Nursesila'nın Diyet Günlüğü

isvec diyetyle de 9 günde 7 kilo wermek mümkün..5 günde 5 kilo diyeti..dukan dieti..lahana kürüyle 3 günde 2 kilo werilio..bütün bu diyetkler de cok saglıksız amaa hepimizi birini mutlaka uygulamıs oluoruz dimi..burda hepimizin amacı aynı..bu konuyu acan arkadsımız da destek beklemisw hatta kendisi uygulamıs biz de werelim istemiss..neden buna bu kadara tepki werilio basında bi hoca doktor adı olmadıgı icin mi..yapmayın arkadslar hepimiz kilo wericezz sakin olunn..lütfen destek olalımm esirgemeyn kmseden destegniizi..hepimize iii kilo wermelerr :)

Ama 9 günde 7 kilo vermek anormal bir durum.

Son düzenleme:
4 gün boyunca
Sabah : Meyve veya meyve suyu
Öğle : 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt
İkindi: 1 meyve
Akşam : 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek

2 gün boyunca
sabah elma yoğurt
öğlen sebze yemeği
akşam et yemeği

Ardından 3 gün sabah 2 patates haşlaması
öğlen 2 patates haşlaması
akşam 3 patates haşlaması
ve hergün 2 lt su içtim.

9 günde nasıl 7 kilo verdin anlamadım ama bunda sağlıksız birşeyde göremedim ben. Sebze yemeğini de yemişsin etini de yoğurdunu ekmeğinide. Bende hep kilomdan şikayetciyim ama cok iradesiz bir insan olarak devamini getirip sonuc alamadım. En azından 15gün sonra tatile gidicem bi 3-4 kilo verebilsem keşke..

Nursesila burdaki yazılanlara kulak verme verdiysen bravo verdikten sonre kilonu koru ondan sonra seni eleştirenler çatlasınnnn... yazarsın şu kiloya düştürm.. bakıyorumda insanların ümidini kırmak bu kadar kolay... hepsi sanki diyetisyen... sen boşver yoluna devam et bana da çok sağlıksız gelmedi sonuçta yemen gereken şeyleri yiyiyosun ama bu diyeti fazla uzun süre yapma... kilon sabit kalır menülerini değiştir. boşverrrrr kilo vermeye devam....KISKANANLAR ÇATLASINNNN:21::21::21:

5 günde 5 kilo diyetiyle 5 kilo verilebiliyorsa bence bundada mantıksız bişe yok..
Sizin bünyeniz bu diyeti kaldırıyo ise sağlığınızda sorun yok ise devamm..
Kolay gelsin..

canım ben 5 gunde 5 kılo dıyetını yapıyorum aslında senn dıyetın cok daha mantıklı geldı bana cunku gun ıcınde ıhtıyacın olan herseyı alıyorsun tek yonlu beslenmıyorsun cuma gunu dıyetım bıtsın ben de senn dıyetıne baslayabılırım hala arastrmadayım

hala yapıyorsan dıyetı son durumu paylas canım kac kılo oldun

70.800 oldum:) ama şu sıralar soğuk algınlığına yakalandım biraz ara verdim...ara verdim derken herşeyden az yiyorum.beyaz ekmek ve şekerli şeyler yemiyorum:)

halamın kızı diyetisyen eşliğinde on günde altıbuçuk kilo verdi.açda kalmıyorm diyordu demekki kötü birşey değil veriliyor yoksa doktor niye o kadar hızlı bir diyet versinki istediğin kiloya gelince herşeyi yersin tabi kontrollü kolay gelsin

vakti zamanında 3 ayda 20 kilo verdim.ilk aylar yani ilk 2 ay vermek çok kolaydı kilolaları,çünkü gün içinde yediklerimin brüt ağırlığı zaten 3 kilo tutardı,az yediğim zaman midem ve bağırsaklarımın doluluk oranı da değğiştiğinden,kilo vermek daha rahat ve kolaydı.
80 kilodan 65 e düştüğümde kıyafet alana kadar inanamamıştım.kiloları geri aldım mı hayır,almadım,ama 65 ten biraz daha inmek gerçekten çok zordu,haftada 1 kilo zor gidiyordu,ben de pes ettim tabi :) şu an 66 kilo falanım ama gayet mutluyum.
90 günde 20 kilo,ayda 6-7 kiloya gelir ki bu da grafiğimin çok lineer gitmediğini düşünürsek,seninkine benzer bi durum oluşturur,uygun kilona geldiğinde zaten vermekte güçlük çekiyosun.kafana takma kaslarım gidiyor falan diye,senin ki rejim değil sağlıklı beslenme olmuş hem :)

Nursesila, peki bu kg yu verdikten sonra ne kadar zaman aynı bedende kalabiliyorsunuz?
yani çok hızlı vermişsiniz, ve geri alım sözkonusu mu? Diyet sonrası beslenmeniz nasıldı?
teşekkürler

tebrik ediyorum arkadaşım,son üç gün gıcık sadece 3 gün patetes haşlamaaa :S ramazan gelmeseydi denemek isterdim.

Merhabalar.
Sizler için kolaylık olması açısından yeni bir bölüm açılmıştır.
Diyet günlükleri bölümü
Ve konunuz bu bölüme taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar:)

X