Nişanlımın iş arkadaşı

nihalpr

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
9
0
42
Selam,
Nişanlımın iş yerine 6 ay önce yeni bir kız başladı.
Kızın nişanlıma canım, tatlım gibi mesaj attığını gördüm dikkatimi çekti sorduğumda o kız herkese karşı samimi konuşuyor. Konuşma tarzı öyle dedi konuyu o zaman kapattım.
Daha sonra iş yerinde nişanlıma hadi gel seni özledim kahve içmeye çıkalım, seni görmeye geliyorum diye mesajlarını gördüm.( iş yeri aynı ama çalışma alanları ortak değil)Bunları da güya herkese yazıyormuş. Kızın konuşma tarzı böyleymiş.
sanırım bir gün benimki başını masaya koymuş uyuya kalmış bu mesaj atmış uyandıramadım kıyamadım canım. Sizce normal mi davranışları ben mi abartıyorum?

Nisanliniz istemese kimse boyle davranamaz. Hele ki is arkadasi. Kaldi ki ortak calisma alanlari yokmus.

İlk mesajlarında konuyu kapattım emin olmadım belki konuşma tarzı öyledir diye. Ama sonra yine devam etti Mesajlar. Ve sürekli de İnstagramdan nişanlımın paylaştığı hikayeler kalp atıyor emojiler. Birlikte olan fotoğraflarımızı da beğeniyor işim tuhaf yanı. Ne yapsam bilemedim. Of

Asla normal değil, kandırıyorsunuz inanmayın!

O kızın normal davranışını bilmem de size normal gelmiyorsa olay bitmiştir. Çeşit çeşit ortama giriyoruz her yerde usulüne göre davranıyoruz. O da iş arkadaşı ile yakın arkadaş arasındaki farkı zahmet olmazsa öğrensin.

Nişanlınıza çok tepkisel davranmadan bi çözüm bulmak lazım. Fazla tepki gösterirseniz iyi olmaz. Kızı savunma pozisyonuna geçmesin.

Ya da onun işyerine ara sıra uğrayıp nişanlıya çaktırmadan dişli bi görüntü oluşturun o kızın gözünde bence. Uyandırmaya kıyamadım nedir be...

Ne kadar oldu aralarında arkadaşlık başlayalı?

Güya ben kavgalar çıkarınca da sınırı koymuş. Artık mesaj gelmiyor ya da siliyor mesajları.

Ya da onun işyerine ara sıra uğrayıp nişanlıya çaktırmadan dişli bi görüntü oluşturun o kızın gözünde bence. Uyandırmaya kıyamadım nedir be...
Bu sefer iş yerindeki kız rekabet etme hırsıyla daha samimi davranabilir erkeğe. Ters tepki yapabilir yani bu durum. ( Tabi eğer iş yerindeki kızın nisanliya ilgisi var ise)

Nişanlına çok güveniyorsun belli ki o yüzden evlendiğinde de canım uyandırmaya kıyamadım diye mesajlar attığında ben uyandırırım senin yerine dersin olur biter

Aslında her şey o kadar açık ve net ki. Sizi çok üzerler

bu mesajları görünce şifre bir kaç gün değişti şimdi kaldırı. nasıl davranmam gerekiyor bilemiyorum

Bu sefer iş yerindeki kız rekabet etme hırsıyla daha samimi davranabilir erkeğe. Ters tepki yapabilir yani bu durum. ( Tabi eğer iş yerindeki kızın nisanliya ilgisi var ise)
Dişli derken asarım keserim, benim nişanlım anlamında değil tabii ki. Her şeyin farkındayım tarzı kendinden emin bi görüntü çizmek.

bu mesajları görünce şifre bir kaç gün değişti şimdi kaldırı. nasıl davranmam gerekiyor bilemiyorum
Şifre değiştirme kısmı kötü olmuş. Endişelenmekte haklısınız ama evlilik öncesi de nişanlınızın güvenilir olup olmadığını anlamanız açısından da bir sınav veriyorsunuz şu an. Tavırlarına dikkat edin. Bakalım evlenilecek kadar guvenilir ve sadık mı?

Diğer yandan o kıza da sinirleniyorum nişanli adamin etrafında ne geziyorsa. Bazi kizlar da boyle. Özellikle iyi ilişkisi olan erkeklere yaklaşıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…