N'olacak benim bu halimm =(

Ben hiçbişi anlamadım:S:S:S Bıri bana anlatsınnn

Canım ne sölıcennn cocugaa ...Bize sölede catlamaa yahu :S:S:S

Nereye gidiyo bu qenclik :S

ya burda böle konular pek moda oldu sen gel açık açık anlat. alıştık yani saldırmayız artık.

ona söliceim şey bundan snraki ilişkilerinde bnmle yaşadıklarını yaşamaması olcak şu anda kafamın içinde acaba bozuldumu bozulmadımı diye beynimi kemiren soruyu o kız arkına yaşatmaması olucak en kısa ve öz hali bu kızlar daha fazla açamıcam konuyu üzgünümm

asil sorunun sanirim kizliginin bozulup bozulmadigini merak ediyorsun
anlat hele ne kadar ileri gittiniz CADIARZU

Ah be canım,
Madem içini kemirecekti, bu kadar dert edecektin, daha düşünceli davranabilirdiniz...

Diğer taraftan bence hala ilişkiniz için bi umut var, ciddi bir kavga etmemişsiniz,
Gerçi devlet-birey tartışması ciddi bir konu ama...

Keskin görüş ayrılığı varsa elbette zor olur ama bilemicem.
amaaaaaaan kafam karıştı yahu.
:roflol:

ablacımm gerçektn buraya yazamam inan ki sadece diebilceim cinsel ilişkiye girmedimiz onun dışında da bozan durumlar oluomuş onlardan birisinie biz yaşadık nolurr daha fazlasını söyletme bana

sadece işsizlik konusnda zıt düşüncelerimiz var yoksa parti fln hiç öle şeylerde tartışmaya bile girmezdik o işsizlik olayından snra düşüncelerimiz uyuşmuo daha fazla zorlamaya da gerek yok dedik ve bitirdik :çok üzgünüm:

ablacımm gerçektn buraya yazamam inan ki sadece diebilceim cinsel ilişkiye girmedimiz onun dışında da bozan durumlar oluomuş onlardan birisinie biz yaşadık nolurr daha fazlasını söyletme bana

ama sen anlatmazsan biz yardimci olamyizkifisfisfis
hem cinsel iliski olmadan kizlik nasil bozulur kafamçokkarıştı
hem anlatmaktan utanma biz burada ne dertler dinledik ne dertler:jeyyar:

yavru kuşum seven erkek böle bi tartışma ortasında "ne kadar güzel bakıyosun" diyip hatunu dumur edip ortamı yumuşatandır. kaydirigubbakcemile3 ya da yaşınız çok küçük ondan bunlar.. ahh yeni nesil aaahh elinizden interneti televizyonu almak lazımm senden çok da büyük değilim ama senin yaşındayken hele össye hazırlanırken (ki ben de o boşluktan çok fena aşık olmuştum) en son aklıma gelen böyle bir şey yaşamak olurdu herhalde.. deli divane aşık olmuştum kendime göre hem de, tabi öss stresi bitince o da bitti hayret ettim kendime.. çocuk bana yaklaşmaya çalıştı ben kaçtım sırf öss için. vallahi de tillahi de pişman değilim. aşktan daha önemli şeyler var be gülüm.

Tatlım sanırım ona sormak istediğin şey bozulup bozulmadığı ? Eee biraz çekiniyosun qaliba..
Çekinme sor sen bilmiyo olabilirsin ama o anlar.....

Vala benım bu konuda bılqım yok ama sıtede bolca böyle olaylarla karsılasıyoruz..Okuyoruz az cok öğrendık....En azından acı hissedersin felan..

bnde ona şükrediyorum ne kdar dersden kopsamda son 1 ay sabahlara kadar ders çalıştım ve istediğiim bölüm oldu kendimi kurtarabildm en azından yoksa asla kendmi affetmezdim bi erkek yüzünden 1 yılımın daha gitmesini

senin yerinde olsam hemen bi doktora gidip muayenemi olurum ki ben bozuldugunu düsünmüyorum zaten kanaman falan olmamis
sonrada o cocuga bi daha asla güvenmem seni böyle bir durumda terk ettigi icin kendinden utanmali hemde ceviz kabugunu doldurmayacak bir sebepten senin ona mecbur oldugunu düsünüyor sanirim

ona sorcağım deilde söliceim şeyler var bu yaşadıklarımızı başka kızlarla yaşamamasını sölicem bnm bu yaşadıklarımı en azından ona yaşatmaz yoksa ona söliyebilceim bşka şey yokk

bu olaydan snra da evlenmeyi de düşünmüyrm zaten kariyerimde ilerlicem öle biri çıksa karşıma bu yaşadıklarımı ona anlatamam anlatsam da ondan anlayış bekleyemem o yüzden herkes kendi yoluna bndan snra bireyselim

terk etme olmadı aslında sadece ark kalmaya karar verdik ve şimdi ark ım bnm istemesemde görüşüyrm yine zr durumda kalınca ilk gelen o oluo yanıma savunduğumdan deil onu ama nie böyle davrandını anlayamıyorum

doktora bnde gitmeye çalışcam ama şu sıralar evden bile çıkmam zor o yüzden okul başlayınca belki gidebilirm

Ya canım bu kadar velvele edıcek bisi yok.....Bıseyın yok merak etme...
Bozulmamıstır yuksek ıhtımal...Evlı bı arkadasla bunu özelde konus..Kendınde anlıyabılırsın yuksek ıhıtmal....

Hem kımseye anlatmak zorunda deılsın.....Anlatılcak bısıde yok...Bılıncsızce bısıler olmus aranızda...

artıkk bilinçsizlik mi dersiniz cahillik mi hepsi uyuo bnm yaşadığım durumaa:çok üzgünüm:

:roflol: ayy ilahi mervecim :roflol:
yaşarken utanılmıyoda sormaya mı utanılıyo delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…