Ocağınıza Düştüm 😋

Ben kıymalı yeşil fasulye ve bulgur pilavı yaptım akşam çay yanına da bisküvili pasta

As canım....Valla fırında patates tavuk ve makarna klasiği

Bismillah kahvaltidan yeni kalktik cay iciyoruz okadar tokumki mayali pogaca yapmistim kahvaltiya da dun aksam makarna yendi pirasa yemedik pirasam var yani yanina da sehriye pilavi vs yapabilirim bakalim kismet hic blmiyorm suan

Sizde kizlar gecesi yapacaksniz he hadi bakalm bol eglenceler

Benimde eşim çalışıyor bugün.sabah çocuklara mayali poğaça yaptım .evi süpürüp sildim.markete gittim.sıvıyağ aldım. Öf hersey çok pahalı.nasıl gidecek bu durum bilmiyorum.
Çocuklu ailelere Allah yardım etsin.
Sürekli acıkıyorlar canları bise istiyor. Giderken peynir siparis etti kızım.
Alahım olmayanlara yardım etsin
Açılmış tavuk but vardı.güzelce sosladım dolaba koydum fırına vercem akşama. Üstünede patates dilimleyip baharatlayip katacam
Yanına pilav ve pirinç pilavı.çok şükür bugünü hallettik.darısı yarina

İki gündür karbonhidrat ağırlıklı beslenmişsiniz bence protein alın bugün

Kahvaltıya mantarlı omlet yaptım. Akşama da köfte yoğurmuştum onu kızartırım muhtemelen. Dün domates çorbası ve mantı vardı, dünden çorbam da var.
Ellerine sağlık canım. Köfteyi fırında yapınca hem hafif oluyor hem etraf batmıyor hem de başında beklemek zorunda kalmıyorsun.
At fırına uzat ayaklarını

Amin
Birinin buna dur demesi lazım. Keşke eskiden olduğu gibi bahçelerimiz olsa da kendimiz üretsek. Mecbur olduğumuzu bildikleri için istedikleri fiyatı koyuyorlar

Ben de merak ettim şimdi. İnsan değişik şeyler yapınca güzel oluyor.
Gorunusu söyle. Zaten normal kapuska tarifi disinda gibi nerdeyse

Sadece sogani kavurdukdan sonra 1-2 dis sarimsak ve Kuru nane ekleyip kavurmaya devam ediyorsun.
Ardindan lahana ile kisik atesde kavurmaya devam.
Sonra biraz domates ve biber salcasi en sona haslanmis mercimegi ekliyorsunuz. Su ekleyip biraz daha hasliyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…