Nişanlımdan soğudum her hareketi gözüme batıyor bi akıl verin ne olur :(

Yeni üyeyim bilmiyordum :s
Güzelce söyleyebilirsiniz direk sırf bu yüzden ban yiyecek falan
hiç hoş değil...

Evlilik sürecinde böyle şeyler doğal bence. Pek çok insanda duydum. Gelecek endişesi herhalde biraz. Önemli olan gözünüze batan şeyler önemli şeylermi önemsiz şeyler mi. Bunun muhakemesini iyi yapın..

oluyo arada :)

Iyi dusunmeniz lazim olumsuz seni rahatsiz eden bir hareketi tavri sana karsi olmayabilir belki baskalarina boyle bir durum olup da bilincaltiniza bastirdiysaniz yasadiginizda onemli gormeyip sonradan gozunuzde buyutmus olabilirsiniz. Nisanliyken genelde oluyor. Bir omur birlikte gececek surdurebilecekmiyim yapabilecekmiyim olur mu olmaz mi. Ama bunlarin ayirimini iyi yapmaniz lazim. Yasadihiniz seylerin ustune mi boyle dusunuyorsunuz yoksa evlilik kaygisiyla mi. Bir de su var nisanliyken seni rahatsiz eden bisey varsa evlilide daha fazla rahatsiz edecek bunu sakin unutma

Evlenebilceginden bi ömür gecirebilceginden eminsen devam et aldırış etme soğukluğa ama geciremicegini düşünüyosan hayatını karartma. Tavsiye olarakmi görürsün nasihat olarakmi bilmem ama bence otur ve kendine şu soruyu sor ben bu adamla 1 ömrü gecurebilecekmiyim? Diye

Valla eşimin ailesini dert etmekten eşime odaklanmadım o dönem

Konu 2014 de açılmış

Bana çok normal gelmedi açıkçası birden soğuman. Otur Bi düşün sen bu adama gerçekten aşık mıydın, sevdin mi.. Olmuyorsa zorlama derim.
Ben de ünv aşkımdan öyle soğumuştum. Biraz yürüttüm sonra bıraktım.

Krize ne oldu da girdin, durup dururken mo?

Nişan arifesi çok stresli bir dönem canım herkeste oluyor ama sonra geçiyor.Bol bol dua et Rabbim içimi tekrar ısındır vesveselerden kurtar beni diye

Bizde bazen tartıştığımızda soğurdum sürekli ayrılmak isterdim ama yanıma geldiğinde yüzüme güldüğünde pamuk gibi oluyordum geçici bir dönem düzelirsiniz bide şu aralar uzak kaldıysanız etkilenmiş olabilirsin.

Oluyor Boyle seyler diyip gecmeyin. Nisanin amaci zsten budur evlilikten once tartmak olmayacaksa yollari ayirmak. Nisan donemi yorucudur herkese stresli olur ama anliktir siz olaylara degil nisanlinizda sikintidasiniz. Evlenince gecmez. Sorumluluk biner ustune

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…