Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

kızlar ben elendim dün regl oldum. bi şey soracağım 2 gün erken geldi ya yumurtlama günümde aynı oranda değişiyor mu yoksa 2 gün gecikmeli mi olur. ben adetle aynı ilerler diye biliyorum ama aklıma takıldı 🤭

kızlar ben elendim dün regl oldum. bi şey soracağım 2 gün erken geldi ya yumurtlama günümde aynı oranda değişiyor mu yoksa 2 gün gecikmeli mi olur. ben adetle aynı ilerler diye biliyorum ama aklıma takıldı 🤭
Her döngü yeni bir başlangıç yani yumurtlaman da dongınun basladıgı güne orantılı gider zaten belirtilerden de anlarsınız

merhaba kızlar, ebru ceylanın jel test ve ürünlerini kullanan oldu mu?
Merhabaa, jelini kullandım enfeksiyon yaptı diyen çoktu aldırış etmedim ama bende enfeksiyon oldum testlerinden de hiç memnun kalmadım burda çoğu kişi de kalmadı tam pik göstermiyor ama iyi yorumlar da çok okudum. Bence innovita kullan, labo da 2 ay kullandım çok iyiydi sonra o da bozdu 😐

Merhabaa, jelini kullandım enfeksiyon yaptı diyen çoktu aldırış etmedim ama bende enfeksiyon oldum testlerinden de hiç memnun kalmadım burda çoğu kişi de kalmadı tam pik göstermiyor ama iyi yorumlar da çok okudum. Bence innovita kullan, labo da 2 ay kullandım çok iyiydi sonra o da bozdu 😐
Ben şuan nasıl yapıldığına dair araştırma yapıyorum. ovalüasyon testi faydası oluyor herhalde

Kızlar 2 gün gecikme ile kan verdim 1143 çıktı. Pihtilasma vardı bende 3 kez kimyasal gebelik gecirdim, bi an önce kan sulandiriciya başlamam gerekiyor diye düşünüyorum. Ama polikliniklere randevu yok bayram tatilinden dolayı. Telaş yapıyorum. Sizce napmaliyim
Mutlaka başlayin durumunuz varsa özele gidin gebelikten önce başlatiyolar inşallah sağlıkla gelişir kucağınıza alirsiniz

Onun için ilaç kullanıyor mu nasıl oluyor bilmiyorum ? Bak sonuçta hamile kalabiliyorsun bunun için bile sevinmelisin. Ama hsg çektirmeni öneririm ufacık bir yapışıklık bile engel olabiliyormuş. Adet bittikten 1 hafta içinde yaptırabiliyorsun
Soru sormak için sizin mesajınıza alıntı yapıyorum daha dün ovulasyon testi yapmaya başladım ama sadece 1 saat sıvı tüketmeden testi yaptım ve adetimin ilk gününden itibaren bugün 12. günü 1 hafta önce adetim bitti. Dün yaptığım test silik belli belirsizdi hatta ama 3 gündür önce sağ sonra sol kasığımda ağrı vardı bugünde sümüksü yarı şeffaf (yada tamamen şeffaftı ve ben peceteden dolayı anlayamadım) bir akıntı geldi rahmimde ağrı var yumurtluyormuyum yoksa yumurtladım mı

Eklentiler

• IMG_20240418_133621.jpg
    IMG_20240418_133621.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 50
Bugün yaptığımı da akşam 5 gibi yapıcam cevaplarsanız ekliycem çünkü takıntılı oldum bu konuda yardımcı olurmusunuz

Soru sormak için sizin mesajınıza alıntı yapıyorum daha dün ovulasyon testi yapmaya başladım ama sadece 1 saat sıvı tüketmeden testi yaptım ve adetimin ilk gününden itibaren bugün 12. günü 1 hafta önce adetim bitti. Dün yaptığım test silik belli belirsizdi hatta ama 3 gündür önce sağ sonra sol kasığımda ağrı vardı bugünde sümüksü yarı şeffaf (yada tamamen şeffaftı ve ben peceteden dolayı anlayamadım) bir akıntı geldi rahmimde ağrı var yumurtluyormuyum yoksa yumurtladım mı
Bence yumurta büyüdüğü için bu ağrıları hissediyorsun. Ovülasyon testi yapmaya devam et böyle silik olup ertesi gün birden pik olabiliyor

Bildiğiniz bir rahatsızlıgınız var mı pcos gibi mesela bende de bu ay fuuullll belirtir ama 0 pik akıntı ateş kasıklarda sızlama herşey var ama yumurtalar kimi seçsek karar veremiyorlar testleri yakınen takip edin ben belirtilerim olduğunda günde 2 kez yapıyorum testleri

Bildiğiniz bir rahatsızlıgınız var mı pcos gibi mesela bende de bu ay fuuullll belirtir ama 0 pik akıntı ateş kasıklarda sızlama herşey var ama yumurtalar kimi seçsek karar veremiyorlar testleri yakınen takip edin ben belirtilerim olduğunda günde 2 kez yapıyorum testleri
Herhangi bir rahatsızlığım yok LH hormonunun kişiden kişiye az veya çok salgılandığı için testlerde yoğunluğu yani bu kırmızılık oranı farklı oluyor diye okudum en sonunda dayanamayıp kendi sorumu yazdım zaten😂 Gerçekten çok teşekkür ederim tecrübenizi paylaştığınız için 🥹

Bence yumurta büyüdüğü için bu ağrıları hissediyorsun. Ovülasyon testi yapmaya devam et böyle silik olup ertesi gün birden pik olabiliyor
Gerçekten ümidim bundan yana birden o çizgi belirginleşecek buna inanıyorum. Doktor sonraki adet gününden 14 gün geri git ve bu çıkan güne 2 gün daha geri git o gün muhtemel yumurtlama günün demişti bu benim hesabımla ayın 20 sine denk geliyor ve o sümüksü yapı çatlamaya çalışıyor belirtilerinden biri gibi gelmişti yorumun daha da emin kıldı beni teşekkür ederim

Arkadaşlar birşey danışacağım lütfen bilgisi olan varsa yazsın adetimin 5 ıncı günü bugün dünden beri gelmiyordu bugün peçeteye sildikçe geldi biraz sonra yine durdu yarın sabaha rahim filimi çektireceğim sorun olur mu sizce ? Çok kararsız kaldım çünkü

X