Nişanlılık sürecinde benzer olaylar yaşayan var mı

Aynen ben de bu kafadayım ama bizim kafada olanlar çok az, çünkü kimse ay ne biçim gelinliği elbise gibi densin istemiyor

ne kadar pul payet şakırtı o kadar beğeniliyor

ben ilk evlenirken çok hevesliydim gittim pronovias ın bir modelini diktirdim ipekli kumaş ve fransız dantelle

tarlatan yok altı düz diye kimse beğenmedi ama bence harikaydı

şimdi trendyoldan sade elbise aldım üstüne dantel bolero ya da gül aplikeli düz elbise gene trendyoldan

bitti gitti :)

o paraya tatil yaparız

10 bin bile fazla bence ben vermem ama konu sahibi istiyorsa versin

ama bu adama değil

ay bak benim babam böyle biriydi

gerçekten lokma sayardı hem bizim hem annemin

istersen özelden yazarım yaşadıklarımızı

kendine de doğacak çocuklarına da bunu reva görme

yok ya valla benim elim ayağım , 1,75 lt suyu birkaç dk da kaynatıyor bizde çay dev çaydanlıkla falan yapıldığından aşırı sıcak su ihtiyacı oluyor

yok ya valla benim elim ayağım , 1,75 lt suyu birkaç dk da kaynatıyor bizde çay dev çaydanlıkla falan yapıldığından aşırı sıcak su ihtiyacı oluyor
Bizim evde çay kutsaldır. Altta su kaynarken buharı üstteki çayı ısıtır. Sonra su kaynayınca demlersin. Diğer türlü sallama çay gibi oluyor. Komşu şehrinden Karadenizli olarak biz sevmiyoruz öyle

Bizim evde çay kutsaldır. Altta su kaynarken buharı üstteki çayı ısıtır. Sonra su kaynayınca demlersin. Diğer türlü sallama çay gibi oluyor. Komşu şehrinden Karadenizli olarak biz sevmiyoruz öyle

yok bacım benimki kazanla içiyor adeta üstelik kırşehirli

sabah gözünü açıyor ilk işi çay demlemek dediğin gibi yapsak adam kudurur kaynayana kadar

annemler de senin dediğin gibi yapıyordu çayı sonra bir komşusu öğretmiş direkt kaynamış suyu hem çaydanlığa hem demliğe koyarak yapıyoruz valla güzel oluyor

Sizden şans istemeyen ve bırakın değişmeyi, kendinde bir hata bile görmeyen bir adama "üstesinden gelebiliriz şansı" veriyorsunuz. Bunu ben nolursa olsun evlenmek istiyorum düzgün muamele görmek önemli değil, bir evleneyim de gerekirse boşanırım diye ifade etmek daha doğru olurdu bence.

Gençliğinize ve emeklerinize yazık, 8 sene verdiniz diye onu kurtarmak için bir 8 sene daha vermenize gerek yok.

benim babam böyleydi işte

eve sadece tavuk alırdı bütün, butlarını kendi yerdi annem hiç yemezdi bize de neyi kalırsa azıcık ondan

hep başkalarının kıyafetleriyle büyüdüm, oysa kendinin dolabı doluydu

harçlık vermezdi okulda açlıktan bayılırdım tansiyonum düşerdi

bir gün dondurma alacaz param yok arkadaşım biliyor annesine anne babası para vermiyor ona da alalım mı dedi kadın izin vermedi hepsini duydum o kadar gururum kırıldı ki anlatamam

paket paket içtiği ve bizi maruz bıraktığı sigara dumanı yüzünden ben romatizmal hastalıklar yaşıyorum annem de öyle, kardeşim de bağışıklığı sıfıra düşüyor habire

böyle biri işte bu adam da ve konu sahibinin anlattıklarını anlatır hep annem

arkadaşının gelinliğini giymiş annem de mesela

Konu sahibi için demiyorumda bazı insanlar da yaşadıklarını hak ediyor.kacarak evlenen bir arkadasim var adamı anlatsam yeminle kusarsiniz.o ite hadi bir çocuk verdin.ben çocuk seviyorum dedin ikinciyide yaptın.seni çalıştırıyor ama bir ağda makinesi aldin diye dovuyor 9 yıldır bir kez pikniğe götürmüyor maaş kartın onda batumda 30 bini gömüp geliyor ama cucuguna bir mama sandalyesi almiyor en son silahla eve gelip seni tehdit edyor iş arkadaşın yanında gelip çay içiyor diye.kadin halen daha düzelmesi için uyardım diyor.
Şimdi konu sahibi adam cennetten düşmedi ise soyu tükenen varlık değil ise kaçarak uzaklalsin değer vermediği ortada

İşte aman iki güzel söz duydum diye bırakmıyor kadınlar da adamları. Görmüyorlar ayan beyan olan kötü yönlerini. Belki senin annenin ekonomik özgürlüğü yoktu, belki ailesi zorladı bilemem. Ama konu sahibi gibi , o benim arkadaşım gibi o kadar cok kadın var ki iki gram sevildi diye bir ömür kendisijin de çocuklarının da hayatını güle oynaya mahveden

çalışırken de alıyorsun ki çeyiz parası

ben babamdan emsan yetim maaşı alıyorum şuan da da ssk lı işteyim

aynı güvenlik kurumu olmadıkça alıyorsun yani ikisi de emsan yada ikisi de ssk olmayacak gibi

çeyiz parası da alıcam nikah yapınca

ama bu dipnottan sonra niye kendine bunu yapıyorsun bak adam benim rahmetli babamın aynısı

kahve makinesini sen istedin diye değil KENDİ KAHVEYİ ÇOK SEVDİĞİ İÇİN ALMIŞ OLMASIN

tamam da tatlım 8 senede aynı evde mi yaşadın , sorumluluk mu aldın ne yaptın ? en fazla kafede buluştun dışarda gezdin

kesin çok içiyor ve kendisi için aldı
Hayır çünkü kahve makinesi evlenince de o eve girecek. Bizdeki makineyi eşim benden çok kullanıyor artık halbuki ben kahveciydim bu ilişkide. Gelinliği tek başına giyecek konu sahibi, gelinlikle kahve makinesi nasıl aynı kefede onun kafasında anlayamadım.

annem işyerinde bir olay yaşamış ve çıkmak zorunda kalmış

anneannem de evlenin başımdan gidin diyormuş sürekli

teyzem 18 de evlenmiş hemen mesela

babaları hep Almanyada çalışmış anneannem namusuma laf gelmesin modunda hep bir an önce evlendirme derdinde olmuş

nişanlıyken benzer olaylar yaşanmış hatta çok daha olumlu imiş babam gelinlik hariç herşeyi almış

o adam bile o hale geldiyse bunu düşünemiyorum

kendisi için derken kendi istediği için ve kahve sevdiği için manasında dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…