

Canim son durumun ne
Beklemediğim canım regl bekliyorum o günden sonra test yapmadım başka ara ara regl ağrısı var 1 Nisan zaten regl tarihi olur büyük ihtimal bir ihtimal gecikedebilirim hsg çektirmiştim hsg den sonra gecikme olabiliyormuş gebelik yok yani eminim kuzum 😔

X