Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Beklemediğim canım regl bekliyorum o günden sonra test yapmadım başka ara ara regl ağrısı var 1 Nisan zaten regl tarihi olur büyük ihtimal bir ihtimal gecikedebilirim hsg çektirmiştim hsg den sonra gecikme olabiliyormuş gebelik yok yani eminim kuzum 😔
Insallah istediğin olur canim 🙏bende geçen ay 26 sinda cektirmistim bu ay adet olmadım bakalim

Anladım canım eşin iş için yanında olamıyordu galiba. Bende iyiyim canım geçen ay yine kimyasal geçirdim bu ay hsg çektirdim bakalım bekliyorum
Evet canim esim is dolayisiyla yumurtlama zamanlari yanimda olamadi hic. Bu ara gercekten cok ya kimyasal geciren. Ve kimyasaldan sonra da hamile kalan. Insallah seninde saglikla hayirlisiyla olsun kimyasaldan sonra. Hsg de bir sikinti cikmadi degilmi.

Kızlar merhaba, aranızda yumurta tembelliği olan var mı acaba 6 aydır korunmuyoruz adetim de gecikmeler var en son 20 gün gecikti doktora gittim yumurta tembelliği var dedi gebelik için engel bir durum mu bilgisi olan paylaşabilir mi 🌸

Kızlar yumurtlamayi ve çatlamayi değerlendirdikten sonraki 1 haftada çocuk yerleşmek için yola çıkıyor ya o arada bi belirti oluyor mu yoksa o 1 haftadan sonra(yerleştikten sonra) mi belirtiler ortaya çıkıyor hamile olanlara soruyorum. 😊
Bu konuyu bilen kimse yok muu👀👀

Kızlar bata 6 gün kaldı kaset testim varmış tabiki dayanamadım. Uzay efekti filan yapsam bi şey çıkar mı :))))

Eklentiler

• IMG_4386.jpeg
    IMG_4386.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 53
O zaman teste geçen hafta başladığımı ne ben dedim ne siz duydunuz ☺️🫶🌷
Hatırlıyorum ama hemen unutuyorum🙈🙈🙈 bu yolda aylardır mücadele ettiğimiz için sabırsız olmamız çok normal, bizde 14 aydır istiyoruz sebepsiz olmuyor her seferinde negatif test görmek çok yorucu çok iyi bilirim

Hatırlıyorum ama hemen unutuyorum🙈🙈🙈 bu yolda aylardır mücadele ettiğimiz için sabırsız olmamız çok normal, bizde 14 aydır istiyoruz sebepsiz olmuyor her seferinde negatif test görmek çok yorucu çok iyi bilirim
inşallah beraber mutlu olduğumuz , havalara uçtugumuz o kıpkırmızı testleri burada paylaştığımız günleri görmek nasip olur tez vakitte 🥰🌷

Aaayyyy hadi inşallah iğne etkisinden değildir kuzum benimmm😍😍😍 adete de az kalmış inşallah güzel haberler alcaksınn🙏🏼🙏🏼
Ayyy inşallah ya ilk defa böyle çizgi görüyorum insan mutlu oluyor ama iğnenin etkisi olabileceği için heveslenmiyorum 2 gün sonra tekrar edeceğim

Evet çizgi var😍😍😍 koyulaşarak ilerlesin inşallaaahhhh🙏🏼🙏🏼🙏🏼 iğne etkisi kaç gün aralığında geçiyor acaba Umutvari Umutvari
Kuzum valla kimisinde 9. Gün geçmiş kimisinde 10. Gün geçmiş kimisinde de 12. Güne kadar pozitif çıkmış hep o yüzden bi emin olamıyorum 😀 ama bu ay olumsuz değilim hiç nedense inşallah o ay bu aydır 😀

Kuzum valla kimisinde 9. Gün geçmiş kimisinde 10. Gün geçmiş kimisinde de 12. Güne kadar pozitif çıkmış hep o yüzden bi emin olamıyorum 😀 ama bu ay olumsuz değilim hiç nedense inşallah o ay bu aydır 😀
Olumsuz düşünerek sadece kendimize zarar veririz zaten, sen olumlu düşün o ay bu ay olacak inşallah Allahım nasip edecek inanıyorum çabalarımız karşılığını bulacak🙏🏼🙏🏼

Benimde bugün kontrolüm vardı 9.gün 13.5mm iki tane yumurtam varmış iki gün sonra tekrar kontrole gidicem inşallah güzel bi şekilde gelişmiş olur🙏🏼 doktor ölçüsü için gayet iyi dedi ama acaba iyi mi diye düşünüp düşünüp duruyorum

X