nişanlım güvenmiyor bana..

hayat ve ben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
66
2
Arkadaşlar şaşırmış durumdayım ben nişanlıydım ve sonrasında nişanı attım şimdi tekrar birlikteyiz ve ailelerde biliyor yalnız şu sorunum var nişanlım aıyor beni cevap veremediğim zaman oluyor mesela görmediğim falan telefonu yani aradığını hemen güvensizliğe kapılıyor ve tartışmalar ardı ardına oluyor bundan dolayı artık konuşmamaya karar verdik doğru bir karar mı sizce?ama bu şekildede olmak istemiyorum zaten yeni tekrar biraraya geldik.ayrı şehirlerde olduğumuzdan görüşemiyoruzda hiç konuşmasakda nasıl olur.. ne olur bana mantıklı birşey söyleyin.

Geçmişte onun güvenini sarsacak bişey mi yaptın ki :uhm:
Zaten aranızda mesafe varsa bazı seylere katlanmayı bilceksiniz.
Açamıyosan bi msj yazıp durumunu açıkla.Oda anlayış gösterir herhalde CADIARZU

işte canım sorun burda anlamıyor beni. hayır ona karşı yanlış birşey yapmadım ama hep beni suçluyor ben ona karşı güvensiz konuşuyormuşum.. ya tamamda nasıl konuşayım oda beni biliyor ama ayrı şehirlerde de olduğumuz için sanki ondan gizli bişeyler çeviriyormuşum gibi geliyor anlamadım gitti nasıl bu güvensizliği gireririm.

işte canım sorun burda anlamıyor beni. hayır ona karşı yanlış birşey yapmadım ama hep beni suçluyor ben ona karşı güvensiz konuşuyormuşum.. ya tamamda nasıl konuşayım oda beni biliyor ama ayrı şehirlerde de olduğumuz için sanki ondan gizli bişeyler çeviriyormuşum gibi geliyor anlamadım gitti nasıl bu güvensizliği gireririm.

senin yapacagın tek sey

eskiden nasıldı isen aynı davranzemuszemus

değişiklik yapma davranışlarındazemuszemus

yakın zamanda keçilerini yolcu eder umarım o da:umursamaz:

aramamak çözüm değil hatta tehlikeli bi davranış bencekafamçokkarıştı

ayrı Şehırlerde olmanızdan kaynaklanı suan nekadarda olsa yanyana degılsınız ıyıce oturup konuŞun bu konuyu Öyle ÇÖzersınız..

Arkadaşlar şaşırmış durumdayım ben nişanlıydım ve sonrasında nişanı attım şimdi tekrar birlikteyiz ve ailelerde biliyor yalnız şu sorunum var nişanlım aıyor beni cevap veremediğim zaman oluyor mesela görmediğim falan telefonu yani aradığını hemen güvensizliğe kapılıyor ve tartışmalar ardı ardına oluyor bundan dolayı artık konuşmamaya karar verdik doğru bir karar mı sizce?ama bu şekildede olmak istemiyorum zaten yeni tekrar biraraya geldik.ayrı şehirlerde olduğumuzdan görüşemiyoruzda hiç konuşmasakda nasıl olur.. ne olur bana mantıklı birşey söyleyin.

tartışacak o kadar önemli konular varki ilerde bunlara güleceksiniz :)

çocukça şeyler bunlar. bizde yaşadık ve geçti. önümüzde daha önemli problemleri görünce biz deliymişiz be bu sebeplerden kavgamı edilirmiş dedik yerimseniben

benımde bır zamanlar aynı senınkı gıbı bır nısanlım vardı
bızde ayrı sehırlerdeydık
bana sana sonuna kadar guvenıyorum derdı
ama gel gor kı telefonu acmasam nerdeydın napıyodun nıye boyle suphelı konusuyosun derdı bı yere gıtsem kım var orda nıye baska odaya gecıp konusuyosun vs gıbı(orneklerı yazmakla bıtmez)aklında turlu seneryolar yazıp hayatı bana zından ettı
kac kere guzelce konustuysamda anlamıs gıbı yaptı ama yınede degısmedı:umursamaz:
sonuc olarak o degısmeyınce bende yolumu degıstırdım

eğer sen güvenini sarsacak bişey yapmadığın halde sana güvenemiyorsa onun kişiliğiyle alakalı bir şeydir. ya da senden önce güvensizlikle ilgili bişey yaşamış olabilir.

sana guvenmeyen biriyle sakın evlenme canım..senden once sorun yaşamış insanlara karsı guveni kırılmış olabilir ve insanlarada bu yuzden guvensizlikle yaklaşması normal karsılanır ama sen onun hayatını birleştirceği bi insansın..güven gercekten çok onemli bence düşün biraz bu ilişkinin sürekliliği ve devamı konusunda

X