Saç Kesim Şekilleri O numara saç kesimi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Gulgunuzumu35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2018
5
0
39
Merhabalar oğlum saçlarını kendi kendine 0 numara kesmiş. Sebebini sorduğumda çok uzadıgini ve gözüne çirkin geldiğini söyledi. 17 yasinda bana kendisine nasıl bir saç stili yakışır diye sordu ve kararsız kaldım. Saçları siyah ve uzayınca dalgalanıyor . Sizce nasıl bir saç stil tavsiye etmeliyim oğluma. Birde 0 numara saç nasıl olmuş.

Eklentiler

• 20180528_171410.jpg
    408,2 KB · Görüntüleme: 638
  • 20180528_171402.jpg
    539,9 KB · Görüntüleme: 919
Keşke 3 numara falan yapsaymış, böyle hiç saçı kalmamış ..neyse yaz günü rahat eder ..

Saçlarını uzatıp fon çekebilir .çok fazla bir uzunluktan bahsetmiyorum .mesela ön uzun ,arka kısa olabilir .yaşı küçük ,yakışır da ..

Keşke 3 numara falan yapsaymış, böyle hiç saçı kalmamış ..neyse yaz günü rahat eder ..

Saçlarını uzatıp fon çekebilir .çok fazla bir uzunluktan bahsetmiyorum .mesela ön uzun ,arka kısa olabilir .yaşı küçük ,yakışır da ..
Saçıyla hiç uğraşmıyor sadece banyo yaptıktan sonra saç kurutma ile şekil veriyor

Saç kurutma makinesiyle kolayca şekil verebilir . Saçlar kısa olduğu için kolay şekillenir .benim eşim her sabah öyle yapıyor .
Yaklaşık ne kadar bir uzunlukta olsun saçları 1 cm 2 cm genellikle 3 numara kesiyor yada subay trasi yapıyor yanlar 1 2 3 numara diye yükseliyor üstü çok hafif uzun bırakıp kaldırıyor

Yaklaşık ne kadar bir uzunlukta olsun saçları 1 cm 2 cm
1-2 cm çok kısa , göz hizasına kadar inebilir .yanlış gormediysem alni fazlaca acik .bahsettiğim sac stili kendisine yakisir .piyasada çok fazla şekillendirici sprey var .sert tutuşlu olanları sevmiyorsa yumuşak olanları da var . Şekle sokar ,sabitler ,hoş da durur .

Bana şimdi kalkmış anne saçlarımı bir daha 0 numara keseceğim diyor . 0 numara çirkin olmuş sanki nerden çıkıyor bu 0 numara anlamadim

X