Nişanlımın annesi

Ne kadar sanslisin annenin rehberligine güven

Kardeş ayrilmana çok sevindim. Üzüleceksin muhakkak ama geçeceğini bil. Valla bu konuyu okuduktan sonra kv me sevgim katlandi. Ne pis insanlar varmış

Evlendikten sonra burda açacagın konular bariz belli canım. O konularına kk üyelerinin tez vakit boşan yazacagıda ortada. Ben ki senin gibi nişanlılık döneminde sorunlar yaşayıp nişan attım yalvarmasıyla beraber devam ettik 'yaaa onlarda istiyor seni hem geçinecek olan biziz diyordu' . Hay attıgımla kalsydım diye dövündügüm çok oldu şu boşanma aşamasında. Vallahi kurban kes diyebilirim ölümlerden dönmüş kadar sevin mutlu ol kına yak göbek at Allahın çok sevgili kulu.. Nişanlılık neki at yüzügü gitsin yoksa ilerisi cehennem...

Merhaba yoldaşım. Kayinvalide derdinden muzdarip olanlardan biride benim. Kayinvalide ve anasının sözünden çıkamayan oğlu yüzünden daha yeni nişan attik biz. Aynı senin dediğin gibi oturacağımız ev kayinvalideemin evine 2 dk uzaktaydı ve her şey onun istediği gibi olsun istiyordu. Her konuda düşün balayı konusunda bile. Oğlunu paylaşamadı. Beni alâşagı etmeye çalıştı ama baktı olmuyor oğlunu doldurdu ve bizi ayırdı. Gerçekten rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın. Çok iyi düşün yoldaşım. Bu yolda bizi harcamalarına izin verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…