Vücut Kremleri No7 50Ml I/S Shimmer Gel (dekolte parlatıcı)

Vücut kremleri, losyonlar

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
mrh arkadaslar No7 50Ml I/S Shimmer Gel almayı düsünüyorum kullanıp mennun kalanlar varmı pudra seklinde olanları sevmiyorum fikir verirmisiniz:26:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende boyle bır urun almayı dusunuyorum daha once kullanmadım deneyenler yardımcı olsun lutfen

Az önce real'den aldım 5 liraya. Gayet güzel aslında beğendim, hatta o kadar çok beğendim ki abartmak istediğimde allık olarak bile kullanırım ben:))
Başka bi sürü No:7 ürünü vardı hepsi de 5 lira vakit olsaydı yağmalamayı düşünüyordum:KK66:

Son düzenleme:
Az önce real'den aldım 5 liraya. Gayet güzel aslında beğendim, hatta o kadar çok beğendim ki abartmak istediğimde allık olarak bile kullanırım ben:))
Başka bi sürü No:7 ürünü vardı hepsi de 5 lira vakit olsaydı yağmalamayı düşünüyordum:KK66:

gule gule kullan :KK49: cok mu sımlı pekı ben gunduz kullanıcam da gunduz kullanıma uygunmu parlaklıgı yoksa cok abartı mı kacar:26:

gule gule kullan :KK49: cok mu sımlı pekı ben gunduz kullanıcam da gunduz kullanıma uygunmu parlaklıgı yoksa cok abartı mı kacar:26:

Kusura bakma cevap biraz geç olduu:26:
Öncelikle teşekkür ederimm, sürümüne göre değişiyor yani az sürersen gündüzde kullanılabilirr...

X