Online dating yalan, ghostlanmaktan cigerim solmus! Dertleselim yalniz hisseden kiz kardeslerim.

35 yaşına giriyorum onumuzdeki ay. Tam olarak aynı şeyi yaşadım 1 bucuk senedir çok sevdiğim biriyle beraberim. Mutluyum. Dating uygulamalarından bikmistim bir gün dedim tekrar yukleyeyim bari. Biriyle eşleştik aynı gün tanıştık o günden beri beraberiz.
Ayyy çok mutlu oldum senin adına mutluluklar dilerim 💜

Sapır sapır dökülüyorlar vall altta.yenilgiyi kabul etme zamanı heldi bence.direnme 😂😂.önyargılıyız.
ay yok şekerim, ben aynı fikirde değilim valla. Bana istatistiksel verilerle gelin :KK51:
Gerçi bu işler nasip, olur denk gelir tabi bilemeyiz. Nasibin nereden geleceği belli olmaz

Ara ara girip okudugum dertler deryasina bende dahil olmaya karar verdim bugun. Ben yakinda 33 yasima giriyorum. 1.5 yil once dugune 2 ay kala nisan atti benim toxic, kiskanc ex. He iyi mi yapti o an anlamadim ama bence allah kurtardi beni. Tabi hayallerim yikildi. Gelecek planlari altust oldu, cevreme rezil oldum, anne olmayi cok istiyodum o yalan oldu, duzenim bozuldu vs vs. Bu yasimda bunu yasamak beni biraz yipratti. Neyse terapiler, dost meclisleri, aglamalar, isyanlar kabul edis ve yineee terapistimin ve cevremin baskisiyla eski benligime donmeye karar verdim. Sosyal medyaya geri dondum. Online dating kullandim bi sure. Yeni is buldum. Tatillere ciktim ozgurlugumun butun nimetlerini tekrar yasamaya basladim, cunku benim ex le kendimi baya bir kapatmistim dis dunyaya. Son 2-3 aydir tekrardan insanlarla gorusmeye basladim. Ama simdiden kendimi cok yorgun hissediyorum. Ben bu yeni nesil datingi yapamiyorum arkadaslar. Ghostlanmak benim kalbimi kiriyor. Insanlarin doyumsuz olmasi beni yoruyor. Her ilk date imden sonra insanlar benden etkileniyor gozukuyor, buraya kadar sorun yok hatta 1-2 kez daha bulusuyoruz. Ilgili kibar insanlar. Hatta ne kadar duzgun bir insan olduguma, guzel, eglenceli ve komik olduguma dair surekli iltifatta bulunuyorlar. Eee bende uslanmaz duygusal bir arsizim. Tabi bana gosterilen ilgiyle egom tatmin oluyor bende ufaktan karsilik veriyorum bi duygu beslemeye baslicamkiiii hopppp birsey oluyor, goklerden gelen bir habermi nedir, belki bir gecede belkide 1 saatte birsey oluyor bu insanlara ilgilerini kaybediyolar, yada baska bir secenekmi buluyolar bilmiyorum yine bana kalan ghosting. Bu arada ilk gorusmede eger beklentilerimi karsilamicak biriyse ben kibarca kalbini kirmadan cok memnun oldugumdan ama baska seyler aradigimizdan bahsedip insanlari cevapsiz birakmadan konuyu kapatiyorum. Ghostlanma isini hoslastigim insanlardan goruyorum. Ben zaten son 1 yildir kendimle, ozguvensizligimle, verdigim yalnis kararlarimla, yada fazla iyi olucam diye kendimi ezdirdigim, kendime haksizlik ettigim her konuyu gelistirmeye calisiyorum ama bu dating isi sanki herseyi basa ceviriyor. Kisisel algilamamak icin cok ugrasiyorum ama 32 yillik aliskanliklarim bunu zorlastiriyor. Nerde hata yaptim, ne dedim. Yeterince guzel yada iyi degilmiyim..vs vs Mesela en son gorustum kisiyle arkadas ortaminda tanisim, 2-3 ay benimle gorusmek istediginden bahsetti ama ben istemedim nedense. Sonra bir yerde karsilastik daha uzun konusma firsati oldu bende kabul ettim gorusmeyi. 4 kez uzun saatler gorusup uzun sohbetler edip, cok eglendik. Guzel bir ilgi, beni eve birakinca hemen benimle gecirdigi vakitten aldigi mutluluktan bahseden mesajlar, ee tabi bende ilgimi belli ettim. Hatta ufaktan iliskiye basladik gibi elele tutusuyor, birbirimizin gozlerinin tam icine bakip kokulu kokulu birbirimizin gozlerinden opmeye bile baslamistik..Cunki toplamda heralde dolu dolu 4 gun gecirdik. Ama yine birsey mi oldu bilmiyorum tam bir anda degisip, 1-2 soguk msj harici 3 gundur mesafe koyan bir erkek kisisine donustu allahin sirtlani. Sorarsaniz benim tarafimdan olan degisen yada onu sogutucak hicbirsey olmadi. Beni son gun eve biraktiktan sonra bile yine cok ilgiliydi. Sabahina degisti bisiler.

Kizlar ben cidden dating bana gore olmadigina ve an itibariyle kendimi yalnizligimla barismaya karar verdim, cunku boylesi beni cok uzuyor cok yoruyor. Tek basima, beklentisiz daha mutluyum gibi. Bir sekilde benden yada secimlerinden ayni sonucu yasiyorum ve illallah ettim sonuncusundan sonra. Evet bi partnerle olmak, seni anlayan, birlikte guzel vakit gecirebilcek biriyle olamamanin huznu var ustumde ama hersey herkes icin degil sanirim.

Evliler yada iliskisi olan insanlar icin belki bi dert sikinti degil ama ben hayatimda kalp isleri haric butun isteklerime bir sekilde calisarak ulastigim icin, benim butun enerjimi bu konu aliyor. Dertlesmesekte yazmak iyi geldi. Sizinde boyle hissettiginiz oluyor mu?
+1

ay yok şekerim, ben aynı fikirde değilim valla. Bana istatistiksel verilerle gelin :KK51:
Gerçi bu işler nasip, olur denk gelir tabi bilemeyiz. Nasibin nereden geleceği belli olmaz
istatistik getirseler bile aynı fikirde olmam ben de zaten 😂.ancak kendim denk gelirsem.garip yani yine de çookk garip.kim ne derse desin ilginç buralardan düzgün kişiler çıkması.

Çünkü o tip uygulamalarda erkekler ciddi ilişki aramıyor.
Sen ciddi bir ilişki istiyorsun bunu anlayan kaçıyor.
Yada konuş görüş dalganı geç bu tip insanlarla ciddiye alma.

Öncelikle biz bulup aşık olup evlendikte ne oldu bacım demek istiyorum.
Arada kayınvalideye geri paslamak istiyorum almıyor iadesi bitmiş:KK42:

Konuya dönersek bu tarz uygulamalar bana çok güvenli gelmiyor bir öğretmen arkadaşın evliydi yine evli olan bir astsubayla ilişki yaşadığını biliyorum.İkisi de birbirinin evli olduğunu bilmiyor. Kadının eşi öğrendi o da adamla aynı birlikten çıkmış al sana bela. Kadın boşandı.Takıldığı adam hala evli,kadın da dost ayağına yattı artık öğrenince.

Kendi seviyenize yakın ortamlara ağırlık vererek,ilgi alanlarınızı genişleterek hobi, etkinliklere katılarak oralardan birini bulmaya çalışın. İlla bir gün çıkar biri,vakti var daha demekki.

Ara ara girip okudugum dertler deryasina bende dahil olmaya karar verdim bugun. Ben yakinda 33 yasima giriyorum. 1.5 yil once dugune 2 ay kala nisan atti benim toxic, kiskanc ex. He iyi mi yapti o an anlamadim ama bence allah kurtardi beni. Tabi hayallerim yikildi. Gelecek planlari altust oldu, cevreme rezil oldum, anne olmayi cok istiyodum o yalan oldu, duzenim bozuldu vs vs. Bu yasimda bunu yasamak beni biraz yipratti. Neyse terapiler, dost meclisleri, aglamalar, isyanlar kabul edis ve yineee terapistimin ve cevremin baskisiyla eski benligime donmeye karar verdim. Sosyal medyaya geri dondum. Online dating kullandim bi sure. Yeni is buldum. Tatillere ciktim ozgurlugumun butun nimetlerini tekrar yasamaya basladim, cunku benim ex le kendimi baya bir kapatmistim dis dunyaya. Son 2-3 aydir tekrardan insanlarla gorusmeye basladim. Ama simdiden kendimi cok yorgun hissediyorum. Ben bu yeni nesil datingi yapamiyorum arkadaslar. Ghostlanmak benim kalbimi kiriyor. Insanlarin doyumsuz olmasi beni yoruyor. Her ilk date imden sonra insanlar benden etkileniyor gozukuyor, buraya kadar sorun yok hatta 1-2 kez daha bulusuyoruz. Ilgili kibar insanlar. Hatta ne kadar duzgun bir insan olduguma, guzel, eglenceli ve komik olduguma dair surekli iltifatta bulunuyorlar. Eee bende uslanmaz duygusal bir arsizim. Tabi bana gosterilen ilgiyle egom tatmin oluyor bende ufaktan karsilik veriyorum bi duygu beslemeye baslicamkiiii hopppp birsey oluyor, goklerden gelen bir habermi nedir, belki bir gecede belkide 1 saatte birsey oluyor bu insanlara ilgilerini kaybediyolar, yada baska bir secenekmi buluyolar bilmiyorum yine bana kalan ghosting. Bu arada ilk gorusmede eger beklentilerimi karsilamicak biriyse ben kibarca kalbini kirmadan cok memnun oldugumdan ama baska seyler aradigimizdan bahsedip insanlari cevapsiz birakmadan konuyu kapatiyorum. Ghostlanma isini hoslastigim insanlardan goruyorum. Ben zaten son 1 yildir kendimle, ozguvensizligimle, verdigim yalnis kararlarimla, yada fazla iyi olucam diye kendimi ezdirdigim, kendime haksizlik ettigim her konuyu gelistirmeye calisiyorum ama bu dating isi sanki herseyi basa ceviriyor. Kisisel algilamamak icin cok ugrasiyorum ama 32 yillik aliskanliklarim bunu zorlastiriyor. Nerde hata yaptim, ne dedim. Yeterince guzel yada iyi degilmiyim..vs vs Mesela en son gorustum kisiyle arkadas ortaminda tanisim, 2-3 ay benimle gorusmek istediginden bahsetti ama ben istemedim nedense. Sonra bir yerde karsilastik daha uzun konusma firsati oldu bende kabul ettim gorusmeyi. 4 kez uzun saatler gorusup uzun sohbetler edip, cok eglendik. Guzel bir ilgi, beni eve birakinca hemen benimle gecirdigi vakitten aldigi mutluluktan bahseden mesajlar, ee tabi bende ilgimi belli ettim. Hatta ufaktan iliskiye basladik gibi elele tutusuyor, birbirimizin gozlerinin tam icine bakip kokulu kokulu birbirimizin gozlerinden opmeye bile baslamistik..Cunki toplamda heralde dolu dolu 4 gun gecirdik. Ama yine birsey mi oldu bilmiyorum tam bir anda degisip, 1-2 soguk msj harici 3 gundur mesafe koyan bir erkek kisisine donustu allahin sirtlani. Sorarsaniz benim tarafimdan olan degisen yada onu sogutucak hicbirsey olmadi. Beni son gun eve biraktiktan sonra bile yine cok ilgiliydi. Sabahina degisti bisiler.

Kizlar ben cidden dating bana gore olmadigina ve an itibariyle kendimi yalnizligimla barismaya karar verdim, cunku boylesi beni cok uzuyor cok yoruyor. Tek basima, beklentisiz daha mutluyum gibi. Bir sekilde benden yada secimlerinden ayni sonucu yasiyorum ve illallah ettim sonuncusundan sonra. Evet bi partnerle olmak, seni anlayan, birlikte guzel vakit gecirebilcek biriyle olamamanin huznu var ustumde ama hersey herkes icin degil sanirim.

Evliler yada iliskisi olan insanlar icin belki bi dert sikinti degil ama ben hayatimda kalp isleri haric butun isteklerime bir sekilde calisarak ulastigim icin, benim butun enerjimi bu konu aliyor. Dertlesmesekte yazmak iyi geldi. Sizinde boyle hissettiginiz oluyor mu?
Off keşke gost host yazacaginiza doğru adam gibi yazsaydiniz da okuma hevesi olup konuyu okuyabilseydim. Sarmadi.

Bir de bunların ilk görüşmeden ben ciddi bir ilişki istiyorum, evlilik düşünüyorum eğer düşünmüyorsan benimle zaman kaybetme tipleri var. Adil Yıldırım'ın zambia sırtlanı dediği, topukların vura vura kaçman gerekenler :KK45:

Ben insta dan biriyle görüşmeye karar verdim, ilk görüşmede bunları söyledi. Tabi herkes hayatında sevip sayacağı biri olsun ister, bunlar zamanla anlaşılacak mevzular, ilk görüşmeden bunları konuşman samimi gelmedi diye direkt söyledim. Sonra kahve içtiğimiz yerden kalktık beni yuruyus yapılan bir yere götürüp yakınlaşmaya calıstı, dedim bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.. Ben yanaşmayınca daha seviyeli ilerlemeye karar verdi, bana wp da son görülmemi açmamı istediğini, yok nasıl bir evlilik istediğinden falan bahsetti. Her yaptığı, ettiğini haber vermeler, sık sık görüşmek istedi. Ben de daha avm kafe tarzı yerlerde görüşmeye devam ettim, 4 gün dayanabildi. Aksamına ben su saatte yattım diyen adam, ertesi gün hiç iletişim yok.. Dedim heralde ghostlandım baskasını buldu, aksamına bana ben çok düşündüm bizden olmayacağı kanaatine vardım , özür dilerim böyle olmasını istemezdim vs yazdı. Yani ben daha çabuk yatabileceğim birini buldum, sana gerek kalmadı demiş oldu kendi sözlüğünde.

Sosyal medyadan tanısıp evlenip, mutlu olanlar varsa da ben cevremde ve kendımde gözlemlediğim binde bir falandır.
Ne ilgincler ya ama en azindan sessizce hayatindan yok olmak yerine olmicagina dair bisi yazmis. Hani yinede yaptiklari hic hos degil ama seni cevapsiz birakmamis sirtlan

Kullandığınız kelimeler Turkiyede çok popüler şuan zaten çok kullanılıyor aslinda ama yurtdisinda yaşayınca ana dil unutuyor musunuz cidden? Koca yazıyı Türkçe yazıp 2-3 kelimede mi takılıyorsunuz.😄
2 dil de kullanıyorum günlük ama şuraya yazarken Turkce yaziyorum. Türkçe forum ya hani.

Onun dışında bence internetten tanişmakta sıkıntı yok ama romantik buluşmalar için, evlilik için oluşturulmuş yerlerden birilerini bulmak bana hiç güvenli gelmiyor zaten.
Yani bu kelimler artik hayatima o kadar islemiski sanirim cok derin dusunmedim yazarken. Tabikide turkce ve ingilizceyi ayiriyorum ama insanlarda soru isareti uyandircagini farketmedim malesef bende daha dikkatli olmayi ogrenirim bir dahakine. Mesela sizin kullandiginiz populer kelimeside fransiz kokenli bir kelime ama kullanila kullanila turkcelesmis durumda. En azindan bilmeyen arkadaslarimda karsilasmis oldu bu kelimelerle cunku sanirim gelecekte nerde yasadigindan bagimsiz sekilde her dile bu kelimeler kanalize olucak. Tesekkurler yorumun icin.

35 yaşına giriyorum onumuzdeki ay. Tam olarak aynı şeyi yaşadım 1 bucuk senedir çok sevdiğim biriyle beraberim. Mutluyum. Dating uygulamalarından bikmistim bir gün dedim tekrar yukleyeyim bari. Biriyle eşleştik aynı gün tanıştık o günden beri beraberiz.
Dun terapistimlede konustum bu konuyu. Kisissel algilamam gerektigi uzerinde konstuk. Daha iyi hissediyorum sanki bugun. Biraz dinlenmeye ihtiyacim var kendimle ilgilenmeye, umarim birgun bende boyle guzel bir tanisma yasarim. Mutlulugun daim olsun<3

İnanır mısınız çok yakın arkadaşım uygulamadan tanışıp evlendi harika bir insanla şu anda da hamile hatta .
Bende kısmetse Ağustos sonunda evleniyorum uygulamadan tanıştığım biriyle.
Yani bu işler hiç belli olmuyor.
Sosyal çevre bazen yeterli olmayabiliyor beni arkadaşlarım tanıştırdı mesela bikac kişiyle olmadı frekans tutmadı.
E iş yerimde de yoktu hiç öyle yaşıma uygun birileri.
Kendimce hobilerim vardı sosyal biriyim ama yok oralarda da denk gelmedi uygun bir insan.
Denk gelenleri de ben beğenmedim .
Yani demek istediğim bazen cidden denk gelmiyor. Ve insanlar kendi yalnızlığında bogulmamak için kullanıyor bu uygulamaları.( Tabi ki çok farklı amaçlarla kullanan insanlar da var )
Devir de eskisi gibi değil artık.
Hatta bir şey söyleyeyim benim nişanlımla sonradan bir sürü ortak arkadaşımız çıktı.
Ve bizi tanıştırmak akıllarına bile gelmemiş asla.
hangi uygulama ?

Ara ara girip okudugum dertler deryasina bende dahil olmaya karar verdim bugun. Ben yakinda 33 yasima giriyorum. 1.5 yil once dugune 2 ay kala nisan atti benim toxic, kiskanc ex. He iyi mi yapti o an anlamadim ama bence allah kurtardi beni. Tabi hayallerim yikildi. Gelecek planlari altust oldu, cevreme rezil oldum, anne olmayi cok istiyodum o yalan oldu, duzenim bozuldu vs vs. Bu yasimda bunu yasamak beni biraz yipratti. Neyse terapiler, dost meclisleri, aglamalar, isyanlar kabul edis ve yineee terapistimin ve cevremin baskisiyla eski benligime donmeye karar verdim. Sosyal medyaya geri dondum. Online gorusme appleri kullandim bi sure. Yeni is buldum. Tatillere ciktim ozgurlugumun butun nimetlerini tekrar yasamaya basladim, cunku benim eski nisanlimla kendimi baya bir kapatmistim dis dunyaya. Son 2-3 aydir tekrardan insanlarla gorusmeye basladim. Ama simdiden kendimi cok yorgun hissediyorum. Ben bu yeni nesil gorusmeleri yapamiyorum arkadaslar. Biranda karsi tarafin iletisimi kesmesi benim kalbimi kiriyor. Insanlarin doyumsuz olmasi beni yoruyor. Her ilk Gorusmemden sonra insanlar benden etkileniyor gozukuyor, buraya kadar sorun yok hatta 1-2 kez daha bulusuyoruz. Ilgili kibar insanlar. Hatta ne kadar duzgun bir insan olduguma, guzel, eglenceli ve komik olduguma dair surekli iltifatta bulunuyorlar. Eee bende uslanmaz duygusal bir arsizim. Tabi bana gosterilen ilgiyle egom tatmin oluyor bende ufaktan karsilik veriyorum bi duygu beslemeye baslicamkiiii hopppp birsey oluyor, goklerden gelen bir habermi nedir, belki bir gecede belkide 1 saatte birsey oluyor bu insanlara ilgilerini kaybediyolar, yada baska bir secenekmi buluyolar bilmiyorum yine bana kalan tek birakilmak. Bu arada ilk gorusmede eger beklentilerimi karsilamicak biriyse ben kibarca kalbini kirmadan cok memnun oldugumdan ama baska seyler aradigimizdan bahsedip insanlari cevapsiz birakmadan konuyu kapatiyorum. Bir anda sessizlesme isini hoslastigim insanlardan goruyorum. Ben zaten son 1 yildir kendimle, ozguvensizligimle, verdigim yalnis kararlarimla, yada fazla iyi olucam diye kendimi ezdirdigim, kendime haksizlik ettigim her konuyu gelistirmeye calisiyorum ama bu dating isi sanki herseyi basa ceviriyor. Kisisel algilamamak icin cok ugrasiyorum ama 32 yillik aliskanliklarim bunu zorlastiriyor. Nerde hata yaptim, ne dedim. Yeterince guzel yada iyi degilmiyim..vs vs Mesela en son gorustum kisiyle arkadas ortaminda tanisim, 2-3 ay benimle gorusmek istediginden bahsetti ama ben istemedim nedense. Sonra bir yerde karsilastik daha uzun konusma firsati oldu bende kabul ettim gorusmeyi. 4 kez uzun saatler gorusup uzun sohbetler edip, cok eglendik. Guzel bir ilgi, beni eve birakinca hemen benimle gecirdigi vakitten aldigi mutluluktan bahseden mesajlar, ee tabi bende ilgimi belli ettim. Hatta ufaktan iliskiye basladik gibi elele tutusuyor, birbirimizin gozlerinin tam icine bakip kokulu kokulu birbirimizin gozlerinden opmeye bile baslamistik..Cunki toplamda heralde dolu dolu 4 gun gecirdik. Ama yine birsey mi oldu bilmiyorum tam bir anda degisip, 1-2 soguk msj harici 3 gundur mesafe koyan bir erkek kisisine donustu allahin sirtlani. Sorarsaniz benim tarafimdan olan degisen yada onu sogutucak hicbirsey olmadi. Beni son gun eve biraktiktan sonra bile yine cok ilgiliydi. Sabahina degisti bisiler.

Kizlar ben cidden yeni nesil gorusmenin bana gore olmadigina ve an itibariyle kendimi yalnizligimla barismaya karar verdim, cunku boylesi beni cok uzuyor cok yoruyor. Tek basima, beklentisiz daha mutluyum gibi. Bir sekilde benden yada secimlerinden ayni sonucu yasiyorum ve illallah ettim sonuncusundan sonra. Evet bi partnerle olmak, seni anlayan, birlikte guzel vakit gecirebilcek biriyle olamamanin huznu var ustumde ama hersey herkes icin degil sanirim.

Konunun düzenlenmesi daha iyi olmuş ☺️ teşekkür ederim. Dün hiç bişey anlamamıştım. Anladigim kadarıyla siz internet ortamından birilerini buluyorsunuz. Onların ne olduğu belli değil ki siz bir süre kendinizi kapatın bu tür şeylere, unutun, umursamayan zaten hayat sizin karşınıza iyi birini çıkaracaktır.

X