Nişanlım ınanılmaz derecede inat !

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Gercekten artık bana fenalik getiren bir konudan muzdaripim; Nişanlım cok cok cok fazla inat yani artik sınırları aştı alttan alabileceğim bir yerde değil bu inatliklari.Mayista düğünümüz var ben onu çok seviyorum onunda beni sevdiğinden çok eminim cok şükür aslinda guzel bir birliktelik yaşıyoruz ama bir insan her konuda nasil bu kadar inat olabilir gerçekten inat kelimesinden tiksindim sayesinde. Ya şu inadini kır biraz kurban olayim yıldım mecalim kalmadi diyorum yok diyor ben kıramam. Yani neredeyse kırmızı renk görse aaa bu yeşil diyecek. Bak benim emin olduğum konularda benimle inatlasma diyorum yok diyor ben eminim, bir konuda çok eminim örneğin anlatıyorum ona bak şöyle şöyle olmuştu diye noktası virgülüne yok öyle bişey olmadi diyor, ama her konuda mi böyle olursun dur durak yok ben ne yapacağım bilmiyorum bu şekilde ömür gecmez diye yüzünede söylüyorum ama bana mısın demiyor ben ne yapayım a dostlar. Biraz uzun oldu ama nasil içim dolsuysa 😥😥

Ee sonuçta nişanlılık dönemide bi nevi tanıma aşaması nişanlandıniz diye mecbur evlenecek değilsiniz. Evlendiğinizde ben böyleyim diyerek baskıcı davranışlar sergiler.

Ne demişler ya bu diyardan gideceksin ya bu deveyi güdeceksin diye o hesap bence böyle kabul etmişsin düzelir sanmışsın yeşil diyorsa sende yeşil de başka anlaşma şansın yok çünkü ayrılamam seviyorum diyeceksin ondan yorumum bu şekilde. 😂

Giden para geri gelir de hayat, bu güzel yaşlar bir daha gelmiyor. Evlenmiş olmak için, elalemden onay almak için bu eziyete imza atmayın derim, üç gün konuşurlar sonra biter gider. Tam tersi yüreklendirmeleri gerek de işte. Karakteriniz uyuşmuyor belli ki, şimdiden sinmeye başlamışsınız. O konu inat bu konu inat 6 ay sonra bir bakmışsınız üzerinde konuşacağınız bir şey kalmamış. Çocuk olsa çocuk bakmayı, emzirmeyi, hastalığı sizden daha iyi bilecek. Yazık günah.

Eskiden böyle değilmiş şimdi olmuşsa sizde şimdi ayrılın ozaman evlenince neye dönüşeceğini tahmin edemezsiniz .. daha önce nişan attıysanız attınız aileniz bir süre daha dövünür unutulur gider siz bir ömür dövünmeyi istiyorsunuz heralde

Ayrıca bukadarı inatlık değil pskopatlık bencillik takıntılı bir ruh halinden başka birşey değil bende inat bir insanım ama bu benim her dediğim doğrudur aanlamında değil.. insan karşısındaki insanın sadece zıttını söylemek için söylüyorsa kusura bakmayın ama ruh hastasıdır. Aşığım seviyorum deyip körü körüne evlenilmez sevmek tek başına yetmez

Giden para geri gelir de hayat, bu güzel yaşlar bir daha gelmiyor. Evlenmiş olmak için, elalemden onay almak için bu eziyete imza atmayın derim, üç gün konuşurlar sonra biter gider. Tam tersi yüreklendirmeleri gerek de işte. Karakteriniz uyuşmuyor belli ki, şimdiden sinmeye başlamışsınız. O konu inat bu konu inat 6 ay sonra bir bakmışsınız üzerinde konuşacağınız bir şey kalmamış. Çocuk olsa çocuk bakmayı, emzirmeyi, hastalığı sizden daha iyi bilecek. Yazık günah.
Gercekten der bu arada öyle emzirilmez ben eminim der mesela 😪😪

İnanin hiç böyle degildi yani bu boyutta degildi ben zaten onun kişiliğini değiştirmek istemem ama artık inadı o kadar inanilmaz bir hal aldi ki bana zarar veriyor gerçekten psikojik olarak etkileniyorum kendimi anlatamıyorum, el ayağım titriyor nefes alamıyorum ateş basıyor. Zaten anksiyete ve panik atak var varın düşünün benim durumu..
Q
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Gercekten artık bana fenalik getiren bir konudan muzdaripim; Nişanlım cok cok cok fazla inat yani artik sınırları aştı alttan alabileceğim bir yerde değil bu inatliklari.Mayista düğünümüz var ben onu çok seviyorum onunda beni sevdiğinden çok eminim cok şükür aslinda guzel bir birliktelik yaşıyoruz ama bir insan her konuda nasil bu kadar inat olabilir gerçekten inat kelimesinden tiksindim sayesinde. Ya şu inadini kır biraz kurban olayim yıldım mecalim kalmadi diyorum yok diyor ben kıramam. Yani neredeyse kırmızı renk görse aaa bu yeşil diyecek. Bak benim emin olduğum konularda benimle inatlasma diyorum yok diyor ben eminim, bir konuda çok eminim örneğin anlatıyorum ona bak şöyle şöyle olmuştu diye noktası virgülüne yok öyle bişey olmadi diyor, ama her konuda mi böyle olursun dur durak yok ben ne yapacağım bilmiyorum bu şekilde ömür gecmez diye yüzünede söylüyorum ama bana mısın demiyor ben ne yapayım a dostlar. Biraz uzun oldu ama nasil içim dolsuysa 😥😥
kuzum sal gitsin😂😂 yani sal derken ayril demek istemiyorum o sana kalmis da yani he de gec… benim esim de oyle ikimiz de koc burcuyuz. Esim de her seyi savunur ne dersem tersini der bazen sirf inadina yapiyo bazen de cok ciddi. Ben de aynen sensin deyip konuyu kapatiyorum cok ciddiye almiyorum yani🤓 otur dusun negatifleri pozitiflerden ustunse ona gore kararini ver. Hicbir iliski kolay yurumuyor, hicbir evlilik kolay yurumuyor tabii ki iki taraf da bazi seylerden feragat gosterecek. Yoksa kimse dort dortluk degil. Oylesini ararsan da hep mutsuz olursun. Sadece senin icin demiyorum ayril ayril diye yorum yapanlar icin de konusuyorum. Tabii ki sana zarar veriyorsa yol yakinken bitir ama misal ben bunu problem olarak gormuyorum. Cunku pozitif taraflari agir basiyor. Her sey gonlunce olsun✌🏼🌸

Bir örnek verseniz merak ettim, nasıl bir inatmis ki bu, olan olayı yok öyle olmadı diyor

Vazgeçebilecek bir noktadamiyim bilemiyorum daha öncede nişan attim onda şiddet vardi ailem çok üzüldü cok perişan olduk tekrar ayni şeyi yapmaya cesaretim yok
Şiddet gördüğünüz için nişan attınız ama aileniz çok üzüldü, çok perişan oldular, öyle mi? Doğru mu anlıyorum?

Konuya gelirsek bu adamla ömür geçmez, eninde sonunda boşanacaksınız evlenirseniz.

Ne yapacağım bilmiyorum ki ev vs herşey hazir ailem çok masraf yaptı küçük yerde yaşıyorum bu durumda ne bileyim elim ayağım bağlı

Hayat sizin. En fazla 1 yıl konulur insanlar ama siz elinizde 3 çocukla 50 sene ızdırap çekersiniz. İnadını kırıp danışmanlık almalı en azından.

Seni manipüle ediyor olabilir. Gastlighting gibi bir şey vardı ondan diyorum. Bunun adı inatlık değil. Bunun adı başka bir şey. Görünen ortadaysa ve haksızlığı barizse ve hala kabul etmiyorsa bu normal değil. Bu seni aptal yerine koymaktır.

İnanin hiç böyle degildi yani bu boyutta degildi ben zaten onun kişiliğini değiştirmek istemem ama artık inadı o kadar inanilmaz bir hal aldi ki bana zarar veriyor gerçekten psikojik olarak etkileniyorum kendimi anlatamıyorum, el ayağım titriyor nefes alamıyorum ateş basıyor. Zaten anksiyete ve panik atak var varın düşünün benim durumu..
Sizde şunu yapma bunu yapma demek yerine inat yaptığı an konuşmayı kesin mesajlarına bakmayın bir müddet anlasın bu konudan ne kadar bunaldığınızı hatta bu nedenden dolayı artık ayrılık aşamasına gelicez. Düzelmezsen daha fazla seni çekmek istemiyorum benim de bir sınırım ve sabrım var deyin biraz resti çekin demek ki anlamıyor ılımlı şekilde konuşmaktan.

boğa ya da oğlak burcu mu? karakteri hep mi böyleymiş annesine sordunuz mu? ben mesela anlaşamam dominant kişilerle. Hep onu mu pohpohlıcam diye düşünürüm.

Peki her konuda ben inadimi kiramam diyen biriyle nasil bir omur gecirmeyi düşünüyorsunuz?
Ben evli.degilim ama düşünceme gore evlilik paylasmak ve orta yolda bulusmak uyum içinde olmak değil midir? Devamli itiraz eden ve yanlis olmasina ragmen bu fikrinde direten bir insanla nasil orta yol bulunur? Adam bastan ben sana uymam ama kendimden asla ödün vermeyecegim icin sen uyacaksin diyor!
Ben olsam uğraşmazdim degismek isteyen kendi cabalamali bazi kadinlardaki bu evlenince nasilsa degistiririm kafasini anlamiyorum

♑ Oğlak Burcu mu

Ne yapacağım bilmiyorum ki ev vs herşey hazir ailem çok masraf yaptı küçük yerde yaşıyorum bu durumda ne bileyim elim ayağım bağlı
O ev size yuva olmayacak biliyorsunuz değil mi? Duyacağınız cümleler şunlar olacak: evlenmeden önce biliyordun, beni böyle kabul ettin, işine gelmiyorsa kapı orada evlenmeseydin. Aslında adamı dürüst buldum, eğilmiyor bükülmüyor, karşısında kendi benliğini yok sayacak birini de bulmuş tereddüt etmiyor.

Teyzemin kızı bırak nişanı, 2. evliliğini yaptı. Hepimiz tek bir şey söyledik: sakın tekrar boşanamam elalem ne der diye düşünme, mutsuzsan anlaşamazsan kimsenin umurunda değil boşanman. Sen önemlisin bizim için, hepimiz arkandayız dedik.

Eşimle severek evlendik hatta o beni zor ikna etti buluştuk görüştük derken çok sevdim evlendikki anacım bir inat bir inat cok zor idare etmek ne kadar sevsede erkek karakteri galiba geri adım atmıyor inat konusunda orta yasa geldik hala aynı değişmez değişmiyor fıtrat giden senden gidecek

X