Nişanlım ınanılmaz derecede inat !

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Gercekten artık bana fenalik getiren bir konudan muzdaripim; Nişanlım cok cok cok fazla inat yani artik sınırları aştı alttan alabileceğim bir yerde değil bu inatliklari.Mayista düğünümüz var ben onu çok seviyorum onunda beni sevdiğinden çok eminim cok şükür aslinda guzel bir birliktelik yaşıyoruz ama bir insan her konuda nasil bu kadar inat olabilir gerçekten inat kelimesinden tiksindim sayesinde. Ya şu inadini kır biraz kurban olayim yıldım mecalim kalmadi diyorum yok diyor ben kıramam. Yani neredeyse kırmızı renk görse aaa bu yeşil diyecek. Bak benim emin olduğum konularda benimle inatlasma diyorum yok diyor ben eminim, bir konuda çok eminim örneğin anlatıyorum ona bak şöyle şöyle olmuştu diye noktası virgülüne yok öyle bişey olmadi diyor, ama her konuda mi böyle olursun dur durak yok ben ne yapacağım bilmiyorum bu şekilde ömür gecmez diye yüzünede söylüyorum ama bana mısın demiyor ben ne yapayım a dostlar. Biraz uzun oldu ama nasil içim dolsuysa 😥😥

Evlenince kat kat artacak. Kesinlikle ayrılmalısın yoksa çok yıpranırsın.

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Gercekten artık bana fenalik getiren bir konudan muzdaripim; Nişanlım cok cok cok fazla inat yani artik sınırları aştı alttan alabileceğim bir yerde değil bu inatliklari.Mayista düğünümüz var ben onu çok seviyorum onunda beni sevdiğinden çok eminim cok şükür aslinda guzel bir birliktelik yaşıyoruz ama bir insan her konuda nasil bu kadar inat olabilir gerçekten inat kelimesinden tiksindim sayesinde. Ya şu inadini kır biraz kurban olayim yıldım mecalim kalmadi diyorum yok diyor ben kıramam. Yani neredeyse kırmızı renk görse aaa bu yeşil diyecek. Bak benim emin olduğum konularda benimle inatlasma diyorum yok diyor ben eminim, bir konuda çok eminim örneğin anlatıyorum ona bak şöyle şöyle olmuştu diye noktası virgülüne yok öyle bişey olmadi diyor, ama her konuda mi böyle olursun dur durak yok ben ne yapacağım bilmiyorum bu şekilde ömür gecmez diye yüzünede söylüyorum ama bana mısın demiyor ben ne yapayım a dostlar. Biraz uzun oldu ama nasil içim dolsuysa 😥😥
Akli melekelerinizi kaybetmek istiyorsanız evlenin. Yani şimdiden tahammül edemiyorsunuz. Adam da bildiğiniz yalancı. Haksız olsa bile hep ben haklıyım, ben doğruyum diyen tiplerden. Doğru düşünüyorsunuz, nasıl geçecek ömür böyle biriyle? Geçmez.

İnanin hiç böyle degildi yani bu boyutta degildi ben zaten onun kişiliğini değiştirmek istemem ama artık inadı o kadar inanilmaz bir hal aldi ki bana zarar veriyor gerçekten psikojik olarak etkileniyorum kendimi anlatamıyorum, el ayağım titriyor nefes alamıyorum ateş basıyor. Zaten anksiyete ve panik atak var varın düşünün benim durumu..
çoook farklı pencereden bakıyorum şu ann
gerçek yüzünü nişanlı iken göstermiş sanki sinyal veriyo gibi ( çok büyük nimet )

şu saatten sonra bu haliyle kabul eder evlenirim derseniz evlendikten sonra hiç şikayet etmeyin
evlendikten sonra değişir/değiştiririm derseniz rüyanızda görürsünüz
sevginizin aşkınızın yanına birazcık da mantık ekleyin

Şuan daha nisanliyken bile inat huyundan vazgeçmiyorsa , inadı sevgisinden ağır basiyorsa evlenince hiicc değişmezz inan. O adam öyle diyip ya sen ayak uydurucaksin yada diğer seçenek malesef

İnanin hiç böyle degildi yani bu boyutta degildi ben zaten onun kişiliğini değiştirmek istemem ama artık inadı o kadar inanilmaz bir hal aldi ki bana zarar veriyor gerçekten psikojik olarak etkileniyorum kendimi anlatamıyorum, el ayağım titriyor nefes alamıyorum ateş basıyor. Zaten anksiyete ve panik atak var varın düşünün benim durumu..
Sadece size karşı mı öyle? Normal değil bu şekilde davranması.

Ne yapacağım bilmiyorum ki ev vs herşey hazir ailem çok masraf yaptı küçük yerde yaşıyorum bu durumda ne bileyim elim ayağım bağlı
Bu bahaneyle evlenip evlendikten sonra da çocuğu bahane ederek hayatlarını mahvediyor kadınlar.

O düşünsün bunları, orta yolu arasın yazık etmeyin ya kendinize böyle yetişkin olamamış insanlar için.

evlenince de çok sürmez çünkü yetişkin bir adamla evlenmiyoruz zira karşınızda ki bir çoçuk sizde annesi olacaksınız

X