Lekeler, Çiller Nuket Eroğluna 3d baby face yaptıranlar..Yardım

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Benimde bugün ilk günüm yüzüm kıpkırmızı ve çok tedirginim lekeler daha da belirginleşti.Sizin yazdıklarınızı okuyunca biraz rahatladım.Sizin uygulamanızı nüket hanım kendisimi yaptı? Benim ilk bir kaç atışta kendisi sonrasını yanındaki bir estetisyen devam etti.randevu alırken bilgisini vermemişlerdi açıkçası tedirgin oldum bu tür işlemleri hekimin uygulaması en doğru olanı.siz şuan ne durumdasınız ?

Kırmızılığın üzerine çok ciddi bir şişlik ödem oluştu öyleki maske takmama rağmen herkes ne olduğunu soruyor işlem öncesinde ödem olabileceğinin bilgisini vermediler bilseydim hafta sonuna yakın yaptırır işe gitmezdim .çok tedirginim lekeler çok koyulaştı ve en önemlisi şişlik ödem kızarıklık bepanthol pişik kremi sürüyorum sık sık ama ne zaman geçer sonuç alırmıyım huzursuzluğunu yaşıyorum.

Benimde bugün ilk günüm yüzüm kıpkırmızı ve çok tedirginim lekeler daha da belirginleşti.Sizin yazdıklarınızı okuyunca biraz rahatladım.Sizin uygulamanızı nüket hanım kendisimi yaptı? Benim ilk bir kaç atışta kendisi sonrasını yanındaki bir estetisyen devam etti.randevu alırken bilgisini vermemişlerdi açıkçası tedirgin oldum bu tür işlemleri hekimin uygulaması en doğru olanı.siz şuan ne durumdasınız ?
Çok geçmiş olsun o süreç felaket ötesi hissettiriyor..Ben bu şekilde çıkacağım hakkında hiç bir bilgim olmadığından panik atak geçirmiştim..6. gün geçiyor..Durmadan maske gibi bolca sürün bepanthol baby pişik kremini

Kırmızılığın üzerine çok ciddi bir şişlik ödem oluştu öyleki maske takmama rağmen herkes ne olduğunu soruyor işlem öncesinde ödem olabileceğinin bilgisini vermediler bilseydim hafta sonuna yakın yaptırır işe gitmezdim .çok tedirginim lekeler çok koyulaştı ve en önemlisi şişlik ödem kızarıklık bepanthol pişik kremi sürüyorum sık sık ama ne zaman geçer sonuç alırmıyım huzursuzluğunu yaşıyorum.
Çok geçmiş olsun ben 1 haftayı zor atlattım benim 17. günüm hala pişik kremini sürüyorum artık bööö geldi krem sürmekten şöyle söyleyeyim lekelerimin yüzde 70 i geçti görünüyor

Sonrasını da yazarmısınız şuan ne durumda cildiniz
Şu an iyi cildim ama yüzde 70 geçti diyeyim bir anda cilt tertemiz oluyor 10. gün sonra derin lekelerim geri geldi...Tam geçmemiş..Yüzde 60 yüzde 70 i geçmiş durumda ...1 ay sonra gelin kontrole dendi..Gecmeyen lekeler olursa soft işlem uygyulanıyormus..Tek sıkıntım ben bu işlemi yaptırmaya gittiğimde agresif bir işlem acılı bir işlem ödem ve şişlik olacak dememeleri ..O canımı sıktı o kadar ..6. gün rahatladım ben ama böyle beyaz maske gibi sürün pişik kremini sakın hiç kuru kalmasın

Aynen ,lk uygulamayı kendi yaptı sonra yanındakilere bıraktı

Merhaba geçmiş olsun sonuçtan mutlu olmanıza sevindim 🧿 bu tedaviyi biraz anlatır mısınız rica etsem? Kaç yaşında yapılıyor, nasıl bir etkisi var, hangi tedavilere alternatif olabilir?
Yaş sınırı yok sanırım ben 42 yaşındayım...Ben instagram sitesinde paylaşımlar üzerine gittim.Fakat bukadar agresif acılı bir işlem olacağını ve cıkınca kanlı ödemli cıkacağımı bilmiyordum...Bilginiz olsun cünkü ben ilk gün panik atak geçirdim Bana bu şeklide olacak diye bilgilendirmedikleri için...İlk 3 gün yanık acısı yaşıyorsunuz4. gün gecince biraz rahatlıyorsunuz.. 6 . gün inanılmaz bir cilt cıkıyor ödem gecmiş oluyor ama 17. gündeyim kurtulmak istediğim derin lekelerim tekrar geldi bir kısmı o canımı sıktı aradım işlemden 1 ay sonra kontrole gideceğimi ve kalan lekeler varsa soft bir işlem uygulanacgı söylendi şu an 13 günün geçmesini bekliyorum...Bu işlem yapılırsa ilk bir hafta bence asla dısarı çıkılmamalı cünkü pişik kremi veriyorlar ve bolca cok fazla maske gibi sürmenizi istiyorlar ve güneş kremi olmadan asla cıkmamanızı...soft işlem uygulansın tekrar bilgilendiririm

Merhaba..Ben 3d baby face diye adlandırılan ..İçinde 3 tane lazer işlemler olan uygulamayı yaptırdım..Bugün yaptırdım ve suratım kan içinde sabaha kadar yıkamamam gerektiğini söylediler ve çok koyu lekeler var şu an ..Lütfen bana yardımcı olur musunuz ?Nuket Hanıma gidip bu uygulamayı yapan arkadaşlar var mı içinizde ?..Çünkü biraz paniklemiş durumdayım ve hala yanıyor suratım...Sizinde böyle oldu mu ?İşlemden 1 hafta sonra yüzünüzde koyu lekeler geçti mi ?Nuket hanıma güveniyorum tabiki bilinçsiz bir işlem yapmamıştır ama bu kadar agresif işlemler yaptırınca insan korkmuyor değil...
Gecmis olsun. Umarim dilediginiz gibi olur cildiniz. Bu islem icin toplam ne kadar odediniz acaba?

Gecmis olsun. Umarim dilediginiz gibi olur cildiniz. Bu islem icin toplam ne kadar odediniz acaba?
Açık söylemek gerekirse çok gereksiz pahalı...Aşırı derecede ...Bana çıkardıkları fiyat iki ben alımı o da küçücük benler...Bir de kullanmam gereken güneş kremi ve yüz yıkama köpüğü verdiler onlarda aşırı pahalı şu şekilde çıkan bir hesap var bana
Leke tedavisi tek seans : 4850 TL
İki adet ben alımı :2300 TL
Sattıkları bakım ürünü güneş kremi ve köpürmeyen su gibi yüz yıkama köpüğü : 630 TL
Aşağı eczaneden aldırdıkları : 265 tl ve sonrasında bittiği için 200 tl daha verdim
Toplamda : 8245 TL gibi çok abartı bir fiyat çıktı baby face oldu mu surat derseniz hayır Hala geçmesini istediğim lekeler duruyor..Tamam Cildim iyi oldu ama yani muhteşem bu paraya değer diyemeyeceğim....Ben alım fiyatlarını inceledim sonra 1150 tl bir ben alımına inanılmaz yüksek bir fiyat o konuda kazık yediğimi düşünüyorum ...9 gün sonra kontrole gideceğim bakalım kalan lekeler için soft işlem falan dediler...Baby face bir yüzüm daha olmadı göreceğiz...

Bugün son 7 günüm kaldı...Bugün ilginç bir şey oldu ..Tekrar ödem attı yüzüm...ve ödem gidince yüzümdeki kırışıklıkların gittiğini ve yüzümü yukarı doğru oparlandığını farkettim...Bana göre yüzde 60 iyileşme olduğunu düşünürken dışarıda beni görenler yüzde 90 ı gitmiş aa çok farketmiş gibi yorumlar yaptılar....Sanırım 7 gün sonra gittiğimde eski resmimi görünce bende farkedeceğimm....

Birde işlemlerin pahalı olduğunu düşünerek fiyatlarını paylaşmıştım. .Bugün dermapen adında bir işlemin 5. seansını yaptıran arkadaşımı gördüm seansa 500 tl veriyormuş.. Benim cildim onun cildinden daha hızlı bir iyileşme ve daha fazla lekelerin yok olduğunu fark ettim... Yani 5 seans yaptırıp 2500 tl harcamış fakat yüzündeki lekeler hala duruyordu yani yüzde 10 geçirmiş diyebilirim...Bunu görünce babay face için verdiğim para çok fazla gelmemeye başladı...Çünkü geçmediği için bir 5 seans daha yaptıracakmış yani 5000 tl verip 10 kere acı çekmesi benim o kadar para verip tek seansta lekelerimin geçmesi fiyat olarak daha mantıklı geldi..Bunu da buraya eklemek istedim.çünkü kızın cildi benim cildimden daha iyiydi...

Benim en fazla merak ettiğim konu 7 gün sonra gideceğim kontrolde geçmeyen lekelere yapılacak soft işlem ve bu işlemden sonra cildimin nasıl olacağı...Cidden güzel olursa bütün verdiğim parayı hak ediyorlar demektir...

Açık söylemek gerekirse çok gereksiz pahalı...Aşırı derecede ...Bana çıkardıkları fiyat iki ben alımı o da küçücük benler...Bir de kullanmam gereken güneş kremi ve yüz yıkama köpüğü verdiler onlarda aşırı pahalı şu şekilde çıkan bir hesap var bana
Leke tedavisi tek seans : 4850 TL
İki adet ben alımı :2300 TL
Sattıkları bakım ürünü güneş kremi ve köpürmeyen su gibi yüz yıkama köpüğü : 630 TL
Aşağı eczaneden aldırdıkları : 265 tl ve sonrasında bittiği için 200 tl daha verdim
Toplamda : 8245 TL gibi çok abartı bir fiyat çıktı baby face oldu mu surat derseniz hayır Hala geçmesini istediğim lekeler duruyor..Tamam Cildim iyi oldu ama yani muhteşem bu paraya değer diyemeyeceğim....Ben alım fiyatlarını inceledim sonra 1150 tl bir ben alımına inanılmaz yüksek bir fiyat o konuda kazık yediğimi düşünüyorum ...9 gün sonra kontrole gideceğim bakalım kalan lekeler için soft işlem falan dediler...Baby face bir yüzüm daha olmadı göreceğiz...
İnanamıyorum. Ne kadar yüksek bir tutar bu :O
Ben 300tl ye 2 ayda 1 dermapen yaptırıyorum bence sizin bahsettiğiniz etkileri çok net alıyorum. Cildim aydınlanıyor yüzeysel lekelerim geçti. Üstelik bu derece agrasif de uygulatmıyorum.
Geçmiş olsun:KK43:

İnanamıyorum. Ne kadar yüksek bir tutar bu :O
Ben 300tl ye 2 ayda 1 dermapen yaptırıyorum bence sizin bahsettiğiniz etkileri çok net alıyorum. Cildim aydınlanıyor yüzeysel lekelerim geçti. Üstelik bu derece agrasif de uygulatmıyorum.
Geçmiş olsun:KK43:
Cidden mi arkadaşım etki alamadı dermapenden benimde oyle baby face olmadı suratım gitmesini istediğim lekelerim duruyor ama onlar eski lekeler herhalde istediğim sonuç tam olarak bu değildi aslında bakalım görüşmeye gideceğim zaman ne diyecekler...

Cidden mi arkadaşım etki alamadı dermapenden benimde oyle baby face olmadı suratım gitmesini istediğim lekelerim duruyor ama onlar eski lekeler herhalde istediğim sonuç tam olarak bu değildi aslında bakalım görüşmeye gideceğim zaman ne diyecekler...
Belki cilde ve uygulama şekline göre değişiyordur ama dermapen olmasa ne yapardım derim hep
İnşallah etkili bir şey yaparlar da onlar da geçer.
Ben de burada görünce Nuket eroğluna kim diye baktım. İnanılmaz rahatsız edici konuşması var. Çenesinde beni olan kadınlara cadılarda olur çenede ben falan diyor :KK43: Ne kadar saygısız bir söylem onun adına utandım

Belki cilde ve uygulama şekline göre değişiyordur ama dermapen olmasa ne yapardım derim hep
İnşallah etkili bir şey yaparlar da onlar da geçer.
Ben de burada görünce Nuket eroğluna kim diye baktım. İnanılmaz rahatsız edici konuşması var. Çenesinde beni olan kadınlara cadılarda olur çenede ben falan diyor :KK43: Ne kadar saygısız bir söylem onun adına utandım
Evet o konuşmaları beni de çok rahatsız etti, espiri yaptığını mı düşünüyor acaba?

Merhaba Nükhet hnm i bende instagramda takip ediyorum.3D baby face bende yaptırmayı düşünüyorum ama tereddütleri var. Sizden ricam 2. Soft seansa gittikten sonrada durumunuzu paylasabilirmisiniz? Birde işlem sırasında canininiz çok yardımı?ve toplam kaç dakika sürüyor?anestezi yapıyorlar mı?

X