Online dating yalan, ghostlanmaktan cigerim solmus! Dertleselim yalniz hisseden kiz kardeslerim.

Ara ara girip okudugum dertler deryasina bende dahil olmaya karar verdim bugun. Ben yakinda 33 yasima giriyorum. 1.5 yil once dugune 2 ay kala nisan atti benim toxic, kiskanc ex. He iyi mi yapti o an anlamadim ama bence allah kurtardi beni. Tabi hayallerim yikildi. Gelecek planlari altust oldu, cevreme rezil oldum, anne olmayi cok istiyodum o yalan oldu, duzenim bozuldu vs vs. Bu yasimda bunu yasamak beni biraz yipratti. Neyse terapiler, dost meclisleri, aglamalar, isyanlar kabul edis ve yineee terapistimin ve cevremin baskisiyla eski benligime donmeye karar verdim. Sosyal medyaya geri dondum. Online gorusme appleri kullandim bi sure. Yeni is buldum. Tatillere ciktim ozgurlugumun butun nimetlerini tekrar yasamaya basladim, cunku benim eski nisanlimla kendimi baya bir kapatmistim dis dunyaya. Son 2-3 aydir tekrardan insanlarla gorusmeye basladim. Ama simdiden kendimi cok yorgun hissediyorum. Ben bu yeni nesil gorusmeleri yapamiyorum arkadaslar. Biranda karsi tarafin iletisimi kesmesi benim kalbimi kiriyor. Insanlarin doyumsuz olmasi beni yoruyor. Her ilk Gorusmemden sonra insanlar benden etkileniyor gozukuyor, buraya kadar sorun yok hatta 1-2 kez daha bulusuyoruz. Ilgili kibar insanlar. Hatta ne kadar duzgun bir insan olduguma, guzel, eglenceli ve komik olduguma dair surekli iltifatta bulunuyorlar. Eee bende uslanmaz duygusal bir arsizim. Tabi bana gosterilen ilgiyle egom tatmin oluyor bende ufaktan karsilik veriyorum bi duygu beslemeye baslicamkiiii hopppp birsey oluyor, goklerden gelen bir habermi nedir, belki bir gecede belkide 1 saatte birsey oluyor bu insanlara ilgilerini kaybediyolar, yada baska bir secenekmi buluyolar bilmiyorum yine bana kalan tek birakilmak. Bu arada ilk gorusmede eger beklentilerimi karsilamicak biriyse ben kibarca kalbini kirmadan cok memnun oldugumdan ama baska seyler aradigimizdan bahsedip insanlari cevapsiz birakmadan konuyu kapatiyorum. Bir anda sessizlesme isini hoslastigim insanlardan goruyorum. Ben zaten son 1 yildir kendimle, ozguvensizligimle, verdigim yalnis kararlarimla, yada fazla iyi olucam diye kendimi ezdirdigim, kendime haksizlik ettigim her konuyu gelistirmeye calisiyorum ama bu dating isi sanki herseyi basa ceviriyor. Kisisel algilamamak icin cok ugrasiyorum ama 32 yillik aliskanliklarim bunu zorlastiriyor. Nerde hata yaptim, ne dedim. Yeterince guzel yada iyi degilmiyim..vs vs Mesela en son gorustum kisiyle arkadas ortaminda tanisim, 2-3 ay benimle gorusmek istediginden bahsetti ama ben istemedim nedense. Sonra bir yerde karsilastik daha uzun konusma firsati oldu bende kabul ettim gorusmeyi. 4 kez uzun saatler gorusup uzun sohbetler edip, cok eglendik. Guzel bir ilgi, beni eve birakinca hemen benimle gecirdigi vakitten aldigi mutluluktan bahseden mesajlar, ee tabi bende ilgimi belli ettim. Hatta ufaktan iliskiye basladik gibi elele tutusuyor, birbirimizin gozlerinin tam icine bakip kokulu kokulu birbirimizin gozlerinden opmeye bile baslamistik..Cunki toplamda heralde dolu dolu 4 gun gecirdik. Ama yine birsey mi oldu bilmiyorum tam bir anda degisip, 1-2 soguk msj harici 3 gundur mesafe koyan bir erkek kisisine donustu allahin sirtlani. Sorarsaniz benim tarafimdan olan degisen yada onu sogutucak hicbirsey olmadi. Beni son gun eve biraktiktan sonra bile yine cok ilgiliydi. Sabahina degisti bisiler.

Kizlar ben cidden yeni nesil gorusmenin bana gore olmadigina ve an itibariyle kendimi yalnizligimla barismaya karar verdim, cunku boylesi beni cok uzuyor cok yoruyor. Tek basima, beklentisiz daha mutluyum gibi. Bir sekilde benden yada secimlerinden ayni sonucu yasiyorum ve illallah ettim sonuncusundan sonra. Evet bi partnerle olmak, seni anlayan, birlikte guzel vakit gecirebilcek biriyle olamamanin huznu var ustumde ama hersey herkes icin degil sanirim.

Evliler yada iliskisi olan insanlar icin belki bi dert sikinti degil ama ben hayatimda kalp isleri haric butun isteklerime bir sekilde calisarak ulastigim icin, benim butun enerjimi bu konu aliyor. Dertlesmesekte yazmak iyi geldi. Sizinde boyle hissettiginiz oluyor mu?
Malesef bende seninle aynı durumdayım, alışamadım. Kötü hissettiriyor fazlasıyla 😐

İnanır mısınız çok yakın arkadaşım uygulamadan tanışıp evlendi harika bir insanla şu anda da hamile hatta .
Bende kısmetse Ağustos sonunda evleniyorum uygulamadan tanıştığım biriyle.
Yani bu işler hiç belli olmuyor.
Sosyal çevre bazen yeterli olmayabiliyor beni arkadaşlarım tanıştırdı mesela bikac kişiyle olmadı frekans tutmadı.
E iş yerimde de yoktu hiç öyle yaşıma uygun birileri.
Kendimce hobilerim vardı sosyal biriyim ama yok oralarda da denk gelmedi uygun bir insan.
Denk gelenleri de ben beğenmedim .
Yani demek istediğim bazen cidden denk gelmiyor. Ve insanlar kendi yalnızlığında bogulmamak için kullanıyor bu uygulamaları.( Tabi ki çok farklı amaçlarla kullanan insanlar da var )
Devir de eskisi gibi değil artık.
Hatta bir şey söyleyeyim benim nişanlımla sonradan bir sürü ortak arkadaşımız çıktı.
Ve bizi tanıştırmak akıllarına bile gelmemiş asla.
uygulamanın adı nedir:)

Bu arada belirtmemisim son kisiyle arkadas ortaminda tanistik tesadufiydi yani. Kendiside 2-3 aydir gorusmek istiyordu erteliyordum. Sanki onlineda normalde olanlarda ayni gibi artik. Ben cikma teklifini geri istiyorum, cekinerek bulusulmalari geri istiyorummmm, kaybetme korkusunu geriii istiyorummmmmmmm
Türkiye'deki erkekleri bilmem bende yurt dışında yaşıyorum ve tamamen aynı sorunlar var erkekler artık böyle maalesef.

Ara ara girip okudugum dertler deryasina bende dahil olmaya karar verdim bugun. Ben yakinda 33 yasima giriyorum. 1.5 yil once dugune 2 ay kala nisan atti benim toxic, kiskanc ex. He iyi mi yapti o an anlamadim ama bence allah kurtardi beni. Tabi hayallerim yikildi. Gelecek planlari altust oldu, cevreme rezil oldum, anne olmayi cok istiyodum o yalan oldu, duzenim bozuldu vs vs. Bu yasimda bunu yasamak beni biraz yipratti. Neyse terapiler, dost meclisleri, aglamalar, isyanlar kabul edis ve yineee terapistimin ve cevremin baskisiyla eski benligime donmeye karar verdim. Sosyal medyaya geri dondum. Online gorusme appleri kullandim bi sure. Yeni is buldum. Tatillere ciktim ozgurlugumun butun nimetlerini tekrar yasamaya basladim, cunku benim eski nisanlimla kendimi baya bir kapatmistim dis dunyaya. Son 2-3 aydir tekrardan insanlarla gorusmeye basladim. Ama simdiden kendimi cok yorgun hissediyorum. Ben bu yeni nesil gorusmeleri yapamiyorum arkadaslar. Biranda karsi tarafin iletisimi kesmesi benim kalbimi kiriyor. Insanlarin doyumsuz olmasi beni yoruyor. Her ilk Gorusmemden sonra insanlar benden etkileniyor gozukuyor, buraya kadar sorun yok hatta 1-2 kez daha bulusuyoruz. Ilgili kibar insanlar. Hatta ne kadar duzgun bir insan olduguma, guzel, eglenceli ve komik olduguma dair surekli iltifatta bulunuyorlar. Eee bende uslanmaz duygusal bir arsizim. Tabi bana gosterilen ilgiyle egom tatmin oluyor bende ufaktan karsilik veriyorum bi duygu beslemeye baslicamkiiii hopppp birsey oluyor, goklerden gelen bir habermi nedir, belki bir gecede belkide 1 saatte birsey oluyor bu insanlara ilgilerini kaybediyolar, yada baska bir secenekmi buluyolar bilmiyorum yine bana kalan tek birakilmak. Bu arada ilk gorusmede eger beklentilerimi karsilamicak biriyse ben kibarca kalbini kirmadan cok memnun oldugumdan ama baska seyler aradigimizdan bahsedip insanlari cevapsiz birakmadan konuyu kapatiyorum. Bir anda sessizlesme isini hoslastigim insanlardan goruyorum. Ben zaten son 1 yildir kendimle, ozguvensizligimle, verdigim yalnis kararlarimla, yada fazla iyi olucam diye kendimi ezdirdigim, kendime haksizlik ettigim her konuyu gelistirmeye calisiyorum ama bu dating isi sanki herseyi basa ceviriyor. Kisisel algilamamak icin cok ugrasiyorum ama 32 yillik aliskanliklarim bunu zorlastiriyor. Nerde hata yaptim, ne dedim. Yeterince guzel yada iyi degilmiyim..vs vs Mesela en son gorustum kisiyle arkadas ortaminda tanisim, 2-3 ay benimle gorusmek istediginden bahsetti ama ben istemedim nedense. Sonra bir yerde karsilastik daha uzun konusma firsati oldu bende kabul ettim gorusmeyi. 4 kez uzun saatler gorusup uzun sohbetler edip, cok eglendik. Guzel bir ilgi, beni eve birakinca hemen benimle gecirdigi vakitten aldigi mutluluktan bahseden mesajlar, ee tabi bende ilgimi belli ettim. Hatta ufaktan iliskiye basladik gibi elele tutusuyor, birbirimizin gozlerinin tam icine bakip kokulu kokulu birbirimizin gozlerinden opmeye bile baslamistik..Cunki toplamda heralde dolu dolu 4 gun gecirdik. Ama yine birsey mi oldu bilmiyorum tam bir anda degisip, 1-2 soguk msj harici 3 gundur mesafe koyan bir erkek kisisine donustu allahin sirtlani. Sorarsaniz benim tarafimdan olan degisen yada onu sogutucak hicbirsey olmadi. Beni son gun eve biraktiktan sonra bile yine cok ilgiliydi. Sabahina degisti bisiler.

Kizlar ben cidden yeni nesil gorusmenin bana gore olmadigina ve an itibariyle kendimi yalnizligimla barismaya karar verdim, cunku boylesi beni cok uzuyor cok yoruyor. Tek basima, beklentisiz daha mutluyum gibi. Bir sekilde benden yada secimlerinden ayni sonucu yasiyorum ve illallah ettim sonuncusundan sonra. Evet bi partnerle olmak, seni anlayan, birlikte guzel vakit gecirebilcek biriyle olamamanin huznu var ustumde ama hersey herkes icin degil sanirim.

Evliler yada iliskisi olan insanlar icin belki bi dert sikinti degil ama ben hayatimda kalp isleri haric butun isteklerime bir sekilde calisarak ulastigim icin, benim butun enerjimi bu konu aliyor. Dertlesmesekte yazmak iyi geldi. Sizinde boyle hissettiginiz oluyor mu?
Canım benim solaryum kremi önerisi için bakayım dedim bugün foruma tesadüfen senin yazını gördüm. Aslına bakarsan biz kadınlar olarak çoğumuzun yaşadığı durumlar benzerlik gösteriyor. Ben de çok uzun yıllar ara verdiğim love işlerine kısa bir süre önce yeniden dönüş yaptım.

Ben de online date uygulaması falan kullandım. T.. harfi ile başlayan uygulamasaysa kullandığın kesinlikle tavsiye etmiyorum. Oradan düzgün bir erkek çıkmasını beklemek Bülent Ersoydan çocuk beklemek gibi. Kesinlikle ve kesinlikle uzak dur çünkü sen de benim gibi duygusal birisin anladığım kadarıyla.

Oradaki erkeklerin tek düşündüğü pompa :))) İlk başta tabi ki bunu belli etmeyecek ama emin ol %90'ı o amaçla geliyor. Sen Miss Turkey 2023 bile olsan senle konuşurken bütün kızlara da aynı anda yazıyor. Diyelim ki %10luk bir kısmı gerçekten iyi aile çocuğu çıktı. O adam da asla sana güvenmez. Çünkü düzgün kız olsa burda işi ne diye düşünür. Ben bunları en acı haliyle deneyimledim. O yüzden sana yazıyorum.

Ben şu anda ruh eşini çekmek ile ilgili bir çalışma yapıyorum. Arkadaşımın önerisiyle katıldım. Çok inanılmaz değişimler yaşıyorum. Gerçekleştirdiğim dateler de level atladım resmen. Hem de böyle 7-8 level birden. İnanılmaz bir farkındalık yaşıyorum. Daha devam ediyor yaptığım çalışmalar ama buna rağmen çok büyük ilerleme kaydettim.

Sana çok basit görünen bu ne yaa diyeceğin bir sır vereyim: Kağıt kalemi al ya da bir defterin arkasına da yazabilirsin. Hiç üşenmeden aradığın erkekteki kriterleri harfi harfine yaz. Boyu, giyimi, maddi durumu, tanıştığında bekar mı , evlenmiş ayrılmış mı, ben kadınlara saygılı ve çocuklara merhametli diye bile ekledim 7 sayfa kriter yazdım. Gılgamış destanı gibi :KK70: Senin benim gibi yapmana gerek yok ama mutlaka kırmızı maddelerin olsun, olmazsa olmaz. Mesela bekar olması gibi. Ya da 1.80 olması , kendi işinde başarılı olması vs.

Bu çalışmayı yaparken arkadaşım da ben de farkettik ki bizim kriterimiz yokmuş :KK70: :KK70: Kim gelse belki bu hayırlıdır diyip date gerçekleştiriyorduk. Çünkü biz kadınlar iyi niyetliyiz gerçekten. Benim annem üniversite mezunu babam ilkokul mezunu ama babam kendini dört dörtlük yetiştirmiş. Evlenmeden önce parası pulu da yokmuş herşeye zamanla çalışarak sahip olmuş. Ben de her sakallıyı resmen babam zannetmişim.
Ama bu bir yanılgıydı benim için. İnsanın bellli kriterleri olmalı ve bu kriterlerin dışına asla çıkmayı kabul etmemeli. İnsan kendi değerini kendi belirliyor. Bu kriterlerin en başına ne yazdım biliyor musun : EN AZ YÜKSEKOKUL MEZUNU OLMASI (must-kırmızı çizgi) Eğer ilişkilerimde bu kriteri şart koşsaydım bugüne kadar bu şekilde gözyaşı dökmezdim inan bana. Bundan sonra yüksekokul mezunu olmayan biriyle asla işim olmaz.

Sana bunları yazan kadın, aşkından öldüğü adamdan doğum gününün sabahında yarısından çoğu yenmiş sucuklu yumurtanın resmiyle birlikte buyur gel diye mesaj alan bir kadın.
O sucuklu yumurta benim dönüm noktam oldu. :KK70: İnsanın parası olmasa bile 2 simit alır hayatım buyur gel çay koydum falan yazar. Resmen yemiş yemiş artanının resmini atıyor. Aklı başında bir insan bunu yapar mı. Böyle bir adamla görüşerek kendimi düşürdüğüm duruma bak.

Şimdiki buluşmalarımda benimle lüks jeepiyle görüşmeye gelen beyfendiye arabanın kapısını açtırmadan asla binmiyorum. Çünkü ben prenseslere layık şekilde davranılmayı hakediyorum.

Sen herşeyden ve hayatına giren herkesten önemlisin bunu sakın unutma. Kendi değerini bil. Sana da senin frekansında insanlar gelecek sakın unutma.

Online date olayında herkes ya daha iyisi çıkarsa deyip sürekli devam etmektir açıkçası. Ya da kısa süreliğine takılmaktır. Hiç kullanmadım. Pek güvenemem de. Ama kendi ilişkim discord sunucusundan başladı. Doğrudan date appleri yerine sadece arkadaşlık sohbet ortamlarını kullanabilirsin bence illa birileriyle olmak ve dışarıdan bulamıyor durumundaysan.
Ama evet artık oturup bir cafede tanisilmiyor birileriyle. Ya okul ya iş ya kurs ya da arkadaş ortamında oluyor o da 1 yıl içinde olursa olur olmazsa oralarda elenmiş oluyor.
Kendinizle ilgilenmeye devam edin. Büyük beklentilerle değil ama sizinle ilgilenecek olanlara da kapınızı açmaya devam edin derim. Çünkü istiyorsunuz hayatınızda biri olsun.

Canım benim solaryum kremi önerisi için bakayım dedim bugün foruma tesadüfen senin yazını gördüm. Aslına bakarsan biz kadınlar olarak çoğumuzun yaşadığı durumlar benzerlik gösteriyor. Ben de çok uzun yıllar ara verdiğim love işlerine kısa bir süre önce yeniden dönüş yaptım.

Ben de online date uygulaması falan kullandım. T.. harfi ile başlayan uygulamasaysa kullandığın kesinlikle tavsiye etmiyorum. Oradan düzgün bir erkek çıkmasını beklemek Bülent Ersoydan çocuk beklemek gibi. Kesinlikle ve kesinlikle uzak dur çünkü sen de benim gibi duygusal birisin anladığım kadarıyla.

Oradaki erkeklerin tek düşündüğü pompa :))) İlk başta tabi ki bunu belli etmeyecek ama emin ol %90'ı o amaçla geliyor. Sen Miss Turkey 2023 bile olsan senle konuşurken bütün kızlara da aynı anda yazıyor. Diyelim ki %10luk bir kısmı gerçekten iyi aile çocuğu çıktı. O adam da asla sana güvenmez. Çünkü düzgün kız olsa burda işi ne diye düşünür. Ben bunları en acı haliyle deneyimledim. O yüzden sana yazıyorum.

Ben şu anda ruh eşini çekmek ile ilgili bir çalışma yapıyorum. Arkadaşımın önerisiyle katıldım. Çok inanılmaz değişimler yaşıyorum. Gerçekleştirdiğim dateler de level atladım resmen. Hem de böyle 7-8 level birden. İnanılmaz bir farkındalık yaşıyorum. Daha devam ediyor yaptığım çalışmalar ama buna rağmen çok büyük ilerleme kaydettim.

Sana çok basit görünen bu ne yaa diyeceğin bir sır vereyim: Kağıt kalemi al ya da bir defterin arkasına da yazabilirsin. Hiç üşenmeden aradığın erkekteki kriterleri harfi harfine yaz. Boyu, giyimi, maddi durumu, tanıştığında bekar mı , evlenmiş ayrılmış mı, ben kadınlara saygılı ve çocuklara merhametli diye bile ekledim 7 sayfa kriter yazdım. Gılgamış destanı gibi :KK70: Senin benim gibi yapmana gerek yok ama mutlaka kırmızı maddelerin olsun, olmazsa olmaz. Mesela bekar olması gibi. Ya da 1.80 olması , kendi işinde başarılı olması vs.

Bu çalışmayı yaparken arkadaşım da ben de farkettik ki bizim kriterimiz yokmuş :KK70: :KK70: Kim gelse belki bu hayırlıdır diyip date gerçekleştiriyorduk. Çünkü biz kadınlar iyi niyetliyiz gerçekten. Benim annem üniversite mezunu babam ilkokul mezunu ama babam kendini dört dörtlük yetiştirmiş. Evlenmeden önce parası pulu da yokmuş herşeye zamanla çalışarak sahip olmuş. Ben de her sakallıyı resmen babam zannetmişim.
Ama bu bir yanılgıydı benim için. İnsanın bellli kriterleri olmalı ve bu kriterlerin dışına asla çıkmayı kabul etmemeli. İnsan kendi değerini kendi belirliyor. Bu kriterlerin en başına ne yazdım biliyor musun : EN AZ YÜKSEKOKUL MEZUNU OLMASI (must-kırmızı çizgi) Eğer ilişkilerimde bu kriteri şart koşsaydım bugüne kadar bu şekilde gözyaşı dökmezdim inan bana. Bundan sonra yüksekokul mezunu olmayan biriyle asla işim olmaz.

Sana bunları yazan kadın, aşkından öldüğü adamdan doğum gününün sabahında yarısından çoğu yenmiş sucuklu yumurtanın resmiyle birlikte buyur gel diye mesaj alan bir kadın.
O sucuklu yumurta benim dönüm noktam oldu. :KK70: İnsanın parası olmasa bile 2 simit alır hayatım buyur gel çay koydum falan yazar. Resmen yemiş yemiş artanının resmini atıyor. Aklı başında bir insan bunu yapar mı. Böyle bir adamla görüşerek kendimi düşürdüğüm duruma bak.

Şimdiki buluşmalarımda benimle lüks jeepiyle görüşmeye gelen beyfendiye arabanın kapısını açtırmadan asla binmiyorum. Çünkü ben prenseslere layık şekilde davranılmayı hakediyorum.

Sen herşeyden ve hayatına giren herkesten önemlisin bunu sakın unutma. Kendi değerini bil. Sana da senin frekansında insanlar gelecek sakın unutma.
Ay canim benim oncelikle cok tatlisin uzun uzun yazmissin. Cokta guzel icimi okumussun. Burdaki bircok kisi bu terimlerin yabanci kokenli olmasina takilsada gercekten 1-2 destegim olan yorumla karsilasmak beni mutlu ediyor.

Bu konuyu acmam uzerinden neredeyse 2 ay gecmis ve bu iki ayda cok sey degisti bende. Senin yasadigin uyanmayi yasadim bende sanirim :) Oncelikle online gorusme applerini hayatimdan cikartim. Ben hic t le baslayani kullanmadim zaten ve farkindaydim bu tarz app lerin benlik olmadiginin. Oturdum ve zamaninda kendimi ne kadar degersiz konumlara soktugumu dusundum anladim ve kendime soz verdim once kendimi sevmeyi ogrencem diye. Saglikli beslendim, spora basladim hayatimdaki hicbirseyi ertelemedim.

Dediklerindede cok haklisin kim gelse hayirlidir mantigindaydim bende. Azicik eli ayagi duzgun eglendigim herkese bir sans veriyodum. Aslinda ne kadar benim levelim altindalarmis. Su iki ay once yazdigim yaziyi okurken bile ne kadar kendime acimasiz davranmisim diye dusunuyorum. Bu iki ay hayatimda hep yapmak istedigim 2-3 hayalimi gerceklestirdim. Ilginc bir sekilde dedigin gibi yeni arkadas ortamlari cektim kendime. Bi kilo verdim cildim guzellesti, saclarim ahenkle dans ediyor:KK70: aslinda degisen pek bisi olmadi fiziksel olarak ama benim dunyaya insanlara bakis acim degisti. Kendimi cok hafif ve ozgur hissediyorum. Buda beni daha positive hissettiriyor cok sukur.

Enerji seviyem degisincede hayatimda cekmedigim kisileri cekmeye basladim. 2 tane birbirinden alakasiz arkadasim yillardir benden hoslandigini ama cekindikleri icin acilamadiklarindan bahsettiler. Ciddi dusunuyorum diye bana ayri ayri vakitlerde msj attilar. Tabiki kriterime uymadiklari icin kibarca arkadasligima zarar vermeden konulari kapattim ama eski ben olsa suan butun evini barkini hayallerini bu kisiler uzerinde kurmustu bile. Yani olayin aslinda tamamen ben oldugunu anladim senin dedigin gibi. Aylardir telefonumu ailem arkadaslarim disinda kimse aramazken yolda gecerken kimseyle gozgoze bile gelmezken, cok sasirdigim bir sekilde arkadas ortaminda tanisitigim hos beyler surekli halimi hatrimi sormaya basladi, bir beni yemege cikarma derdindeler suan :KK70: Bunlari yazmamin sebebi boyle umutsuz yalniz ve sanssiz oldugunu dusunen hep kendini suclayan kiz kardeslerim varsa, once kendilerini gercek anlamda sevmeye baslamarina belki vesvesile olurum.

Ayrica su kriter olayini duymustum bende hatta yazdim eski nisanlimla tanismadan once. Bircok kriterime tam uygundu eski nisanli.. yakisikli, durumu iyi, saygili egitimli, cok ilgili, ailemi seven..vs ama mesela oda kiskanc, ozguveni dusuk ve kontrolcuydu. Benim kriterler eksikti yani. Ondan kriter olayina bende inaniyorum. Kendimi hazir hissettigimde yapicam tekrar. Ama once kendimin, yalnizligimin ve ozgurlugumun tadini cikarmak istiyorum birsureki yine yalnis kararlar vermiyim diye:) Ama su kriter olayini detayli bir sekilde ozelden konusmak isterim, belkide yaptigim bir yalnis vardir.

Tekrar tesekkurler tatli yorumun icin dahaaa zenginleri yakisiklilariii saygililari kendine guvenen sevilerek buyumus saglam durabilen insanlarla karsilasman ve ruh esini bulman dilegiyle <3

Maalesef artık dönem çok değişti.Eski masum ilişkiler yok.Bir kişi birden fazla kişiyle konuşuyor.Birçok uygulama var,hiçkimse artık ulaşılmaz değil.Birçok uygulamanın olması sadakat kavramını da zedeledi.Karakterli,dürüst,sadık bir insanı bulmak zorlaştı.Rabbim karakteri oturmuş,değer veren ve değer bilenler ile karşılaşmayı nasip etsin.🤲🤲

Aman diyim online gorusme vs ye kapılmayın. Eskiden daha elitti bu tip seyler herkesin internete ulaşımı yoktu, yani nasıl diyim amcalar dayılar teyzeler azdı.
Daha dürüsttü insanlar.
Yani ben öyle sanıyordum. Çok düzgün işi olan, dünya iyisi diye düşündüğüm adam bile ne haltlar karıştırmış, çocuklu teyzelerle aşk yaşamış, nişanlısıyla birlikte yaşayan kızı nişanlısından mı ayırmamış neler neler ya.
Hiç bulaşmayın, düzgün erkek bulamazsınız.

Açılın açılın bu konu tam benlik size umut vermeye geldim😂
Komşum olsanız kahvemi alır gelirdim o derece.
Çünkü ben 32 yaşında boşanmış 35 inde 2. Evliliğini yapmak üzere olan bir insanım.
Ve sevgilimle dating uygulamasından tanıştık.
Yazdıklarınızı hislerinizi öyle iyi anlıyorum ki.
Ben bu uygulamayı kullanir 2 3 hafta içinde silerdim aylarca uğramazdim sonra hop tekrar.
Ve benim de hiç umudum yoktu artık.
İnsanlara artık nolcak bı kahve içip sohbet etmiş oluruz olmadı arkadaş edinmiş olurum kafasıyla yaklaşmaya filan başlamıştım.
Ve hoop karşıma uzun ilişkiye çok çok hazır bir insan çıktı.
Ve de çok bayıldığım biri çıktı yani.
Sırf o beni istiyor diye istemedim onu anlatmaya çalışıyorum.
Kısaca tünelin ucunda ışık var demeye geldim.

Açılın açılın ben de ümit vermeye geldim!!
Şimdiiii ben aynı konu sahibi gibiydim ilişkiler konusunda inanılmaz kötü gidiyordum ve artık umudumu kaybetmeye başlamıştım
Kalp kırıklıkları bir değil iki değil yani
Sonra şu anki sevdiceğimi dating appte buldum <3
3 yıl oldu 🧿

Açılın açılın ben de ümit vermeye geldim!!
Şimdiiii ben aynı konu sahibi gibiydim ilişkiler konusunda inanılmaz kötü gidiyordum ve artık umudumu kaybetmeye başlamıştım
Kalp kırıklıkları bir değil iki değil yani
Sonra şu anki sevdiceğimi dating appte buldum <3
3 yıl oldu 🧿
Sıraya gireyim :) geçen hafta dating appten tanıştığım sevgilimle evlendim

Hafta sonu görüşmek için date tarihi belirleyip, inanılmaz ilgili ve heyecanlı bir şekilde benle görüşmeyi beklediğini ifade eden fakat buluşmadan bir gün önce silen birisi oldu beni daha geçen hafta. Gerçi ben onun beni neden sildiğini de az çok biliyorum. Bence artık çağımızın kronik problemi bu dikiş tutturmak epey zor, e kadınlarında doğasında yalnız kalmak yok. Duygusal varlıklarız. Ben çözümü hiç bir şekilde beklenti içine girmemekte buldum, mental olarak ayarlıyorum kendimi her şeyi görebileceğime. Daha kolay oluyor.

X