Obsessif kompulsif bozukluk ! Takıntılarım günlük hayatımı mahvediyor…

Evet doğru ben hep mucize bekledim işte. Kullandım evet iyiyim bitti gitti. Ama gitmiyormuş. Evet belki de bebek düşüncesinden de kaynaklanıyor. Bir de öğretmenim özel sektördeyim inanılmaz sıkıntılı bir yerde çalışıyorum burası de beni çok geriyor. Her yanım tetikleyici dolu galiba. Gebelik için sorduğumda çok aşırı mecbur kalınmadığında önermiyorlar ve atak anlarıma denk gelmedikleri için beni normal sanıyorlar abarttığımı düşünüyorlar
Yaşamayan bilemez gerçekten. İnsanın kendi elinde,abartıyorsun bilmem ne.. bir sürü şey söylüyorlar. Ama öyle olmuyor işte. Atak geldiği zaman kendini sakinleştiremiyorsun ki. Şahsen ben 5 yıldır mücadele ediyorum. Bitmedi bitmiyor. Allah şifa versin hepimize inşallah. Hepimiz için dualar ediyorum her gün. 🙏

Evet ya cok teşekkür ederim 🤗🤗🤗🤗 bizi bizden başka kimse anlamıyor
Gerçi haklılar bende kendımı anlamıyorum 🥹🥹
Ben de anlamıyorum. Hani ortada hiç bir şey yokken bile anksiyete krizi geçiriyorum ve neden diye sorguluyorum,bir sebep bulamıyorum. İnsanlar soruyorlar bir şey mi oldu diye olmadı diyorum sebebi yok diyorum. Ne diyeceğimi ben de şaşırdım.

Ben de anlamıyorum. Hani ortada hiç bir şey yokken bile anksiyete krizi geçiriyorum ve neden diye sorguluyorum,bir sebep bulamıyorum. İnsanlar soruyorlar bir şey mi oldu diye olmadı diyorum sebebi yok diyorum. Ne diyeceğimi ben de şaşırdım.
Zaten rahat zamanda cıkıyor
Ben hıc stres oldugumda yada kotu bır zamanda olmadı
Gece uykudan uyanıyorum
Yada dısarda gezerkende oluyor
Okadarda rahat bır hayatım varkı
Rahatlık battı dıyorlar dogru soyluyorlar.

Bende prozac kullanıyorum
Kansızlık ıcın ılac kullanınca carpıntılar ataklar bıraz duzeldı

Zaten rahat zamanda cıkıyor
Ben hıc stres oldugumda yada kotu bır zamanda olmadı
Gece uykudan uyanıyorum
Yada dısarda gezerkende oluyor
Okadarda rahat bır hayatım varkı
Rahatlık battı dıyorlar dogru soyluyorlar.

Bende prozac kullanıyorum
Kansızlık ıcın ılac kullanınca carpıntılar ataklar bıraz duzeldı
Yemin ederim aynı durumdayız ya🥰 ben de rahatım çok şükür de dediğin gibi rahat zamanda geliyor. İlk geldiği zaman da demiştim ki tamam bütün sıkıntılarım bitti rahatım dedim. Ardından anksiyeteye yakalandım. Vallahi ne bileyim. Anlayamıyorum

Yemin ederim aynı durumdayız ya🥰 ben de rahatım çok şükür de dediğin gibi rahat zamanda geliyor. İlk geldiği zaman da demiştim ki tamam bütün sıkıntılarım bitti rahatım dedim. Ardından anksiyeteye yakalandım. Vallahi ne bileyim. Anlayamıyorum
Bugün kontrolum vardı
Cok halsızım cok uyuyorum ,uyku bana hıc yetmıyor dedım. Kanlara bi bakın dedım
Ferritin demir deposu 3 cıktı🥹
Hep kansızlıktanda oluyor

Bugün kontrolum vardı
Cok halsızım cok uyuyorum ,uyku bana hıc yetmıyor dedım. Kanlara bi bakın dedım
Ferritin demir deposu 3 cıktı🥹
Hep kansızlıktanda oluyor
Ne yapacakmissin peki kansızlık için? İlaç verdi mi

Ne yapacakmissin peki kansızlık için? İlaç verdi mi
İlac verıyolar ıkı ay kullanıyorum bırakıyorum
Yarın gostercem damardan verılen bır ılac var onu vermek istiyorlar
Onada saglık ocagı doktoru ani ölüm şok etkisi filan zırvaladı
Panık atak oldugumuda bılıyor ..daha yaptırırmıyım
Yarın konuscam bakalım ne dıcek

İlac verıyolar ıkı ay kullanıyorum bırakıyorum
Yarın gostercem damardan verılen bır ılac var onu vermek istiyorlar
Onada saglık ocagı doktoru ani ölüm şok etkisi filan zırvaladı
Panık atak oldugumuda bılıyor ..daha yaptırırmıyım
Yarın konuscam bakalım ne dıcek
Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşiriz hepimiz. Belki ilacı bırakmaman gerekir.

X