Numara istemeyen flört ne yapmaya çalışıyor

Hala evli veya şuan sevgilisi veya sevgilileri olmadığına emin olun. Tek söyleyeceğim bu kadar. Farklı instagramj var mı bir aratın.

Sosyal medyadan bir süre konustuk kriter olarak fazla uyumluyuz ikimizde evlenip ayrıldık yaşlarimiz goruntu açısından vs sohbette artikk evlilik düşünelim muhabbetine gelince ben buluşmak istedim biz buluştuk cafede gayet beyefendi bir adamdı hoşuma gitti onunda gitmiş olmaliki biraz daha kalıp konuşmak istediğini söyledi neyse ikimizin arasında guzel bir çekim olduğunu hissettim vedalasirken gülerek gorusuruz bro kelimesini kullandı bende hafif gülerek kardeşim deseydin ben bu kelimeyi kabul etmiyorum herşeye baştan basliycaz dedimm samimiyetten söyledim senin için başlarız takiilma falan yaptı. Neyse eve geçtik gayett güzel ilgileniyor hatta gelecekle ilgili planlarını anlatıyor bulustugumuzdada bahsetti. Fakat numarami istemedi ikinci buluşma teklifi de yapmıyor sadece buluştuğumuzda 10subatta doğum günüm kutlamami istedigini belirtti. İlk buluşmayı teklif ettiğim için ikinci buluşma ve numara konusunda ağırdan almak istiyorum. Kafama takılan ne yapmaya çalışıyor begenmese neden sohbeti ilerletsin. Ve benmi faazla detaycı düşünüyorum acaba. İlk evliliğinde baya sorun yaşamış karşı tarafla ilgili uzun süredir de ilişkisi olmamış atlatamadigini düşünüyorum sanki benim cabamla iyiye gidecek gibi geliyor bana. Ve düşüncelerimi buraya yansitiyorum beğendim fakat ona dile getirmedim fazla ilgilenir gibi değilim yuzunede illa olucak değil kriterler ve düşüncen uymazsa olmaz zaten dedim
Sosyal medyadan her yazanı ciddiye almayın lütfen

Onlar günde 20 kişiye daha yazıp hangisi denk gelirse onla buluşuyorlar

Adam numara bile istememiş siz flört diyorsunuz

Bence çok anlam yüklemişsiniz

Bro mu?
Amerikan filmlerinde beraber futbola giden iki 10 yaşında çocuk musunuz yahu,o nasıl hitap?

Ay bu tanımadan etmecen evlilik diyen adamlara inanmayın ya .
Ya ne evliliği .
Numara istemiyor herif konuşmuyor bile.
Ordan çocuk gibi dıt dıt msj nedir ya
Bro falan bide iyi ki birşey öğrenmiş hanzo.
Lütfen kendine gel.
Sallama şu adamı peşine düşerse o zaman düşünürsün .

evli olabilir
etkilenmemiş ama yedekte tutuyor olabilir. yoklukta gideri olur gibi düşünerek
ama hoşlandığını ve kaybetmek istemediğini düşünmüyorum
bro zaten direkt senden etkilenmedim karşimm demek 😁
üzgünüm ama seçenekler bunlar bence

X