Nişanlım ayrıldı sonra pişman oldu

Evet bundan sonra yoluma sensiz devam edeceğim dediklerinin farkında olmuyorlar, biz her seyi konuşamadık konuşsaydık da anlamayacaktı öyle sustum ki artık çok mutluyum
Yalnız değilsiniz bende çoğu şeyi söyleyemedim hala içimde ama şu an bakıyorum söylesem de bir faydası yok olmayacakta çünkü karşımda beni anlamak isteyen bir insan yok biz sadece yine kendimizi anlatmak için cabalamaktan başka bişey yapmiycam hakkımızda böyle hayırlısıymis demekten başka yolu yok keşke sizde bizde yasamasaydik ama bugün yasamazsak yarın bir gün yasadigimizda da çok geç olabilirdi

Yok maalesef özür dilemesini geçtim artık hem beni hem ailemi suçluyor. İlişki iki kişi arasında olur tabi ki her insanın hatası vardır ama ailemin hiç suçu yok ki bu zamana kadar hep destek olmaya çalıştılar dediğiniz gibi sinaviydi belki ama hem sınavdan geçemedi hemde çok kirdi döktü keşke biseyler bitecekse bile güzellikle bitse

Tutarsız insanla hayatını karartma.....

Barışırsan yine kafasına estiği vakit çekip gidecek, pişman olup dönecek ama yıkıp döktüklerini de sana toplatacak. Evlilik zor bir yol. Çoluk çocuk, geçim derdi, eş ailesi ile uyum yakalama falan derken zaten 10 yaşın kafadan gidecek; düşünsene o kadar derdin içinde bu nazlı koca bebek ile uğraştığını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…