Ocağınıza Düştüm 😋

Feslegenim kolay gelsin canım ❤️
Sağ salim yeni evine tasinmani dilerim. :dua:
Lahana sarması yapıyorum kahve molası verdim. Musmutlu bir hafta sonu diliyorum arkadaşlara ....:KK60:

Kolay gelsin canım.. biz az önce dünden kalan yemeklerimizi yedik. Akşama acikirsak ne yeriz bilmiyorum. 🤷 Şimdi revani yaptım çayın yanına sadece..

Bende evimdeyim😆😆
Yaprak et döner
İçli köfte
Lahmacun peynirli pide.hepsinden az az var.yanina ayran ve salata.öğlen mercimek çorbası yaptım ama çocuklar bitirdi😊😊

Çok güzel oluyor. Kabakların dış kısmını biraz kazıyıp boylamasına 2ye böldükten sonra çekirdekli kısmını alıp yağda hafif kızartıyorsunuz. Sonra tavada soğanı ve mantarları güzelce soteleyip kızarmış kabakların içini bununla doldurup üzerine beşamel sos ve kaşar peyniri ile fırınlıyorsunuz. Biz çorba ve salata ile yiyoruz ama yanına bir et yemeği ve pilavla da çok yakışır.
Çok güzelmiş gerçekten. 🤩🤩
Bir gün deneyeceğim inşallah

Çok güzel oluyor. Kabakların dış kısmını biraz kazıyıp boylamasına 2ye böldükten sonra çekirdekli kısmını alıp yağda hafif kızartıyorsunuz. Sonra tavada soğanı ve mantarları güzelce soteleyip kızarmış kabakların içini bununla doldurup üzerine beşamel sos ve kaşar peyniri ile fırınlıyorsunuz. Biz çorba ve salata ile yiyoruz ama yanına bir et yemeği ve pilavla da çok yakışır.
En kısa zamanda deniycem bu tarifi❤️

Aleyküm selam canım kolay gelsin taşınmak zordur bilirim ama sonra heryer tertemiz oluyor o açıdan da güzel
Herşey yerli yerinde dibin köşen miss gibi
Allah yardımcın olsun 🤗

Misafirlere pirinç pşlavını çok yapmışım
Bugün kalan pilavla yayla çorbası yaptım yanınada kıymalı kabak yemeği yaptım Allah bereket versin 😊

Selamun aleyküm kızlar nasılsınız? İşlerimi bitirdim biraz şimdi yemeğimi ocağa koydum. O arada da yazayım dedim. Salçalı bulgur pilavı yaptım. Tavada da baget kızartıyorum. Allah bereket versin. Siz neler yapıyorsunuz? Yemekler hazır mı 😋😋😋

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi
Alyaliya Alyaliya
Elhan Elhan
Carinanebulasi Carinanebulasi
sekersizcikolata sekersizcikolata
@morkagit
Devitamini Devitamini
Truman Show Truman Show
B blossom-
Bugün açız evlatlarım :KK61::KK61:

Selamun aleyküm kızlar nasılsınız? İşlerimi bitirdim biraz şimdi yemeğimi ocağa koydum. O arada da yazayım dedim. Salçalı bulgur pilavı yaptım. Tavada da baget kızartıyorum. Allah bereket versin. Siz neler yapıyorsunuz? Yemekler hazır mı 😋😋😋

Kmsl Hnd Kmsl Hnd
C Cay6
Z zeLina
O1deren87 O1deren87
H hasbeenandgone
1 1mirac
-Adel- -Adel-
SIFIR MOD SIFIR MOD
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
Blue_Peri Blue_Peri
Astoria Astoria
Night owl Night owl