Nişanlımla ayrıldım yaklaşık 2 ay oldu hala içim acıo:( acaba düzelirmiydi ?

sibelim 84 , haklısın arkadaşım ama bana hep ben seni çok sevdim sen sevseydin ayrılmazdın senin için herşeyi yapardım , yaparım diye mesajlar atıo acaba diorum b,i yerde bişeyleri yanlışmı anladım yada nişanlıyken stresli olurlarmış ya ondanmı bu kadar agresif davrandı bilmym ben o kadar iyi düşünüodumki hep mutluluk üzerinde kurmuştum herşeyi . yukarda yazmadığım şeylerden aklıma gelen var nişanlıyken 2 bayram bi yılbaşı geçirdik ya hiçbirinde bana hediye almadı ilk bayramımda söyledim dedim gelinkıza kıyafet alınır gidip allaım dedim baktım gönlü yok gidelim alalım ben ödeyim dedim ben memlkete gidicem ben gidince sen git al dedi al bi şok daha !!! ama anneme bluz babama gömlek aldı bana gelince umursamadı . onlara almayıp benim gönlümü hoş tutması daha önemli değilmiydi :KK43:(
ya bende nisan attim ayni senin gibi ben bitirdim eskiden hatalari vardi hep gormezden geldim cok sevdim cunku hep evlilige yaklastikca duzelir dedim ama daha kotuye gitti o naif seven adam gitti kufur eden iftira atan hatta yasadiklarimizi ailene anlatirim diye tehdit eden biri geldi ve inan bunun evlilik stresiyle alakasi yok bazi insanlar gercek yuzunu zora gelince gosteriyor bana da altin yapilmadi ailem siz mutlu olun dedi dugun bile yapmak istemediler durumlari da gayet iyi pandemiyi bahane edip sadece nikah yapalim dediler ailem ben ona bile tamam dedik o kadar asiktim ama tamam diyip alttan aldikca cirkinlesti ona mecburum zannetti bitirdim ordan burdan yalvariyor ne istersen yaparim nerde istersen yasarim yeterki sen yanimda ol diye baslarda acaba duzelir mi acaba haksizlik mi ettim diye dusunuyordum ama degil boyle insanlar kendinden bisey gitmedikce hersey iyi guzel fedakarlik gerekince bambaska biri oluyorlar evlenip perisan olmaktansa simdi bitmesi cok daha iyi emin ol ve gercekten hep daha kotuye gidecekti kurtulmussun sadece mutlu olup onune bak kimseye ihtiyacin yokj🌸🌸🌸

X