Nişanlımın annesi

Benim de babam vefat etti.. annem ve kardeşlerim var.. anneme dün anlattım ve benim yanımda olduğunu kararlarının arkasinda olduğunu üzülmemek gerektigini söyledi.. cok korktuğumu söyledim.. kaybedecek olan onlar hiç korkacak biseyin yok senin ben senin arkandayım dedi..
Ne kadar sanslisin annenin rehberligine güven

Kardeş ayrilmana çok sevindim. Üzüleceksin muhakkak ama geçeceğini bil. Valla bu konuyu okuduktan sonra kv me sevgim katlandi. Ne pis insanlar varmış

Evlendikten sonra burda açacagın konular bariz belli canım. O konularına kk üyelerinin tez vakit boşan yazacagıda ortada. Ben ki senin gibi nişanlılık döneminde sorunlar yaşayıp nişan attım yalvarmasıyla beraber devam ettik 'yaaa onlarda istiyor seni hem geçinecek olan biziz diyordu' . Hay attıgımla kalsydım diye dövündügüm çok oldu şu boşanma aşamasında. Vallahi kurban kes diyebilirim ölümlerden dönmüş kadar sevin mutlu ol kına yak göbek at Allahın çok sevgili kulu.. Nişanlılık neki at yüzügü gitsin yoksa ilerisi cehennem...

Merhaba ilk defa burada bir konu açıyorum. Nikahıma az kaldı kendimi uzun zamandır mutsuz hissediyorum. Nisanlimla mutluyum fakat annesi ile başlarda anlasirken şimdi kadına sinirlerim bozuk çok yıprandım.nisanlimin babası vefat etmiş annesiyle yaşıyor 3 abisi var 1 i bekar Beni istemeye gelmeden önce başladı aslında sorunlar . İki gelini var ikisinide babası vefat etmeden önce gelin olarak eve almışlar yani beraber yaşamışlar aynısını bnde de yapmak istiyordu ama benm ailem tabi ki karşı. Kiraya bir ev ayarladilar bnde ev iyi olduğu için kabul ettim fakat ev kendilerine yakın yürüme mesafesinde başlarda buna şükür diyordum hiç eve olumlu bakmıyorlar diye.. ama son zamanlarda farkettim ki kadın sürekli laf çarpıyor .. en son iki gün önce bn onlardaydim içerde otururken nişanlımın annesi disardaydi bir komşu geldi yanına ve onunpa sohbet ederken şöyle dedigini duydum " evi ayrıdır ama nah ayrıdır. Sabah gelir aksam gder " dedi ve gülerek dedi bnde bunu duydum dsari ciktkm dedim ki gelmem de gitmem de.. sonra nişanlım gelfi hiç bişey olmamis gbi çarşıya gttik. Ben ağlamaya başladım ama nişanlımın haberi yoktu. Ona söyledim ertesi gün ama bana hiç yatıştırıcı bir cevap vermedi akşam knusalim isim var dedi sonrasında hiç bu knuyu açmadik ama dün akşam annenle knustun mu dedim yok daha knusmadim knusmam mi gerek dedi.. bnde bişey demedim ama bsey deme gereği de görmedim şok oldum çünkü ve aklım başıma gelmeye başladı... Olaylar sadece bu kadar değil bu kadın mobilya bakarken de halı bakarken de hep kndi istedigi olsun istedi benim hiç zevkim olamaz gbi davrandı.. sanki kndi oturacak.. yatak odası bakarken magaza görevlisi bana sürgülü mu olsun kapaklı mi olsun gardrop diye sorduğunda tam bn cevap verecekken sürgülü olsun dedi... Sonra nişanlım ona ters ters baktı canı sıkıldı o işte bu bilmez falan dedi bnm için. Nişanlım tepkisin i gösterdiği için bişey demedim saygımi bozmadım sonra bulaşık makinesi alinacakken 3 programlı olsun dedi bnm yerime bnde 4 programlı olsun dedim o ne dediyse tersini aldım demese belki de dediklerini bn düşünür alırdım ama aşırı moralim bozuk sürekli kavga etmek istiyorum kadın benim başıma kalacakmis gbi çok mutsuzum😔
Merhaba yoldaşım. Kayinvalide derdinden muzdarip olanlardan biride benim. Kayinvalide ve anasının sözünden çıkamayan oğlu yüzünden daha yeni nişan attik biz. Aynı senin dediğin gibi oturacağımız ev kayinvalideemin evine 2 dk uzaktaydı ve her şey onun istediği gibi olsun istiyordu. Her konuda düşün balayı konusunda bile. Oğlunu paylaşamadı. Beni alâşagı etmeye çalıştı ama baktı olmuyor oğlunu doldurdu ve bizi ayırdı. Gerçekten rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın. Çok iyi düşün yoldaşım. Bu yolda bizi harcamalarına izin verme.

X