Nolur okuyun!!!

Ebrue08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
11
5
22
Rüyamda bı kapının önünde duruyordum ve bı genç gelip beni darp etti o sıra orda çok bağırdım çağırdım çırpındım fakat etrafta olan gençler gelemediler kimse kurtaramadı beni ama o kadr çok dövmüştü ki inanın kendimden geçmiştim çok kötü bı şekilde uyandım uyanır uyanmaz ztn üstüme baktım o kadr ki etkisinde kalmışım nolur bilen varsa yorulmlasn nedir bu

Birisinden veya birilerinden yardım göreceksiniz.
Rüyada dayak yemek ıyıdır aslında güç almaktır. Sizin bağırmanızda yardım istemeniz demek. Yanı gündelık yasamınız da bırı veya birilerinden yardım alacaksınız.
Suan ki gundelık hayatınızda sıkıntılı bır zamandanmı gecıyorsunuz?
Yanı aslında yardıma ihtiyacınız var ama kımseye söyleyememe gıbı bı durumunuz varmı?

Çok teşekkür ederim cevapladginiz için ama evet gercktn soyledklerinizin hepsi var Allah sonumuzu hayır etsin inslh bilinç altında olan şeyler hep bunlar bu şekilde böyle bı korkuyla uyuyunca rüyada böyle oluyor

Çok teşekkür ederim cevapladginiz için ama evet gercktn soyledklerinizin hepsi var Allah sonumuzu hayır etsin inslh bilinç altında olan şeyler hep bunlar bu şekilde böyle bı korkuyla uyuyunca rüyada böyle oluyor
Bilinçaltı rüya yoktur her rüya bıze bırsey mutlaka anlatır unutmayın ☺️
Çevrenizden yardım istemekten çekinmeyin..

Rüyada dayak yemek ıyıdır aslında güç almaktır. Sizin bağırmanızda yardım istemeniz demek. Yanı gündelık yasamınız da bırı veya birilerinden yardım alacaksınız.
Yanı aslında yardıma ihtiyacınız var ama kımseye söyleyememe gıbı bı durumunuz varmı?

Merhaba. Benim de ruyami yorumlar misiniz. Ben 17 yasimda birini sevmistim. Cok dua etmistim onla olmak icin. Sonra bir kac yil sonra bir ruya gordum. Ruyamda bir sey goruyordum tam hatirlamiyorum onu. Bu kisi birden sol taraftan cikip geldi. Bembeyaz bir kiyafet vardi ustunde. Geldi sarıldi bana. Ben gidiyorum dedi.Ama bir gun gelir bulusuruz dedi. Sonra ben aglamaya basladim ruyamda. Ve uyandim. Ve ben o gun bu kisiden vazgectim. Birden sogudum. Zaten bu da birisiyle nisanlanmis. Sonra ikimiz de evlendik. Once ben bosandim. Sonra ogrendim ki bu kisi de bosanmis. Ben bu ruyamin da etkisiyle bu kisiye ondan bir zamanlar hoslandigimi soyledim. Ama o beni hic dusunmedigini soyledi. Ve su an küsüz. Beni her yerden engelledi. Ama ben boyle bir ruya gormustum 20 li yaslarimda. Cok dua etmistim. Rahmani bir ruya gibi gelmisti gordugumde. Ama beni istemiyor. Ben de merak ediyorum neden o zaman boyle bir ruya gordum diye. Cevaplarsaniz sevinirim. Tesekkurler simdiden

Merhaba. Benim de ruyami yorumlar misiniz.r. Ben 17 yasimda birini sevmistim. Cok dua etmistim onla olmak icin. Sonra bir kac yil sonra bir ruya gordum. Ruyamda bir sey goruyordum tam hatirlamiyorum onu. Bu kisi birden sol taraftan cikip geldi. Bembeyaz bir kiyafet vardi ustunde. Geldi sarıldi bana. Ben gidiyorum dedi.Ama bir gun gelir bulusuruz dedi. Sonra ben aglamaya basladim ruyamda. Ve uyandim. Ve ben o gun bu kisiden vazgectim. Birden sogudum. Zaten bu da birisiyle nisanlanmis. Sonra ikimiz de evlendik. Once ben bosandim. Sonra ogrendim ki bu kisi de bosanmis. Ben bu ruyamin da etkisiyle bu kisiye ondan bir zamanlar hoslandigimi soyledim. Ama o beni hic dusunmedigini soyledi. Ve su an küsüz. Beni her yerden engelledi. Ama ben boyle bir ruya gormustum 20 li yaslarimda. Cok dua etmistim. Rahmani bir ruya gibi gelmisti gordugumde. Ama beni istemiyor. Ben de merak ediyorum neden o zaman boyle bir ruya gordum diye. Cevaplarsaniz sevinirim. Tesekkurler simdiden

X