Ocağınıza Düştüm 😋

Ellerine sağlık canım. Köfteyi fırında yapınca hem hafif oluyor hem etraf batmıyor hem de başında beklemek zorunda kalmıyorsun.
At fırına uzat ayaklarını

Evet fırında da yapmayı düşündüm ama öyle yemek gibi oluyor. Biraz daha atıştırmalık gibi mi yapsam diye düşündüm ama ayaklarımı uzatmak daha mantıklı geldi şu an

Merhabalar,

Kıymalı biber dolması ve domates çorbası yaptım hazır ettim

Görünüşü de çok güzel yapması da çok kolay.
Teşekkür ederim canım

Merhaba herkese☺ Valla 2 haftadır müfettiş var kurumda yemekler de yorgunluktan hep buzluk üzerinden geçti bugün de böyle kallavi bir kahvaltı ettik, sonra temizlik yaptık, sonra ben uyumuşum eşim de fırına balık koymuş, yanına salata meze de yapmış. Valla o pişince yiyeceğiz işte, en sevdiğim hazır yemek herkese afiyet olsun

Biz döner söyledik dışarıdan onu yedik ben de tatilde gibi oluyorum haftasonu

Allah yardımcın olsun. Bayağı yorulmuşsun. Ama bugün güzel olmuş senin için

Tantuni yaptım. Yufkası hazır :)

Tarhana corbamiz var aksam yapmistim kizim lahmacun istedi dun galiba onu alacagiz bakalim babasiyla kapiya ciktilar evi supurdum simdi bende rahatim gayet
Size de afiyet olsn sende rahat bir pazar gecirmeye devam islerni halletmissin

Tarhana corbamiz var aksam yapmistim kizim lahmacun istedi dun galiba onu alacagiz bakalim babasiyla kapiya ciktilar evi supurdum simdi bende rahatim gayet
Size de afiyet olsn sende rahat bir pazar gecirmeye devam islerni halletmissin
Teşekkür ederim canım.
Size de afiyet olsun

En güzel pazar menüsü makarna salata

Aleyküm selam canım ellerine sağlık
Bizde kalan yemekelri bitirdik bugün
Temizlikde yaptım biraz pertim çıktı
Mutfağı kim toplayacak şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…