Nişan nişanlıyken sizinde babanız herşeyinize karışıyormuyduu:(

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
merhaba bende nısanlıyım nısanlım ıstanbulda ama ayda yılda bı gelıyo aılesı artovada bız pazarda gelınce bazen kalıyo varya annem ıdare edene kadar bıtıyo onlarında haklı oldugu noktalar var ne yazıkkı bızım yasadıgımız ortam ve cevremız bunu kaldırmıyo onlarda o baskının altında ole davranıyo msn adresımı verıyorum bende tokatlıyım arkadas olmak ıstersen xxxxxxxxxxxxxxxxxx canını sıkma

msn adresi vermek yasak canım ya...:kahve:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende nişanlıyım pazar günü üç saat görüşme iznimiz var bunada şükür diyoruz eskiden 15 günde birdi önemli olan nişanlınla arandaki ilişki bu dönem nede olsa geçici ama bir baba gölgesi o kadar kıymetliki evli bile olsan gerekli o yüzden şu dönemde idare etmek gerekiyo işte

ahh cnm yaa herkeste bu dert var benmde 2,5 senedir çıktığım var bizde sonunda daha yeni nişanlandık 20 gün oldu..askerlikti falan bu zamana kadar geldik gerçekten çok zor hep onunla beraber olmak istiyoruz ama olmuyo işte öbür taraftada anne baba var tek çare sabretmek yerimseniben

ben böyle bir sorun yaşamadım
biz farklı şehirlerdeydik
sık görüşemiyorduk.

ama babalar gerçekten çabuk kabullenemiyor bazı şeyleri hemen
.

cnmm tüüm babalar böyleee..inan haberleri olmadıgı zaman daha rahat buluşup geziosun ama haberleri olduktan sonra heleki nişanlandınsa burnundan geliyorr..bide nişanlandıgında daha rahat görüşecegini düşünüyor insan ama hayatta öyle olmuyorrrr..onun için evlenene kdr katlanmak zorundasın cnm..az kalmış sık dişini:)

benimki daha vermeden çektiriyo yok kimseye vermem ya kıskanıyorum falan diyo tabi bende sinsi sinsi sırıtıyom :jeyyar:eek: arada tmm baba ben sadece senin kızınım diyom mirmirmirmir

şu an bu dertten sinirlerim bozukken bi baktım bu topic..ya çok üzülüyorum bendede aynı sorunlar var..nişalımı çok seviyo aslında babam ayrı şehirlerdeyiz ayda bi kere gelir 2 güb durur gider..ondada sışarı çıkmayalım diye elinden geleni yapıyo..hava soğuk,aaman ne yapcaksınızki şimdi,,yada illa gideceksek,,isterseniz bi annanenize falan gidin ziyaret edin diyo..ayrı bi oda aman ne mümkün daha koridorda yanyana yanlız durmuşluğumuz yok..geçen geldiğinde bişi göstercektim aldığım..gel bak gösteriyim dedim odaya gittik bi baktım arkadan geliyo bende bakiim demezmi ay gülermisin ağlarmısın:roflol:
arkadaşalrımda nişanlı ama hep anlatıyolar yılbaşında çıktık şunu yaptık,haftasonu burdaydık şöle böle offffffffffffffffffffffsenağlama

Benim babam cikmama filan kartismaz, ama benim babam bu durumla hala barisik degil. Dört senedirli Nisanliyiz ve babam hala zorlaniyr. Kimseye karsi birsey demez ama. Karismaz filan.
Ama bir defa cok komik birsey olmustu.

Carsida bulusmustuk babamla. Babamin da bir kac tane arkadasini gördük yolda. Babamda bizi tanitti.
Dedi ki. Bu kizim Julide, bu da Erhan. Ha ha ben dedim ki Baba onun ismi Ayhan. Ay babam bi kirmizi oldu... Sonra düzeltti. Buda kizimin nisanlisi Ayhan...

Yani babam cok üzülüyor gidecegim diye.... Bende ayni sekilde cünkü o benim babiskom.

Bende 2 yıldır nişanlıyım ve aynı senin baban gibi babam nefes aldırmıyor Allahtan 15 ay askerlik yaptıda uzak olunca rahat ettik şimdi ise bir facia düğünüme 5 ay kaldı ama bende bittim yani bizim eve gelsin ben mutfakta bulaşık yıkarken bile babam gelip beni kolaçar edip gidio sonra oturuo salona Allah yardımcımız olsun arkadaşlar ama ben herşeye rağmen babamı çook ama çoook seviyorum Şeniz:asigim:

Bende 2 yıldır nişanlıyım ve aynı senin baban gibi babam nefes aldırmıyor Allahtan 15 ay askerlik yaptıda uzak olunca rahat ettik şimdi ise bir facia düğünüme 5 ay kaldı ama bende bittim yani bizim eve gelsin ben mutfakta bulaşık yıkarken bile babam gelip beni kolaçar edip gidio sonra oturuo salona Allah yardımcımız olsun arkadaşlar ama ben herşeye rağmen babamı çook ama çoook seviyorum Şeniz:asigim:

İnsan babasını sevmezmi kokusuna sesine kurban olurum onun ben 1 ay hastanede yattı Rabbim kimseye yaşatmasın evde hiç bir şeyin tadı yoktu çok şeker babalar ya yada bizemi öyle geliyo kaydirigubbakcemile3

ben babamı hakkaten öpüp başıma koyuym ,bende evin tek kızıyım,ve de en küçüğüyüm,annem de babam da bu zaman a kadar bir dediğimi iki etmediler,nişanlımla 6 yıldır birlikteyz ve ben babamla 3.ayımızda tanıştırmıştım,2,5 yıldır da nişanlıyız,hiç böyle problemler yaşamadım,arada evet kıskanıyor bazen ama hemen yumuşatıyorum aradaki dengeyi de kurmak lazım,ama tabi babamdan da kaynaklanıyor,gerçekten çok anlayışlıdır,gece 12 ye kadar iznim var,ama benden çok nişanlıma güvenir,o olmadan yanımda dışarı çıkmama izin vermez,herşeyimden de haberi vardır zaten,ama çok rahatım belkide 4 yıl üniverstde dışardaydık ondan da kaynaklanıyordur,bilemiyorum.

kızlarrrrrr benim babam ben evde varmıyım yokmuyum bi haber adamdı. takii karsısına cıkıp süprüüüüüüüüüüzzzz ben evlenicem dedimmm adam bi anda içindeki seytanı cıkardı.

bu kötü birsey değil aslında babalarımız bizlere cok düşkünler. kimi baba sevkatle gösterir.kimi baba sertliğini konusturarak.
cok zor bu durumlar.Ama kendinizi onların yerine koyun.ondan sonra sinirlenin.
ben sahsen nişanlım beni öptükden sonra gözlerine bakıp.hayatım bigün seninde kızın olucak ne güzel dimi bak oda bu guzel anı yasayacak sevgilisiyle dediğimde.bi anda gözleri canavarlaştı ve kırarım bacaklarını! kimse kızıma dokunamaz dedi.
ama o benim babamın kızına nelerrr nelerrrr yapıor :1hug:

biz aramızda yüzük taktık.evdekilerede söledik biz yüzük taktık dedik.ilk 1-2 ay surat asmalar,sert konuşmalar vardı ama sora hiç bişi kalmadı.istediğim zmn buluşabiliyorum sevgilmle.tabi gece değil. sadece konser vs olursa çıkabilirz.zaten babalarımız 20 yıllık arkdş. eşler ve biz çocuklarda 16 yıldır beraberiz.son 1 sevgiliyiz :eek: 2 hafta önce hasta oldum mesela 5 gün boyunca eve geldi.annem yemeği yaptı oda bana yedirdi.knd eliyle besledi.tabi babamda bilio gelip gittiğini.beni düşündüğü için sevinio bile. maşallah hiç sorunumuz olmadı.:nazar:olmazda inş. askere gidip gelince inş nişan düğün hepsi olacak kısmetse.:nazar::Saruboceq:

ben 1 yıl nişanlı kaldım ama bbamla hiiiiiiiiiç böyle problemler yaşamadım hatta nişanlıyken çok çok sık görüşürdük,,,çok çıkardık gezmelere.............canm babam seni çok seviyorumm çok saollll herşey içinsüprizzzzz.......babam kendisi adamaklıllı yaşayamamaış nişanlılığnı birazda ondandır annem küçük yaşta nişanlanmış aralarında 9 yaş var ama annem daha sokakta ip atlıyomuş be istemeye geldiklerinde:))))))

bende babadan cekenlerdnım. dugunumuze 3.5 ay kaldı nıkahlarımızda oldu ama babam bı arada olmamıza asla gonlu olmuyo bızde yabancı yabancı kalıyoz ole bakıyoz.:) cok kıskanıyo coook bızde gızlı gızlı gızlı bulusuyoz napalım kımsenın gonlu kırılmasın dıye:):)

X