Nişanlımdan soğudum her hareketi gözüme batıyor bi akıl verin ne olur :(

bencede iyi karar ver ama eleştirici olmak yerine sevgiyi deneyin güzel günleri düşün senn için yaptıklarıyla mutlu ol ama olmuyorsada dünyanın sonu değil yol yakınken dön

Oldu :) Ama ufakta olsa sebeplerim vardı. Bence bir çok kişinin geçirdiği bir dönem. Geçer diye umuyorum tabi büyük bir sorun yoksa.

elin adamına alışmak zor diyosun yanı

kötü davranışı ekstra olan bişey yok çıkarken nasılsa şimdide öyle hatta daha düşkün oldu bana daha sahipleneci bi aşkımm diye seslenişi var taaa içten geliyo o aşkım ama ben ruh gibiyim

bak benden sana tavsiye bu devirde adam gibi adam bulmak zor. Görüyorsun az cok millete ne dertler var ne kocalar var.Aldatan,döven,söven.. Kır dizini otur alla alla hasta etme adamı

evet haklısın bende aynı dyugular içindk eyim hiç sorma çünkü galiba amaca mı ulaştık bilmiyorum belkşde bulbuk bunuyoruz :)ne bileyim yada korku sanırım ...

kötü davranışı ekstra olan bişey yok çıkarken nasılsa şimdide öyle hatta daha düşkün oldu bana daha sahipleneci bi aşkımm diye seslenişi var taaa içten geliyo o aşkım ama ben ruh gibiyim

e daha ne istiyorsun aşk herşeye bedeldirbence sen şu an boşluktasın ama emin ol geçici bi durum bu

Canım. Benim düğünüme 20 gün var ve bende aynı senin gibiydim adamın aşkından ölen ben düğüne 2 ay kala allahım ben naptim dedim durdum gözüme acayip cirkin gözüktü hatta ayrılma planları yaptım. Sonra iki gün önce damatlik almaya gittik damatligi bi giydiii anamm bu benim mi olacak moduna girdim bi muhabbet doğdu icime gecti cok şükür.

Öncelikli sunu söyleyim canim cok nadirde olsa evliliğe olan korkundan dolayi ona karsi soğumuş gibi hissediyorsun .Boyle hissettiginde guzel anilarinizi düşün ben sogudum diye kendini inandirmaya calisma

O sağ parmaklarımızdaki yüzük var ya o yüzük.
Kendi çok büyük ama sorumlulukları ve yüklenilen anlamı çok büyük.
Sevgililik gibi olmuyor hiç bir şey.
Geçici bir durumdur umarım.

Ben 1 buçuk yıldır nişanlıyım Allahın izniyle 2 ay sonra da düğünümüz var. Bende de aşırı stres var tabi ki her insanda oluyor. Genelde bayanlarda görülüyor bu durum. Bazılarında 6-7 ay önceden başlarken, bazılarında 2-3 ay önceden başlıyormuş hatta düğüne 10 gün kala bu strese giren bile oluyormuş. :26:
Düğün öncesi stres adı üstünde canım google gir bi göz at derim, o kadar çok şey var ki oku oku bitmiyor. Sonuç her insanda oluyor dediğim gibi
Kendini şöyle bi silkele ve bu durumun geçeceğini düşün derim

biz kadınlar gereksiz hassas ve duygusalız sanırım bir sürü sendroma girip çıkıyoruz :) umarım geçer canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…