Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar birşey sorabilir miyim bu hamileliğin belirtileri başlıyor ya hani akıntı diyen var bu ne zamana kadar sürüyor

Merhaba, Kızlar Gebelik Planlayıp Polikistik Over'e takılanlar, kimler neler yapıyor nasıl yol izliyor bu yollardan geçmiş gebe kalabilmiş arkadaşlar neler yaptınız bu başlık hepimizi bir yere toplayan kimimizin tecrübelerini kimimizinse yol aradığı yer olsun hepimize uğur getirsin 🍀

Uğur getiren tablo muzu da kendimle başlatıyorum yeni gelenlerde Sat ve Bat tarihlerini yazarsalar tabloya eklerim.
🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@0619🤰🏼🧿
@Smy99🤰🏼🧿
@havvagns9827 Mart1 Mayıs
@ridade2128 Mart1 Mayıs
sdaak sdaak 1 Nisan2 Mayıs
@Ozlenenhanim12 Nisan10 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@ela_mommy17 Nisan18 Mayıs
@cilek gezegeni6019 Nisan19 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs
F Fatoss06 23 Nisan21 Mayıs
@gzd909730 Nisan30 Mayıs
@cidooss28 Nisan31 Mayıs
A ayb00 26 Nisan31 Mayıs
@2kediannesi27 Nisan2 Haziran
@cebellato2 Mayıs2 Haziran
@balbadem20241 Mayıs3 Haziran
A ayseaysss 5 Mayıs5 Haziran
B bodis 9 Mayıs10 Haziran
Sat 3 Mayıs bat 1 Haziran

Tabi ki yazarım ben kullanmadım şuan aktif olarak Inofolic kullanıyorum bundan önce genowomen diye bir takviye kullanıyordum geçen ay buradan bir arkadaş tavsiye etti bende doktoruma sordum olur dedi diye Inofolic kullanıyorum
Bende inoflice yeni başladım, ilk gittiğim doktor kalınlaşma var diyip gebelikten şüphelendi veya 0.100 çıktı, daha sonra benimle ilgilenmedi. Başka bir doktora gittim hafta içi ve sonuçlar temiz çıktı gebelik düşündüğüm için inofolic verdi umarım gebelik olur 🙏

Yumurta kaçıncı günler büyüdü acaba bu 3 denemede
Ben şimdi notlarıma baktım 12 veya 13. Günde iğne olmuşum 3 aydada. Yani regl bittikten 2 gün sonra kontrole gittiğimde büyümeye başladılar. Bi 2 gün sonra tekrar gittim 17mm falandı. İki gün sonrada yeterli olgunluğa ulaşıyorlardı iğnemi oluyordum

Ben şimdi notlarıma baktım 12 veya 13. Günde iğne olmuşum 3 aydada. Yani regl bittikten 2 gün sonra kontrole gittiğimde büyümeye başladılar. Bi 2 gün sonra tekrar gittim 17mm falandı. İki gün sonrada yeterli olgunluğa ulaşıyorlardı iğnemi oluyordum
Tamamdır sağ olun :)

Çok akıntı belirti arasında ne zaman test yapmayı düşünüyorsun
En azından adet günümü beklemek istiyorum sonrasında test yapıp eğer gebelik yoksa hala adetim gelmiyorsa söktürücü kullanırım sanırım çünkü adet düzensizliğim de var bakalım Hayıt tohumu işe yaratacak mı bugün akıntılarım azalmaya başladı ara sıra geliyor

Çok akıntı belirti arasında ne zaman test yapmayı düşünüyorsun
Ama bel ağrım ve arasıra sırt ağrım devam ediyor ayakta çok durunca eğilik işler yapınca bel ağrım artıyor bilmiyorum yani bakalım sonucunu göreceğiz göğüs hassasiyeti suanlık yok ama göğüslerim dolgunlastı

Merhaba kızlar bende uzun yıllardır pcosluyum cok uzun sureli adet olmuyorum bazen 1 yıla yakin oldugu bile oldu evlendikden 2 sene sonra infertilite bölümüne gittim tüm yapılan testleri yaptırdım sadece kilo vermem gerektiğini soylediler vermeye çabalarken hayit tohumu ile aslanpençesi ictim bir ara düzenli içerken spora da gidiyordum sonrasında 6ay ilaçsız adet oldum ama yine kesildi 5 aydır olmadım pcos icin diyet listesi veren bi gruba katıldım suan 3.haftadayım gayet iyi geldi. Ayni zamanda doktora gidiyorum suan ilaçla adet oldum 5.gününde femara. Ve glifora basladim birde diyetle takviye almaya başlamıştım magnezyum inositol ve d vitaminide var doktor 5.gun iç gel dedi salı günü gitcem bakalim ne olacak rabbim isteyen herkese nasip etsin
Kendimi okudum resmen

Merhaba, Kızlar Gebelik Planlayıp Polikistik Over'e takılanlar, kimler neler yapıyor nasıl yol izliyor bu yollardan geçmiş gebe kalabilmiş arkadaşlar neler yaptınız bu başlık hepimizi bir yere toplayan kimimizin tecrübelerini kimimizinse yol aradığı yer olsun hepimize uğur getirsin 🍀

Uğur getiren tablo muzu da kendimle başlatıyorum yeni gelenlerde Sat ve Bat tarihlerini yazarsalar tabloya eklerim.
🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@0619🤰🏼🧿
@Smy99🤰🏼🧿
@havvagns9827 Mart1 Mayıs
@ridade2128 Mart1 Mayıs
sdaak sdaak 1 Nisan2 Mayıs
@Ozlenenhanim12 Nisan10 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@ela_mommy17 Nisan18 Mayıs
@cilek gezegeni6019 Nisan19 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs
F Fatoss06 23 Nisan21 Mayıs
@gzd909730 Nisan30 Mayıs
@cidooss28 Nisan31 Mayıs
A ayb00 26 Nisan31 Mayıs
E evolievo 3 Mayıs1 Haziran
@2kediannesi27 Nisan2 Haziran
@cebellato2 Mayıs2 Haziran
@balbadem20241 Mayıs3 Haziran
A ayseaysss 5 Mayıs5 Haziran
B bodis 9 Mayıs10 Haziran
Uğur getirsin 🙏🙏🙏

En azından adet günümü beklemek istiyorum sonrasında test yapıp eğer gebelik yoksa hala adetim gelmiyorsa söktürücü kullanırım sanırım çünkü adet düzensizliğim de var bakalım Hayıt tohumu işe yaratacak mı bugün akıntılarım azalmaya başladı ara sıra geliyor
Aslında hayıt tohumundan da olabilir adeti düzenlediği için. Hayırlısı olsun canım inşallah gelmez

Ama bel ağrım ve arasıra sırt ağrım devam ediyor ayakta çok durunca eğilik işler yapınca bel ağrım artıyor bilmiyorum yani bakalım sonucunu göreceğiz göğüs hassasiyeti suanlık yok ama göğüslerim dolgunlastı
Adet belirtileriyle aynı oluyor . Benim de reglime 10 gün var bugün sağ sol bacağım sürekli çekilme oldu yürüyemedim göğüs ucunda sadece hassasiyet var ama her şey için çok erken

Eklentiler

• IMG_20240512_113558.jpg
    IMG_20240512_113558.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 6
X