noldu

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.885
29.988
60
Sinirlenmek; evde, işte, sokakta, sevgili ile, başkaları ile, kısacası, her yerde ve her koşulda yaşanabilecek hal... Nelere kızıyoruz? Neden kızıyoruz? Hatta burada ne arıyoruz?...
hadi bakalım :laugh:

Elifim güzel bi başlık açmışsın,bu sabah neye sinirlendim anlatim sana; iş dolayısıyla sık sık bizi ziyaret eden,fransada yaşayan cezayirli bir mühendis var, bir çok işletmede olduğu gibi bizim şirkettede tokalaşma alışknalığı var,adamda bizden biri gibi olduğu için dün sabah koridorda karşılaştık,sağ elinde iş ayakkabıları vardı,onu sol elline aldı ve benle tokalaştı,içim hopladıı iğğğ,neyse bu sabahda baktım bizim buraya doğru geliyo,yine tokalaştı eli terlemiş,ben de kahvaltımı yapıyodum,kalktım elimi yıkadım,bundan sonra adam buraya gelirken hemen başımı kapatıcam,elimide göğsümün üstüne koyup slm vericem(dindarların yaptığı gibi)yoksa adam kabusum olcak yaaa

anaaa lo o ne:KK70:ayakkabıları elindeyse ayağında ne var ve o ayakkabıları bi poşete koymayı akıl edememişmi ya Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

elif .!.:
anaaa lo o ne:KK70:ayakkabıları elindeyse ayağında ne var ve o ayakkabıları bi poşete koymayı akıl edememişmi ya Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

ADAMIN AYAĞINDA AYAKKABILARI VAR,ELİNDEKİ DE İŞ AYAKKABISI,İŞLETMEYE GİDERKEN İŞ PABUCU GİYOZ,ADAM SOYUNMA ODASINA ONU GİYMEYE GİDİYO,YAWW ELİF ADAM CEZAYİRLİ YANE PİSS

ayn kız herşeyde bır hayır vardır adamın sayesınde kapanacaksın baksana)))

İlişkilerdeki anlaşmazlıklar,soru işaretleri,çıkmaza giren sonunun nereye varacağı belli olmayan birliktelik ben buna sinirleniyorum.Hele hele kaç aydır annemle arası bozuk olan sevgilimin annemle arasının düzelipte bu seferde benimle bozulmasına deli oluyorum :KK43: Sanki hayat bana oyun oynuyor gibi yani bir tarafı düzeltirken diğer tarafta arıza çıkıyor ve bu kısır döngü böööyyleee devam ediyor.

Eşimin bana başkalarının yanında kızmasına sinir oluyorum. bi de eşimi çocuk gibi sürekli playstation salonlarından toplamaya sinir oluyorum. işyerinde suçsuz yere patronlarımın beni azarlamasına gıcık oluyorum.o anda hepsini pataklayasım geliyo:mymeka: :mymeka: :tomato: :Roflol:

X