Nişanlımın annesi

Çok üzülüp yıpratma kendini sonuçta kv nın böyle birisi olabileceğini öngöremezdin annen de diyorsa ki arkandayım gördüğü biseyler vardır muhakkak

Çok üzülüp yıpratma kendini sonuçta kv nın böyle birisi olabileceğini öngöremezdin annen de diyorsa ki arkandayım gördüğü biseyler vardır muhakkak
Evet ongoremedim amcalarım falan dediler aslında kültürleri çok farklı sen onlarla anlasamazsin dediler bnde senin benim gbi insanlar ne olabilir ki dedim amcalarima.. ama her biri bana sürekli dayilarim da dahil olmak üzere anlasamadigin en ufak bişey olursa bizimle paylaş masraf ettim deme her şey yerine gelir geri sen bir ömür çekersin yoksa dediler.. ailem arkamda olmasa cesaret edebilir mıydım bilmiyorum

Evet ongoremedim amcalarım falan dediler aslında kültürleri çok farklı sen onlarla anlasamazsin dediler bnde senin benim gbi insanlar ne olabilir ki dedim amcalarima.. ama her biri bana sürekli dayilarim da dahil olmak üzere anlasamadigin en ufak bişey olursa bizimle paylaş masraf ettim deme her şey yerine gelir geri sen bir ömür çekersin yoksa dediler.. ailem arkamda olmasa cesaret edebilir mıydım bilmiyorum
Ne güzel senin adına sevindim bilinçli bir ailen var annem dayıları amcaların

Gülümseyerek her dediğini onaylıyor gibi yapın sonra da kendi bildiğinizi okuyun. Eşinizle aranız iyi olursa o da size destek verir.

Söyledim o da beni ailesini sevmemekle suçladı bunlara karşılık
Hayırlısı olsun hakkınızda. Anlaşamadığımız tek konu diyorsunuz ya en önemli konu. Çünkü annesi laf soktuğu halde sevmiyor olan sen olacaksın.evlendikten sonra dozu daha da artıyor. Adınıza sevindim. Genelde erkek aileleri her şeye burunlarını sokup karışma hakkını görüyor sonra sevmeyen taraf gelin oluyor. Oh ne güzel kılıf da hazır. Geçmiş olsun.karşınıza inşallah güzel insanlar çıkar.

X