Nisanlanip Ayrilanlar

kizilyaprak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2010
4
0
Nisanlanip ayrilan bayanlar , yeni iliskilerinde nasil yaklasim ve psikoloji icinde oluyorlar ve bundan sonraki iliskilerde en cok dikkat ettikleri seyler ne oluyor?Nisanlanip ayrilma olayini nasil atlattilar?Yeni iliskilerinde aciklama ne zaman yapiliyor.Psikolojiniz kotuye gittimi?
Ben cok mutsuzum dis dunyaya kapandim.15gun oldu yuzugu atip bohcalari da iade ettim.
Bu durumu yasayan arkadaslarin fikirlerini almak duygularini paylasmalarini bekliyorum.
Cok tesekkur ederim simdiden.
Mutluluklar.

ha nişan,ha flört,ha eş..eğer sevgi var iken ayrılık olmuşsa her halükarda mutsuzluk olur ve kolay atlatılıcağını zannetmiyorum...

Nisanlanip ayrilan bayanlar , yeni iliskilerinde nasil yaklasim ve psikoloji icinde oluyorlar ve bundan sonraki iliskilerde en cok dikkat ettikleri seyler ne oluyor?Nisanlanip ayrilma olayini nasil atlattilar?Yeni iliskilerinde aciklama ne zaman yapiliyor.Psikolojiniz kotuye gittimi?
Ben cok mutsuzum dis dunyaya kapandim.15gun oldu yuzugu atip bohcalari da iade ettim.
Bu durumu yasayan arkadaslarin fikirlerini almak duygularini paylasmalarini bekliyorum.
Cok tesekkur ederim simdiden.
Mutluluklar.

daha cok yeni senin normal uzgun olman
zaman icinde gececek ve tekrar sevilip seveceksin
bana oyle oldu
hic kafana takma, yeni iliskimde aciklama yaptim benim hakkimda ciddi dusundugunden emin oldugumda, hicbirsey degismedi aramizda

X