Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Amin canım çok teşekkür ederim

36 yaşındayım
2 yıldır bebek istiyoruz.
4 aşılama oldum, negatif oldu
Rahim filmim temiz çıktı
Öğrendim ki amh değerim 0.44, yani rezerv düşüklüğü var. Tüp bebeğe başladık.
Fsh 11.8
İlk tüp bebek denememde yumurtam gelişmedi iptal oldu.
İkinci denememde bir yumurtam oldu. Transfer edildi ama tutmadı.
Üçüncü denememde çok şükür 2 embriyom oluştu. 3. Gün çift embriyo transferi oldum. Ve tuttu çok şükür 🙏

Erkek için proxeed veya maxigo veya ımpryl
Kadın için maxijuno veya ımpryl tavsiye edebileceğim takviyeler. Bunlara ek olarak omepa q10 da kullanabilirsiniz.
Bilgi için teşekkürler, eşimde oligospermi var. Kullandığı takviyeleri nasıl kullandı? Her birini aynı gün mü yoksa bittikçe diğeri mi?

Ay gözlerime inanamıyorum mutluluktan zıpladım resmen 😍 girip girip sana bakıyordum her zaman dualarımdaydın canım benim🥰 şimdi tekrar bir bakayım dedim kiiii müthiş bir haberle gelmişin😍 Hayırlı olsun sağlıkla gelsin İnşAllah 🤲🏻💜💜💜💜💜
Yaa kuzum seni görmek ne güzel 😍🙏 hala inanamıyorum rüyada gibiyim. Ben kırdım zinciri hepiniz peşimden geleceksiniz 🙏❤ hiç ayrılmayacağız. Belki bir iki ay oynar aramızda ama bu sene hepimiz hamile çıkacağız Allahın izniyle kuzum. Sen de benim hep aklımdasın

Canım çok sevindim hayırlı olsun inşallah sağlıcakla kucağına da alırsın
Benimde rezervim düşük 32 yaşındayım bizde 1 sene 4 aydır istiyoruz olmadı benim amh çok ci düşük 003 tü şimdi 001 cıktı coj çaresiz hissediyorum kendimi. Fsh benin stresim ve yaptigim yanlis uygulamae yuzunden 34 ten 50 ye sonra da 74 e cikti. Su an geri dusmus 35 su an. Doktor havuz yapacağını ve prp yapacağını söyledi sende de prp ve havuz sistemi oldu mu acaba ?
Sağol kuzum çok teşekkür ederim. Yok kuzum pro ve havuz yapılmadı. Son opuda 2 embriyom oldu. Dondurulmuş 3. Gün çift embriyo transferi oldum.
Ayyy çok sevindim çok! Sağlıkla kucağınıza alın inşallah ❤️❤️😍😍
Çok teşekkür ederimm çok 🙏🌈 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Kuzum benim edoşum aylardır burdayız hep birlikte aynı yoldayız birlikte çok şeyler paylaştık kardeşimsiniz siz artık bir yerde. Ben bi ablamın hamilelik haberinde böyle heyecanlanmıştım ama inan sende daha çok heyecanlandım günlerdir seninle gün saydık biz de 🥹 bu zinciri birinin kırması gerekiyordu ve sen kırdın artık biz de arkandan gelicez inşallah 🤲🏻❤️ sen taze hamişimizsin duaların kabul olur senin bize çok dua et olur mu canımın içi ❤️
Hep dua ediyordum şimdi daha çok edeceğim kuzum. Peş peşe alacağız haberleri 🙏❤ ben kapıyı araladım. Hepiniz geleceksiniz 🙏
Canim seni çok tanımıyorum ama çok sevindim tebrikk ederim sağlıkla kucağına al inşallah bebisini 😻😻
Çok teşekkür ederim canım Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu 🙏🙏
Bilgi için teşekkürler, eşimde oligospermi var. Kullandığı takviyeleri nasıl kullandı? Her birini aynı gün mü yoksa bittikçe diğeri mi?
Canım birini seçip onu kullandı. Genelde iki ay birini, sonraki iki ay birini gibi dönüşümlü kullandı. Hepsini de kullandı. Her gün içti. Sanırım proxeed sabah akşamdı. Diğerleri günde bir.

Kızlar merhaba testim silik çıktı diye kan verdim 2,77 çıktı o hastanede daha önce çok kan verdim hep <1.20 çıktı acaba yükselir mi

Kızlar merhaba testim silik çıktı diye kan verdim 2,77 çıktı o hastanede daha önce çok kan verdim hep <1.20 çıktı acaba yükselir mi
Tek test mi yaptınız ? Değer çok düşük normalde çıkmaması lazım testte . Ben öyle biliyorum.
İnşallah güzel haberler alırsınız 🌹

Tek test mi yaptınız ? Değer çok düşük normalde çıkmaması lazım testte . Ben öyle biliyorum.
İnşallah güzel haberler alırsınız 🌹
Böyle çıkmıştı

Eklentiler

• IMG_1845.jpeg
    IMG_1845.jpeg
    85,3 KB · Görüntüleme: 63
Adetin kaç gün gecikmiş di canım
Geçmedi daha 20si adet tarihim. Şimdi bir tane daha kaset test yaptım ondada silik çizgi çıktı. Doktorum cumartesi tekrar kan ver bu değerin üstünde çıkması lazım dedi

Eklentiler

• IMG_1873.jpeg
    IMG_1873.jpeg
    96,4 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_1871.jpeg
    IMG_1871.jpeg
    85,5 KB · Görüntüleme: 60
Yaa kuzum seni görmek ne güzel 😍🙏 hala inanamıyorum rüyada gibiyim. Ben kırdım zinciri hepiniz peşimden geleceksiniz 🙏❤ hiç ayrılmayacağız. Belki bir iki ay oynar aramızda ama bu sene hepimiz hamile çıkacağız Allahın izniyle kuzum. Sen de benim hep aklımdasın
Hadi inşAllah bekleyen isteyen herkes en kısa zamanda güzel haberini verir 🤲🏻😍

Edacımmm tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun canımmm... Geçen yaz aynı gruptaydık. Uzun bir süre de devam etmiştik orada. Sonrasında da hep takip ettim sürecini ve gerçekten çok çok mutlu oldum. Rabbim sabrının mükafatını verdi sonunda, kucağına almayı da sağlıkla nasip edecektir inşallah <3

Mutlu haber alan herkesi tebrik ederim, sağlıkla alın inşallah kucağınıza sizin müjdeleri okudukça benim yüzüm güldü.. Dualarınızda bize de yer verin tez zamanda biz de bu mutlu habere kavuşalım inşallah

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM 💃💃💃

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
YEĞENİNİZE merhaba deyinnnnnn 🌈
İnanamıyorummmmmmmm 🌈
Değerim 119du galiba, heyecandan duyamadım ❤❤❤❤❤ cuma tekrar kan vereceğim.

BEBEĞİM BENİMLE ❤ :anneadayı:
Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle dinliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Yaaaa çok şükür çok sevindim buraya kadar heyecanla okudum yazışmaları 🙈🙈🙈🧿🧿🧿 sağlıcakla artsın değerin veee sonra da sağ salim kucaklarınızda olsun bebeklerin Allahım sağ salim kavuştursun sizi birbirinize kuzumm😍😍😍😍

Yaaaa çok şükür çok sevindim buraya kadar heyecanla okudum yazışmaları 🙈🙈🙈🧿🧿🧿 sağlıcakla artsın değerin veee sonra da sağ salim kucaklarınızda olsun bebeklerin Allahım sağ salim kavuştursun sizi birbirinize kuzumm😍😍😍😍
Çok çok teşekür ederim, Allah tüm isteyenlerin kucaklarını doldursun inşalah ❤

Sağol kuzum çok teşekkür ederim. Yok kuzum pro ve havuz yapılmadı. Son opuda 2 embriyom oldu. Dondurulmuş 3. Gün çift embriyo transferi oldum.

Çok teşekkür ederimm çok 🙏🌈 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Hep dua ediyordum şimdi daha çok edeceğim kuzum. Peş peşe alacağız haberleri 🙏❤ ben kapıyı araladım. Hepiniz geleceksiniz 🙏

Çok teşekkür ederim canım Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu 🙏🙏

Canım birini seçip onu kullandı. Genelde iki ay birini, sonraki iki ay birini gibi dönüşümlü kullandı. Hepsini de kullandı. Her gün içti. Sanırım proxeed sabah akşamdı. Diğerleri günde bir.
İnşallah peşinden gelicez kuzum bizden kopma sakın izle bizi 🥹😍😍😍😍

X