Nolur akil verin :(

Hmm anladim.. Kendisiyle görüstüm dün fazla sürmedi yarim saat konustuk sadece. Ordada da pek olumlu konusmadim ama hayir olmaz da demedim. Yani olmayacagini kendisi simdiden anlasin diye. Aksam yazdim, kalbini kirmadan gerekli aciklamayi yaptim, kendiside tahmin etmistim olmayacagini dedi. Hersey yolunda :))

Ilk başta hoslanmadiysan sonradan olacak birsey değil canım tanirsin sadece o kişiyi o kadar hoslanma ask ilk görüşte olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Haklisin, dün anladim bende bunu. Bundan sonra hoslanmadigimi bile bile veya olmayacagini bile bile kimseyle evlilik amacla bulusmam..

Hakkınızda hayırlısı olsun

Hadi burda sohbet edelim:))

Iyiyiz sukur
Siz:)

Bence uzaklaş çünkü konuştukça daha da çok vicdan azabı çekersin arkadaşın söylesin kuzenine güzelce. Aynı hatayı bende yaptım ister istemez karşı taraf umutlanıyor ve sonucu hiç iyi olmuyor hem üstünde bir yük gibi oluyor. Açıkca neden olamayacağını söyle kaçma.

eşimle ilk görüşmeya başladığımızda "oofff nolucak sanki evlenmicem mi" demiştim..

Canim o konuyu kapattim ben. Acik acik konustum da. Olmiyacagini tatli dille anlattim hallettim… tskler :)

Sen önce bi özelden cevap at helee heleeee🙈😄😄

.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…