Nişanlımın annesi

Hayırlısı olsun hakkınızda. Anlaşamadığımız tek konu diyorsunuz ya en önemli konu. Çünkü annesi laf soktuğu halde sevmiyor olan sen olacaksın.evlendikten sonra dozu daha da artıyor. Adınıza sevindim. Genelde erkek aileleri her şeye burunlarını sokup karışma hakkını görüyor sonra sevmeyen taraf gelin oluyor. Oh ne güzel kılıf da hazır. Geçmiş olsun.karşınıza inşallah güzel insanlar çıkar.
Evet sanki bütün suç benim ailesini sevmememden kaynaklı gbi gösterip benim vicdanimla oynuyor aslında böyle diyerek. Aslında sevgi hemen olacak birşey değil zaman gerektiren ve anlayış gerektiren birşey bu olaylardan önce de çok sevdiğimi söyleyemem ailesini ama hiç bir saygisizligim olmadı kimseye aksine bn bu hareketlerde saygısızlık gordum. İnşallah hayırlısı olur hakkımızda 🙏

Konu sahibi üyeliğini iptal etmiş, üzüldüm gerçekten.
Sanırım devam edecek, o sebeple iptal ettirdi, ne oldu ne bitti sorulmasın, devam ediyoruz demek zorunda kalmasın diye.
Eğer hala bakıyorsa konusuna
Sevgili Dert, seni tanımayız etmeyiz, 2 güne unuturuz hatta. Ancak yanlış sularda yüzüyorsun, mutlu olmayacağını buradaki herkes biliyor. Ailenle konuş, kendi başına karar verme, buradaki yazılanlar hep aklında olsun. Umarım doğru yolu görürsün.

Konu sahibi üyeliğini iptal etmiş, üzüldüm gerçekten.
Sanırım devam edecek, o sebeple iptal ettirdi, ne oldu ne bitti sorulmasın, devam ediyoruz demek zorunda kalmasın diye.
Eğer hala bakıyorsa konusuna
Sevgili Dert, seni tanımayız etmeyiz, 2 güne unuturuz hatta. Ancak yanlış sularda yüzüyorsun, mutlu olmayacağını buradaki herkes biliyor. Ailenle konuş, kendi başına karar verme, buradaki yazılanlar hep aklında olsun. Umarım doğru yolu görürsün.
üyeliğimi iptal etme sebebim telefonuma root uygulaması atılmış oldugunu dusundugum için iptal ettim. devam etmeyecegimi anneme söyledim. o da o kadınla ne kadar az muhattap olacagını düşünüyor şuan nişan hediyelerini gönderirken. malum pandemi de var.

üyeliğimi iptal etme sebebim telefonuma root uygulaması atılmış oldugunu dusundugum için iptal ettim. devam etmeyecegimi anneme söyledim. o da o kadınla ne kadar az muhattap olacagını düşünüyor şuan nişan hediyelerini gönderirken. malum pandemi de var.

Herşey gececek bitecek hayatindaki en güzel kararı verdin binkez aglamaktansa bir kez agla ... umarım hep güzel şeylerle karşılaşırsin.
çok teşekkür ederim. umarım öyle olur. yüreğim çok yorgun...

çok teşekkür ederim. umarım öyle olur. yüreğim çok yorgun...
Senin yaşadıgın surecten daha yeni gectim ve 4 yılımı verdim uvey annesi yuzunden bitti. Seninle benzer konular. Ama inan hergun agliyordum hergun izdirap gibiydi ve aptallik edip pisman oldu yine affettim ve yine ayrildik yani dalga gecti ama Allaha havale ediyorum boyle insanla musveddelerini en guzel hayallerimizi duygularimizi mahvediyorlar biz degerliyiz gücluyuz atlatabiliriz inan !

Benim de babam vefat etti.. annem ve kardeşlerim var.. anneme dün anlattım ve benim yanımda olduğunu kararlarının arkasinda olduğunu üzülmemek gerektigini söyledi.. cok korktuğumu söyledim.. kaybedecek olan onlar hiç korkacak biseyin yok senin ben senin arkandayım dedi..
Eeee annenee arkanda neden pisiyosun ki adam yani esin olucak.kisi seni savunmuyi burasi bunu yazanlaeda dolu simdiden annesine laf söylemeyen evlenince soylicenimi saniyosun hadi esyayi gectim merakli diyelim ama o komşuya dedigi laf üstüne nişanlın konusmam.mi gerek demis anla bunlar evde planı yapmış senin haberin yok fazla iyi niyetlisin belkide yarin eşin bu evde duramam.deyip annemlerde kalalim.dixek o zaman nasil bosancan bence heeseyi göze al cingari cikar ben bu sekilde yapamam de annenin surekli gelmesii istemiyorum de senin tavrin yok beni ezdiriyosun de bakalim ne yapicak aaa canim annem.benim o yasli kadin sen idare et dersen camdan yüzükleri at o derece

Merhaba ilk defa burada bir konu açıyorum. Nikahıma az kaldı kendimi uzun zamandır mutsuz hissediyorum. Nisanlimla mutluyum fakat annesi ile başlarda anlasirken şimdi kadına sinirlerim bozuk çok yıprandım.nisanlimin babası vefat etmiş annesiyle yaşıyor 3 abisi var 1 i bekar Beni istemeye gelmeden önce başladı aslında sorunlar . İki gelini var ikisinide babası vefat etmeden önce gelin olarak eve almışlar yani beraber yaşamışlar aynısını bnde de yapmak istiyordu ama benm ailem tabi ki karşı. Kiraya bir ev ayarladilar bnde ev iyi olduğu için kabul ettim fakat ev kendilerine yakın yürüme mesafesinde başlarda buna şükür diyordum hiç eve olumlu bakmıyorlar diye.. ama son zamanlarda farkettim ki kadın sürekli laf çarpıyor .. en son iki gün önce bn onlardaydim içerde otururken nişanlımın annesi disardaydi bir komşu geldi yanına ve onunpa sohbet ederken şöyle dedigini duydum " evi ayrıdır ama nah ayrıdır. Sabah gelir aksam gder " dedi ve gülerek dedi bnde bunu duydum dsari ciktkm dedim ki gelmem de gitmem de.. sonra nişanlım gelfi hiç bişey olmamis gbi çarşıya gttik. Ben ağlamaya başladım ama nişanlımın haberi yoktu. Ona söyledim ertesi gün ama bana hiç yatıştırıcı bir cevap vermedi akşam knusalim isim var dedi sonrasında hiç bu knuyu açmadik ama dün akşam annenle knustun mu dedim yok daha knusmadim knusmam mi gerek dedi.. bnde bişey demedim ama bsey deme gereği de görmedim şok oldum çünkü ve aklım başıma gelmeye başladı... Olaylar sadece bu kadar değil bu kadın mobilya bakarken de halı bakarken de hep kndi istedigi olsun istedi benim hiç zevkim olamaz gbi davrandı.. sanki kndi oturacak.. yatak odası bakarken magaza görevlisi bana sürgülü mu olsun kapaklı mi olsun gardrop diye sorduğunda tam bn cevap verecekken sürgülü olsun dedi... Sonra nişanlım ona ters ters baktı canı sıkıldı o işte bu bilmez falan dedi bnm için. Nişanlım tepkisin i gösterdiği için bişey demedim saygımi bozmadım sonra bulaşık makinesi alinacakken 3 programlı olsun dedi bnm yerime bnde 4 programlı olsun dedim o ne dediyse tersini aldım demese belki de dediklerini bn düşünür alırdım ama aşırı moralim bozuk sürekli kavga etmek istiyorum kadın benim başıma kalacakmis gbi çok mutsuzum😔
Kendi paranla gidip evini tutup eşyalarını kendi istediğin gibi almak varken elin eline bakıp onlarınparasıyla evini kurmaya çalışırsan tabi böyle olur sinir oluyorum giyeceği kilota kadar gidip erkek tarafına para harcatıp aldır ama kv hiç bir şey demesin yok öyle dünya. Evlenmek başkasının parasıyla olmuyor tatlı kız.

Beni kendi ailesini sevmemekle suçladı ve hiç bişey duymak istemediğini söyledi bnde bitsin dedim
Aslında sunu dicektin zaten kimde kimseyi sevmek zorunda degil ama saygi duymak zorunda annen bana saygi duydugu icin mi.komsunusa nah tasinir gelir gider dedi dixektin valla ramazan günü sanslisin kardes bu sana guller altinlar pirlantalarlada gelse affetme otur ananla de bana yetiskin bi kisi lazim de ana kuzusu degil de

Kendi paranla gidip evini tutup eşyalarını kendi istediğin gibi almak varken elin eline bakıp onlarınparasıyla evini kurmaya çalışırsan tabi böyle olur sinir oluyorum giyeceği kilota kadar gidip erkek tarafına para harcatıp aldır ama kv hiç bir şey demesin yok öyle dünya. Evlenmek başkasının parasıyla olmuyor tatlı kız.
siz benim param olmadığını ne biliyorsunuz ki böyle konusuyorsunuz? ben sadece şimdilik çalışmıyorum o da sınava hazrlandığım için... daha önceki cevaplarda da belirttiğim gibi ben çalısıyordum.ortak oldu harcamalarımız ve inan kilotuma kadar aldıracak bir kız asla değilim nikahıma 16 gün kalmıştı ve ben kendime nişan elbisem dışında hiç bisey aldırmadım. o fiyatı 300 liraydı.

ayrıca senin dediğin gibi yapanların çoğu da benim gibilerden mutludur eminim.

ayrıca senin dediğin gibi yapanların çoğu da benim gibilerden mutludur eminim.
Evet masraf yaptıkları zaman karısma hakkıda doguyor herhalde ıyısımı maddı durumuna gore evlenmek..
O alınan esyalar 3.5 senede eskıycekkı
Ama soylenılen yapılan unutulmaz..
Kadın erkek kendılerı bırsey yaparak yuva kursa saha ıyı

Nişanlın daha ulaşmaya çalışmadı mı sana

Aslında sunu dicektin zaten kimde kimseyi sevmek zorunda degil ama saygi duymak zorunda annen bana saygi duydugu icin mi.komsunusa nah tasinir gelir gider dedi dixektin valla ramazan günü sanslisin kardes bu sana guller altinlar pirlantalarlada gelse affetme otur ananla de bana yetiskin bi kisi lazim de ana kuzusu degil de
bende öyle söyledim ' bunlar senin uydurman ben sevmiyorum demedim ve hep saygı gösterdim, ailenden hangisine sorarsan sor ki benim için kötü bir kız diyemezler ' dedim bana yet
cevap olarakta bana laf yetiştiremeyeceğini
Nişanlın daha ulaşmaya çalışmadı mı sana
hayır en son bitirmek istediğimizi açıkca söyledik karşılıklı.

bende öyle söyledim ' bunlar senin uydurman ben sevmiyorum demedim ve hep saygı gösterdim, ailenden hangisine sorarsan sor ki benim için kötü bir kız diyemezler ' dedim bana yet

cevap olarakta bana laf yetiştiremeyeceğini

hayır en son bitirmek istediğimizi açıkca söyledik karşılıklı.
valla en hayırlısı olmus senin adına kardesimin basıan gelmiş kadar sevindim bu odundan kurtuldugun icin sakın geri dönme pisman bile olma senin nisanlıyken agzının icine bakması lazımdı bu adamın bırak annemlemi tartısıcam dicene bide hazır olay yeniyen bi yerlere not et sana dediklerinizi insan üzüntülükyen sadece iyi anıları hatırlıyo beyınin yaptıgı bi oyun bu en azından yazdıklarını okuyup buda bana bunları dedi yaa aptalmıyım ben deyip kendine gelirsin :))) duam seninle allah en hayırlısını cıkarsın karsına

X